PDA

View Full Version : M-am saturat.



KinderBueno.
30-01-15, 20:00
Deci , m-am saturat de tot ceea ce inseamna " Imun " . Faceti ceva , baga-ti imun la peste 150 , 200 , 250h .. Acum toti ratatii au imun , toti ratatii au quit , toti ratatii au smecherii in cap . Nu mai suport , azi cum am intrat pe server pac . Ba unu ban la ala , ba unu kick la tot serverul , ba unu quit la celalalt , ba unu destroy de 69 de ori la ala . Nu mai suport , eu nu puteam face nimic , aveam SP si stateam cu mana in cur , nimic ma nimic . Ma doare asa de rau , de parca o vad pe mama batuta de 10 porci pe strada . Am zis si v-am mai zis , dar pe voi va doare la bobardac , baga-ti dq pentru imunul acela cateva criterii de respectat , eu inteleg ca va doare in cur de noi , ca baga-ti bani in buzunar si gata , dar mai ganditi-va si la noi . Va rugam mult de tot.

SoriceLu
30-01-15, 20:11
:pro: are dreptate , noi avem sef de 2 ani plus , eu am 3 si stam degeaba , ca nu aveam quit nu avem nimic , macar quit sa da-ti pe ore si minne pe bani sau ceva incat sa ii scoate pe astia cu imun afara ca abuzeaza .. are mare dreptate kinder acum si sunt de acord , nu se mai poate , pana dam de lord strumf moxu zeker sau altu stam sa pierdem player , dupa faza cu ch@t toti au sarit pe mine si kinder ca de nu facem nimic.

c0sMyN
30-01-15, 20:11
Sunt de acord cu tine. Toti copiii au admin si imun pe server. Se vede care are o varsta si care e doar un copil. Nu zic,si eu sunt "copil" chiar daca am 17 ani, dar gandesc. Daca te lasi, ce motiv ai sa "futi" tot serverul? Dar daca a dat banutu',gata e mare "bo$$". Imun sa se scoata sau sa se dea la +250h. Vrei imun? Arata ca meriti. Nu vii pe server, a 3-a zi ai donat,ai ce vrei si peste o luna cand te plictisesti gata,kick,ban,destroy tot serverul.

EDIT: Pe alte servere, unul chiar si cu un grad mai mic, nu are nimic de zis in fata celui mai mare. Aici, vine unu cu Politist si e in stare sa execute comenzi si pe un Sef daca ar putea.

jesemE
30-01-15, 20:13
Daca zicem ceva de lord imediat se uita bozgoru` ala...

:pro:

Scandura serifu
30-01-15, 20:15
:pro: Adevarat eu zic imunu sa se dea la cei cu peste 150h si 3 sapt. cel putin vechime !! Toi ratati au quit,imun si acus urmeaza si minne.Nu numai ca le au, dar le folosesc in exces ! ABUZ LA MAXIM ! Iar la imun ce sa mai zic.Toti sunt cu smecherii in cap cu imunuri....acum, mai nou "Jmecheri" astia au imun si la quit si la tot.Nu se mai poate ! JOS CU IMUNU' ! TheLord si Strumf Trebuie sa faceti ceva ! In curand va veti trezi ca o sa aveti ban pe ip ! (#WTF)Cei care au admin de peste 2-3 ani ar trebui sa aiba acces la minne si la quit OBLIGATORIU!NU SE POATE ASA CEVA! Intra unu isi da revive 999 ori si dupa comenteaza cu "voi nu va dati cate un retry?De ce comentati la mine?(kestor ala)"Dar noi nu ne dam ca sparti.....si la imunu asta cand fac abuz cei cu sp si quit stau cu mana-n cur si una-n pulla si se uita la ei...

