PDA

View Full Version : TheLord



Hunter_woolf
15-08-18, 02:51
Frate ce dracu e cu staff-ul asta ? ce e cu sv asta TheLord plss raspunde-mi
Am intrat cu spider pe sv si a luat ban permanent erau 4-5 grade pe sv ... isi bateau joc de playerii (shobby,7even,ntfo,Otake)
Ce drq e cu sv asta abuz incontinu melodii peste melodii ban permanent... https://imgur.com/a/vxKTMMC https://imgur.com/a/FGd6FMD pentru jignire se da banpermanent.....
Si tu dai accept la totii la up in plm is 1000 grade si 100 playerii 2 grade la 1 player...

TheLord nu incerca sa o iei ca o pararea de rau dar frate plm uitite la cine dai gradele... Eu deaia am cerut remove si am injurat sv-ul pentru admini estea prostii. Ia unul ban,kick pe merit vine cu 3 grade inapoi. Ce drq parerea mea e sa voteze playerii pe rand un admini care merita sa pastraza grad-ul si sa nu mai aiba seansa la el doar prin donatie...
Oricum degeaba iti spun ca tu oricum nu faci nmk cu sv asta si asa player cu player se duc..

Din nou nu incerca sa o iei pe parele de rau. e un staff idiot nu e creatorul de vine !!

blazed
15-08-18, 12:32
1 la mana: tu intri pe server si ne injuri,
2 la mana:iara ne faci pe toti prosti de pe comunitatea asta :)))?
3 la mana:du-te si tu si prietenul tau spider sa mai luati o carte de romana,pentru ca va lipseste literatura limbii romane din creierele acelea raposate.

Grim Reaper
15-08-18, 13:00
Ce drq e cu staffu asta bai frate?? 1 la mana si tu ai fost in staff si tot tu deschizi gura , am fost eu inactiv 1 luna si. dar stiu multe si am multe dovezi cu tine abuzand cand aveai grad cand imi luai mama in pwl@ daca te intrebam ce faci am si demo cum te iei de mama lu Jerry asa ca nu mai fi tu tare in gura iar 2 la mana de asta ai primit si remove pt. ca comentezi si esti post hunt!


ACESTE PERSOANE DIN STAFF AR TREBUI SA FIE CA O FAMILIE SA NU NE FACEM POST UNUL ALTUIA M SA NE INTELEGEM SI SA FIM CA FRATII NU SA NE INJURAM SA NE LUAM DE MAMA ALTUIA SI TOT ASA ASTA ESTE UN EXEMPLU PROST PE CARE IL DAM LA PLAYERI NOI CAND NE VAD ASA CA NE INJURAM CE JIC? CA E UN SERVER DE KKT CU ADMINI DE KKT CARE NU SE RESPECTA SI CE O SA FAC EI O SA IASA ASA CUM A ZIS SI ASSASSIN MAI DE MULT BAGATI-VA MINTILA IN CAP

Shobby
15-08-18, 13:34
1 la mana: tu intri pe server si ne injuri,
2 la mana:iara ne faci pe toti prosti de pe comunitatea asta :)))?
3 la mana:du-te si tu si prietenul tau spider sa mai luati o carte de romana,pentru ca va lipseste literatura limbii romane din creierele acelea raposate.

Exeact !! Fix asta face si pe mine ma injurat timp de 2 ore non-stop,si l-am avertizat de atatea ori

andrei_.
15-08-18, 13:44
R3FRESH, cum te cheama pe cs? de curiozitate

Symb0L
15-08-18, 14:05
R3FRESH, cum te cheama pe cs? de curiozitate

e gabyvadabass

Hunter_woolf
15-08-18, 18:38
1.Esti prost toata lumea greseste
2.Esti gay si tu si ma-ta aia curva,care e travestita
3.Am pus mana pe o carte de romana ba metin2

Hunter_woolf
15-08-18, 18:39
Si eu am cu tn iar cand ai intrat ai abuzat intruna de melodii in plm erau 3 grade pe sv si nu ti-au facut nmk va lingeti in cur uni pe alti cum o zis otake

Jamango
15-08-18, 19:45
Coaie esti retardat? Tu chiar faci topic din orice? Ai sectiunea 'Reclamatii' in pula mea faci numai topicuri cu "Adiminii fac abuz / Ma kaka in iel di servar/ nu mai intru pe sv /iau ban dijeaba/etc." tu chiar nu vezi cat de prost esti? Topicul asta l-ai facut doar ca sa injur adminii k tu ejti mare jmeker.
Numai topicuri de cacat faceti unii dintre voi la sectiunea asta -_-

Jamango
was
here
pa
.

Hunter_woolf
15-08-18, 19:59
in plm de spart vezi de sv tau jb.alphacs.ro in plm de noob fac ca eu imi spun parerea in plm.. sa vada TheLord ce sv a facut si sa scape de prostii pe sv ma faceti pe mn prost ca nu va convine in plm de noobi aveti grad pe forum mama mare minune

Jamango
15-08-18, 20:29
in plm de spart vezi de sv tau jb.alphacs.ro in plm de noob fac ca eu imi spun parerea in plm.. sa vada TheLord ce sv a facut si sa scape de prostii pe sv ma faceti pe mn prost ca nu va convine in plm de noobi aveti grad pe forum mama mare minune

Numai "plm" stii in gatu ma tii de spart? eu nu joc doar pe jb cap de guma ,'plm de noobi' nici macar nu stii sa injuri bagami-as pula in sufletu tau de copil esuat
Mai intai documenteaza-te nu da din gura ca idiotul ce esti.

Imi asum dreptu de a lua infraction.

Hunter_woolf
15-08-18, 20:43
baga-mi-as* eu nu stiu sa injur gt de acum no sa mai injur ma schimb pentru tine bro <3

SorinAndrei
15-08-18, 21:54
Hunter daca noi suntem aia prosti tu avand ban permanent ma asteptam sa pleci de pe forum si server asa cum ai zis atunci cand ai zis " Ma pisi pe serverul asta
de handicapati " mda si avand in vedere ca ne injuri PE TOTI in continuu cu tot cu romana ta invatata de la instalatorul care a te a furat de acasa cand erai mic ....mai pe scurt nu noi suntem prosti tu esti prost ca ai scris pe forum ca speri sa iei remove ca sa te lasi de serverul asta.... ai luat remove +ban si nu te ai lasat PUNCT

Hunter_woolf
15-08-18, 22:04
nu m-am lasat sa vad totii plozii ca tn care abuzeaza

Blue
15-08-18, 22:08
Printeso daca nu iti convine de ce mai stai? Ca sa ne faci noua capul calendar? Ai grija cum te joci cu focul,ca te arzi.

AssAssiNsCreeD
15-08-18, 22:08
Deja esti obraznic, pe forum ai facut pe victima dupa ai facut scene ca te lasi acum esti cel mai mare smecher, intrii pe svr injuri si dupa ameninti pe altii cu demo uri sau alte cele, asa a fost si in trecut si nu a fost nimic schimbat, decat un ofticat care ducea lipsa de atentie... dau Tc ca vorbiti aiurea si fara rost..