PDA

View Full Version : O nelamurire !



Angel of Chaos
28-01-15, 01:59
Moxu la pm nu raspunzi , asa ca am ajuns sa intreb aici unde si cand au fost folosite pozele si cand o luat -1 (mari/cum dq il cheama acuma )? http://alphacs.ro/showthread.php?8880-Reclamatie-Mari-RESPINS Pozele sunt facute de mine .(nu sunt luate/date de la nimeni )

Kaleb
28-01-15, 05:30
Pai , din reclamatia ta mia dat un punct la reclamatii , si din reclamatiile celorlalti inca 2 , si am luat -1 .

Angel of Chaos
28-01-15, 09:44
Pai , din reclamatia ta mia dat un punct la reclamatii , si din reclamatiile celorlalti inca 2 , si am luat -1 .
No daca zici tu ca nu stau sa ma cert , dar si respins dc o dat ?

moxu112
28-01-15, 11:54
am dat respins pt ca : mari a avut 6-7 reclamatii (printre care si reclamatia ta) ... mama apucat sa le citesc pe toate si sa le rezolv.. pana sa ajung la reclamatia ta,a luat deja -1 ! dupa primul -1,oricat as fi de scarba si oricat ar fi si mari de scarba,nu ias mai da un alt -1 in aceeasi zi ! daia am dat respins ! pot edita raspunsul si sa pun ca am dat -1 pt reclamatia facuta de tine si respins la reclamatia facuta de altu in care a luat -1 ! oricum.. mari in 3 zile a luat de 2 ori -1 ! am raspuns la pm lu rider ! de la tine nu am nici un PM scz !
vreau sa intelegeti,oricat de abuzator e un om ( cu exceptia cazurilor cand se dau banuri multe destroy si etc,cand e caz de remove direct) nu pot sa ii dau -2,-3 intro singura zi ! nu credeti ca reclamatiile care sunt grave le ignor si dau direct respins !
tu angel daca azi iti dai +40 slap si 4 insi vin si iti fac reclamatie,tre sa iti dau -4 ?
sper ca ai inteles cum sta treaba cu reclamatiile !
nu le ignor de sila de a le citii !:)
T/C

Catalin.
28-01-15, 12:02
Stai stai stai.
Scuze ca ma bag peste tc dar eu zic , ca mai impprtanta e data cand e facuta reclamatia nu data cand raspunzi la ea....
daca e asa raspunde in fiecare zi la fiecare reclamatie si atunci nu dai -2 , -3 in aceeasi zi

moxu112
28-01-15, 12:16
Ridere,e logic ca nu pot sa raspund si sa rezolv reclamatiile zilnic ! de ce? pai pentru ca daca acum tu faci reclamatia,nu pot sa vin peste 5 minute si sa raspund : "-1 ..caz incchis".. e normal sa las timp 2-3 zile si reclamantului sa vina cu raspunsuri,dovezi si etc !
te rog,credema ca stiu ce fac Ridere ! :) si nu uita,inca suntem oameni,nu caini ! cel putin eu !
hai sa lasam totusi Open sa vedem si alte pareri .. ce ar face altii in locul meu !

Si ca sa dau un exemplu,ca nu pot inchide o reclamatie in aceeasi zi,unui admin pe nume lylaw ceva de genul,i sa facut o reclamatie pt slap..foarte multe slapuri.era reclamatie de -1 fara drept de raspuns ! am ezitat si nu am facut nimic in momentul ala.dupa cateva ore,sa vad raspuns de la acel lylaw,cu o poza bine inteles,cum ca era sub mapa si incerca sa iasa de acolo ! dupa cum a zis si Lord,daca ai picat sub mapa si esti admin,dai 100+ slap si fati poza sa ai dovada si totul e ok.
deci,am facut bine ca nu mam repezit si nu am dat -1 sau nu?>

Angel of Chaos
28-01-15, 13:07
Eu cred ca nu e normal sa lasi 2-3 zile sa vina reclamantul cu raspunsul , ca pana la urma cand vezi ca ti-a facut cineva reclamatie vi direct cu dovezi fiind ss daca ai daca nu vi peste nush cate zile si spui " pai asta e ; nu am vrut ; nu am fost eu ; " si tot felu de scuze . O singura zi ar fi suficienta ( Daca are ban pe forum asta e treaba lui ... )

KinderBueno.
28-01-15, 13:17
Eu cred ca nu e normal sa lasi 2-3 zile sa vina reclamantul cu raspunsul , ca pana la urma cand vezi ca ti-a facut cineva reclamatie vi direct cu dovezi fiind ss daca ai daca nu vi peste nush cate zile si spui " pai asta e ; nu am vrut ; nu am fost eu ; " si tot felu de scuze . O singura zi ar fi suficienta ( Daca are ban pe forum asta e treaba lui ... )

Ba eu cred ca e destul de normal .
Sa zicem ca tu ai dat Ds+Ban unui player , l-ai lovit cu tot arsenalul , si ala iti face reclamatie . Bun , acum gandeste-te ca ai scoala nu ? Teme etc.. Poate nu vezi din prima reclamatia , si inainte sa raspunzi tu vine [ Asteptand el 2 zile si vede ca nu e niciun raspuns , ca in cazul reclamatiei mele domnului Qwerty. ] si da Acceptat + Down. Ce ai face in cazul asta ???

Angel of Chaos
28-01-15, 13:37
Ba eu cred ca e destul de normal .
Sa zicem ca tu ai dat Ds+Ban unui player , l-ai lovit cu tot arsenalul , si ala iti face reclamatie . Bun , acum gandeste-te ca ai scoala nu ? Teme etc.. Poate nu vezi din prima reclamatia , si inainte sa raspunzi tu vine [ Asteptand el 2 zile si vede ca nu e niciun raspuns , ca in cazul reclamatiei mele domnului Qwerty. ] si da Acceptat + Down. Ce ai face in cazul asta ???
Hai ma serios ? Pe cine mai vezi tu sa faca teme ? Temele se fac in caz ca ramai corijent (si vrei sa treci ) . La scoala nu stai toata ziua + ca daca executi pe cineva trebuie sa te astepti sa iti faca reclamatie si cat stai la pc 1-2 ore pe zi nu te doare sa dai 2 click-uri sa intri pe forum sa te uiti.

Catalin.
28-01-15, 14:10
Dar cum stii ca sunt toaTe de aceeaSi data?
Ca aseara cu .donn
am fost 7 playeri pe sv fara angel si vine ala ca se vede la angel ca era sub mapa. Wtf????
Ce treaba am eu cu angel?
Poze diferita reclamatii diferite , timpuri diferite.
daca nu stiu sa tina de admin sa stea ca playeri.


Moxu nu am zis neaparat sa te uiti in aceeasi zi la reclamatii.
Am zis sa te uiti la data cand sunt facute , ca nu abuzeaza doar o zi si ia pauza.
Cum am zis mai sus... daca nu stiu sa tina de admin , sa joace ca playeri.

moxu112
28-01-15, 15:36
ok ! e bn de stiut pe viitor !

LamaIeEe
28-01-15, 20:08
Este normal ca daca cineva zica ca Gijel abuzeaza slap , slay , gag , kick destroy etc... si e de -1 , el vine cu dovezi ca ala a facut ceva de .. ce a facut el . Ar fi logic

TheLord
31-01-15, 01:00
rezolvat T/C