LamaIeEe
30-01-15, 20:17
:pro: Mai ales acestii "baietii" care doneaza 5-10 e pe grad voice si vip gen Kestorrr asta care a donat azi sau ierii abuzeaza , isi da revive de 10000 de ori precum altii donatorii de organe care se simt si devine deranjant , ceii cu imun is habuzatori , ii doare in p**a si ei nu fac nimic , sa dea la admini vechi cu 250h-300h + imun nu la ceii cu 20 de ore si 50 de e de cheltuit , ma lasii frate deja m-am saturat de acestii admini. Obc chear are dreptate sunt admini vechi , de 2,3 ani care au grade de gardian politist , agent si toti abuzeaza pe ei cum are domnu Do you like me care are 2 ani vechime pe putin si e player si toti is bat joc de el , are exact aceeasi voce ca acum 2 ani , imi aduc aminte cand avea vip si faceam caterinca cu Soric , Dj Remix Kinderas si multii altii pe care ii iubesc (No homo) sii respect.

Aldu.
30-01-15, 20:57
:pro: Aveti dreptate! cum ar fi CH@T , Chowder , uTorrenT , T@yGuuN si Multi alti!

RoMaNiA#KiLL
30-01-15, 21:04
:pro:
Romania valoare
Slot

Cartof.
30-01-15, 21:10
Eu nu inteleg de ce admini au imunitatea asta,hai totusi sa lasam comenzile astea la owneri,aveti kick,slay,ban,destroy,teammenu ,ce pana mea mai doriti.
Si inca ceva,ce naiba tot va plangeti ca va intra xulescu pe nick?Omfg,normal,la astia care sunt inapti si nu pot lega 2 cuvinte corecte (dea,am media 5 la romana,eu am o scuza,scriu prea repede..) de la un timp,am vazut ca fiecare e smecher in felul sau,ba in limbaj ,ba in anturaj,etc.Hai totusi sa nu punem un copil idiot unde nu trebuie pus,si la toate comenzile astea,si de cand pana cand se injura unu care te calca pe cap/mana.picior,etc.Rock/mari/cum pana mea te cheama,tare mult as vrea sa te vad ca esti la liceu si injuri pe cineva p-acolo cum faci pe sv,nici pe in picior nu o sa poti sa mai stai,de ce nu ne tinem gura,ca te omoara unu incepi si il injuri de morti,wtf?
Cu frumosul nu prea se poate vorbi,ne dam mari pe sv,dar dupa 2 minute pe forum (scuze de limbaj ,a facut asta/m-a enervat) spunem o minciuna,ne dam cuminti,iar pe sv nu stim care pe cine mai se injura unul pe altul,daca sunteti crescuti de animale,macar nu mai viola chatul,ca eu nu am chef sa va vad inteligenta pe fiecare minut,si de acum,daca mai vad rahaturi,o sa incep si eu cu reclamatii,m-am saturat de toti copii care sunt ratati,am zis ca na,nu au minte,sa va vad intr-un liceu fraierilor...

Alexandru.
30-01-15, 21:48
:pro:
pentru ca mari acel copil injura are el de toate imun acces la quit , faza e ca daca se scoate imunu daca e sa doneze un copil handicapat si ca noi sa nu avem imun atunci baneaza sv... Deci eu tot sunt de acord cu soveja :3 <3

Scorpion.
30-01-15, 21:50
:pro:
L1Ke
Jb.
Swat.

w1zZaRd
30-01-15, 21:57
Bai in p**a mea acuma, cine merita quit merita, nu cred ca ala care da quit il da degeaba, l-ai injurat degeaba sau i-ai facut ceva, dar imunu trebuie scos deci :pro: pt imun la 150h si :contra: pt scos quit, cine il foloseste il foloseste cu un motiv, ca nu i se scoala pl la unu sa dea quit la tot sv :))

GeT_RiGhT
30-01-15, 22:10
:pro: Sa se dea imun doar la 250-300 + h ore jucate

SoriceLu
30-01-15, 22:38
:pro: Aveti dreptate! cum ar fi CH@T , Chowder , uTorrenT , T@yGuuN si Multi alti!
Astia nu merita nimic , nici sa.l pupr.n cur pe lord nu merita..

Catalin.
30-01-15, 22:42
si daca se intoarce cineva care s-a lasat si are slot si are peste 200H.
ii dam slot + imun ?

moxu112
30-01-15, 22:44
Eu intru zilnic cu alte nume ca sa va verific ! absolut toti care va plangeti acum, va purtati jalnic cu playerii ! absolut pe niciunu nu am vazut sa ajute un player normal,absolut pe niciunu nu am vazut sa aibe cat de cat rabdare cu playerii normali (mai putin kinder si soarece ala).. in rest toti,dar absolut toti,tot ce stiti sa faceti e sa mutati playerii de la CT.de ce? ca mancati voi cacat ca nau stat? si dastea? ce conteaza ba ca nu a stat? sunt oameni care joaca de zile intregi fara sa fie macar odata CT.de ce?ca voi pisarcosilor,nu ii lasati.voi vorbiti doar cu cei cu scris verde si atat.nu aveti respect unu fata de altu ! voi va masurati puterile in admine.kickuri,amenintari,cacaturi ! pai ba copii dreaq...ce ar fi ma sa va dau eu cate un minne la fiecare abuz pe care il faceti ma? a? ce ar fi ba sa nu am rabdare cu voi si sa va execut pt orice cacat? baaaa..JB e un joc.lumea intra sa se distreze,sa piarda timpul,nu sa va suporte pe voi ,sa va vada cum va injurati,amenintati si executati intre voi,ca sunteti voi mari admini ! stiti ba ce meritati?>? toti sa aveti grade fara imun.nimeni s anu aibe imun ! ! meritati tot ce se intampla !
NU O SA FIE SCOS NIMIC... TOTUL O SA FIE CA PANA ACUM ! DACA AVETI PLANGERI,AVETI ACCES LA RECLAMATII !
PACE !

w1zZaRd
30-01-15, 22:47
Eu intru zilnic cu alte nume ca sa va verific ! absolut toti care va plangeti acum, va purtati jalnic cu playerii ! absolut pe niciunu nu am vazut sa ajute un player normal,absolut pe niciunu nu am vazut sa aibe cat de cat rabdare cu playerii normali (mai putin kinder si soarece ala).. in rest toti,dar absolut toti,tot ce stiti sa faceti e sa mutati playerii de la CT.de ce? ca mancati voi cacat ca nau stat? si dastea? ce conteaza ba ca nu a stat? sunt oameni care joaca de zile intregi fara sa fie macar odata CT.de ce?ca voi pisarcosilor,nu ii lasati.voi vorbiti doar cu cei cu scris verde si atat.nu aveti respect unu fata de altu ! voi va masurati puterile in admine.kickuri,amenintari,cacaturi ! pai ba copii dreaq...ce ar fi ma sa va dau eu cate un minne la fiecare abuz pe care il faceti ma? a? ce ar fi ba sa nu am rabdare cu voi si sa va execut pt orice cacat? baaaa..JB e un joc.lumea intra sa se distreze,sa piarda timpul,nu sa va suporte pe voi ,sa va vada cum va injurati,amenintati si executati intre voi,ca sunteti voi mari admini ! stiti ba ce meritati?>? toti sa aveti grade fara imun.nimeni s anu aibe imun ! ! meritati tot ce se intampla !
NU O SA FIE SCOS NIMIC... TOTUL O SA FIE CA PANA ACUM ! DACA AVETI PLANGERI,AVETI ACCES LA RECLAMATII !
PACE !
Bei mixiule, eu care nici nu am intrat saptamana asta? Eu care respect pe toata lumea? Toti nu ? ...

Scandura serifu
30-01-15, 22:58
[QUOTE=moxu112;56247]Eu intru zilnic cu alte nume ca sa va verific ! absolut toti care va plangeti acum, va purtati jalnic cu playerii ! absolut pe niciunu nu am vazut sa ajute un player normal,absolut pe niciunu nu am vazut sa aibe cat de cat rabdare cu playerii normali (mai putin kinder si soarece ala).. in rest toti,dar absolut toti,tot ce stiti sa faceti e sa mutati playerii de la CT.de ce? ca mancati voi cacat ca nau stat? si dastea? ce conteaza ba ca nu a stat? sunt oameni care joaca de zile intregi fara sa fie macar odata CT.de ce?ca voi pisarcosilor,nu ii lasati.voi vorbiti doar cu cei cu scris verde si atat.nu aveti respect unu fata de altu ! voi va masurati puterile in admine.kickuri,amenintari,cacaturi ! pai ba copii dreaq...ce ar fi ma sa va dau eu cate un minne la fiecare abuz pe care il faceti ma? a? ce ar fi ba sa nu am rabdare cu voi si sa va execut pt orice cacat? baaaa..JB e un joc.lumea intra sa se distreze,sa piarda timpul,nu sa va suporte pe voi ,sa va vada cum va injurati,amenintati si executati intre voi,ca sunteti voi mari admini ! stiti ba ce meritati?>? toti sa aveti grade fara imun.nimeni s anu aibe imun ! ! meritati tot ce se intampla !
NU O SA FIE SCOS NIMIC... TOTUL O SA FIE CA PANA ACUM ! DACA AVETI PLANGERI,AVETI ACCES LA RECLAMATII !
PACE !

Mi se pare corect CE zice moxu, decat Sa dam retryuri SI Sa ne injuram intre noi Mai vine ajutam player normali.Tot CE fac admini de PE jebeleu in ziua de azi e Sa se certe SI Sa se ameninte cu quitu intre ei, eventual minne.Ar trebuii Sa fim cu adevarat un STAFF, nu doar admini ct, SI player normali niste sclavi.Ar trebui Sa terminal cu abuzurile.Ar trebuii Sa fim uniti !Nu Sa ne certam intre noi.scuzati greselile.scrisasi de PE tel.
[B]#Respect moxu112

ProtocoL*
31-01-15, 00:07
:CONTRA: bai oamenilor... ii dau dreptate lui moxu , si tu o b c esti vai de steaua ta ... zici de altii DAR AZI DE CE DADUSI MA RETRY DE 2 ORI IN LR UL MEU... ASTA E CARACTERUL FIECARUIA ... DE CE DONEAZA LUMEA ? CRED CA ORICINE STIE DE CE ... PENTRU " mai multa putere" din moment ce ai donat pt ceva si iti place ... vrei si mai mult sa fii si mai bun si mai bun si asa ajungi sa iti dai bani de pe alocatie...in loc sa iesi la un suc cu prietenii . A avea putere este o dementa adevarata, DAR UNII ABUZEAZA FOARTE RAU... EU IMI CER SCUZE LA ACEL PLAYER CARUIA I.AM GRESIT... SI NU CRED CA E PLAYER CARE SA NU MA FI IERTAT din moment ce exista reclamatii faceti vere acolo... in caz ca e sa ai imunitate peste 300h .. ma doare la basca... am 600 ore.

TheLord
31-01-15, 01:10
"ca baga-ti bani in buzunar si gata"

Las acest topic deschis pana imi enumeri 1 caz unde am bagat eu banii scosi din server in buzunar.
Astept raspuns la aceasta intrebare.

2.Pana cand nu a fost bagat quit/minne nimeni nu se plangea niciodata si au fost multe cazuri unde a fost banat serveru/ds si tot s-a rezolvat in maxim 5 minute.
Nu , nu se va ajunge sa aiba cineva acces la quit inafara de je/strumf/moxu. Quit am zis sa va mai dam cand nu e on moxu atuncea sa mai aiba careva grija la ce se intimpla.Au vreo 5 quit si o sa le expire cam saptamana urmatoare deci nu va faceti griji.Nu mai vreti quit ok, nu mai vindem nici ala stati cum era pana acuma si eu zic ca era bine.
Aveti reclamatii, eu nu ma ocup de reclamatii deoarece mie sila sa va dau -, de aia se ocupa strumf si acuma si moxu.
Ce rost are sa dau imun cuiva care are 300 h? Sa luam un exemplu, un admin se lasa de server, dar inainte da ds la toti , frumos trece treaba vine peste 1 an 2, ba am 200 ore da si mie imun bla bla. Si voi prostii daca face cerere , PRO MA PRO CUM SA NU DAU PRO.

Asa in legatura cu retry vad ca deja vi se urca la cap retry asta.
Daca mai da cineva retry si se renvie si primeste reclamatie pe tema asta direct -1 , fara discutii.

In rest ramane totu cum este, invatati sa va comportati si nu o sa mai fie probleme.


A da si astept raspuns la aia cu BANII.

Strumf
31-01-15, 01:14
De ce ma bate un gand sa joace numai playerii la ct si adminii la terro? 2 luni facem experimentul :) ca pot pune acces, adminii sa nu intre la ct, ca sa joace si playerii la ct..o idee geniala, no?

TheLord
31-01-15, 01:20
Up sa fie primu topic.

Cosmin F.
31-01-15, 01:45
Perfect ideea. Cand vad ca toti adminii se muta intre ei doar ca sa intre la ct mi se face scarba si normal ca ala cu imun castiga.

ProtocoL*
31-01-15, 07:33
Da thelorde ieri chat dadea kick si ban la toti.
Si i.am dat quit si tot nu a respectat banu.
Strumf ai dreptate ... mie mi se pare mult mai tare la tero pentru ca imi place sa enervez simonu dupa ce il omof

RayaN.
31-01-15, 08:16
Eu spun ca ar fi o idee geniala ca a adminii sa ste'e la T. Multi sunt acum pe server cand va un nume gen "kaka" / "anuts" sau nush cum il baga la T cand el defapt a stat 2-3 mape. Eu spun ca ar fi o ide'e geniala sa stam T.

SoriceLu
31-01-15, 09:05
De ce ma bate un gand sa joace numai playerii la ct si adminii la terro? 2 luni facem experimentul :) ca pot pune acces, adminii sa nu intre la ct, ca sa joace si playerii la ct..o idee geniala, no?
Dute drq de bestial , pana acum nu te.ai gandit :pro: strumf e fata mea are dreaptate sa va vad acum
BA LORD/STRUMF DACA MAI VAD CA DA.TI UNBAN LA AIA CARE LE DAM 4/6 ZILE NE SUPARAM LASAI IN PLM SA SE RACOREASCA CA NU LLE DAM FARA MOTIV ,,IL INTREB DE UNDE AI UNBAN , EL ZILE CA DE LA LORD"LASAI PE BARA O SA INCEP SA DAU SI IP.. PE RASPUNDEREA MEA SA NU VAD 7N TARAN CA ABUZEAZA(scuze greselile sunt pe mobil)
RESPECT MIE MOXU KINDER GOODNIGHT MACIUCA ZEKER RESTU INUTILI CINE SE MAI SIMNTE PRIETENSE STIE

ProtocoL*
31-01-15, 09:27
Soarec gay stii ca si daca ai ip static iti poti da unban gay.

KinderBueno.
31-01-15, 10:04
Raspuns lui Lord :
Presupun ca a-ti bagat ceva bani in buzunar nu ?
Odata la 1 saptamana vad 2-3 playeri / admini donand . Ce sa mai zic de astia 3 ani.
Eu inteleg ca ai platit hostul tot timpul acesta.
Poate , sau nu , l-ai platit pe Gigel pentru anti-guardul asta nou ..
Poate ai rezolvat unele buguri pe care nu le putea-i rezolva si ai apelat la altcineva ..
Dar ideea nu e asta , ai bagat sau nu .. Problema e ca pe tine nu te intereseaza , daca el iti da bani , tu ii dai ceea ce vrea el . Nu tii cont de atitudine , de comportament , de varsta .

Raspuns lui Strumf :
Foarte bine faci , chiar te rog sa pui in functiune acest lucru .

Dar eu nu am facut acest topic pentru a ne certa . Cii pentru a ne reunii ca o familie adevarata si sa facem intr-un fel sa rezolvam problema nu ?

Baga-ti cateva criterii pentru imunul acela . Nu mai vreau ca toti cocoseii care se cred Nelson sa vina si sa fwta serverul , acum cateva zile , am auzit ca Tornado asta [ Care are quit ] vroia sa ii dea quit lui Moxu ( Ne-a spus zeKer ) .. Ganditi-va si voi putin , sa vina un Nelson dasta cu bani multi si cu pla de 2cm. sa vina sa ii dea quit lui Moxu , vorba unuia de mai sus. Va ve-ti trezii si voi cu ban pe IP. [ E o expresie ] ... Lasa-ti quit-ul . Daca bagati ceva criterii pentru imun nu ve-ti mai avea nevoie de quit nu ?.
Mai astept cateva raspunsuri de la voi. Respect.!

xEn
31-01-15, 10:07
:pro: Imunul să se dea doar pe merit şi cu anumite ore, nu aşa ca să abuzeze toţi cum vor ei.

Fea7Less
JB
Comisar

moxu112
31-01-15, 10:14
hehe strumfe.. cata cearta am avut eu cu ei cand am interzis la toti adminii sa fie CT ! e zarva si asa , dar e placut sa vezi si pe altii ca se bucura sa fie CT
in fine
bai astia,si eu va injur,si eu fac ca trenu,dar ma vazut pe mine cineva ca mut oamenii si zic "nu ai stat?" sau am dat eu minne cuiva dampulea? ca sunt eu moxu si pot?
urat ba !
inca o chestie : daca am dat doar 2 exemple de oameni care inca mai tine cu serveru,sunt mai multi,deci nu credeti ca fac diferente ! am generalizat,ca sa nu stau sa scriu 10 de nume de admini incapabili si incompetenti !
app.. astia nu baga banii pt ei ba ! si daca ar faceo,de ce var interesa pe voi? atata timp cat serverul este UP tot timpul,e ful,si va face sa va pierdeti voi timpul,e problema lor ce fac ei cu banii !
pace !

SoriceLu
31-01-15, 10:21
da ba moxulica din cauza unui donator ies discuti , si lord il doare.n pla ia.m zis mereu "ba nu mai da admin la astia care au 3 zile o sapt pe server , sa ii lase ceva sa se invete ce si cum" iar el imi raspunde "date.n plm ca esti inutil taci ca nu sti" suntem vechi si stam degeaba ca ne comanda donatori

AssAssiNsCreeD
31-01-15, 10:47
:pro: Sunt de acord ca si pe mine ma scotea de la ct chiar daca am stat si ma scos doar ca sa se bage el

#Krom.
31-01-15, 10:58
OFF Pe cine respecti tu mai fraiere? Ca injuri ca spartu. (SollO)
ONN : Propun sa ramana asa cum e. dar uitati-va prin log-uri ca protocol theking ala isi da revive intr-una la orice day , si daca noi ne dam odata , pac quit. De cand are el quit , uitati-va cate comenzi a folosit. Sa le explice.

*eT* Damage
31-01-15, 12:02
:pro: Ma uitam la astia noi care sunt prosti de dau in gropi(scz limbajul) si in joc cei mai tari eu sunt de un an pe srv de cānd era blonda si ceilalti eu am imun da nu abuzez si am 300 ore,nici nu īmi mai vine sa joc cu roti ratati care habar nu au ce sa facă cu imunul propun sa dai aces la quit la aia care au peste 250 ore

Christian #GD
31-01-15, 12:37
In primul rand cred ca ar fi o idee buna sa aplicam planul lui $trumf pt ca asa noi adminii vom capata mai multa experienta si vom fi si mai buni la lr :D asa din ce in ce vor creste nr de playeri si va fi si mai amuzant deci sunt :pro: cu decizia lui Strumf.
In al doilea rand ar fi bine ca quitul sa ramana la adminii care sunt de mult timp pe server care au multe ore dar doar cei activi adica nu vine Popescu dupa 2 ani si zice ca vrea quit ca are ore nu frate, iar faza cu imunul tot asa ar trebui lasat pe acelasi criteriu sau ar putea sa aleaga moxu mai ales ca el e activ mereu.Eu asa consider ca ar merge serverul struna.

TheLord
31-01-15, 13:58
Raspuns lui Lord :
Presupun ca a-ti bagat ceva bani in buzunar nu ?
Odata la 1 saptamana vad 2-3 playeri / admini donand . Ce sa mai zic de astia 3 ani.
Eu inteleg ca ai platit hostul tot timpul acesta.
Poate , sau nu , l-ai platit pe Gigel pentru anti-guardul asta nou ..
Poate ai rezolvat unele buguri pe care nu le putea-i rezolva si ai apelat la altcineva ..
Dar ideea nu e asta , ai bagat sau nu .. Problema e ca pe tine nu te intereseaza , daca el iti da bani , tu ii dai ceea ce vrea el . Nu tii cont de atitudine , de comportament , de varsta .

Raspuns lui Strumf :
Foarte bine faci , chiar te rog sa pui in functiune acest lucru .

Dar eu nu am facut acest topic pentru a ne certa . Cii pentru a ne reunii ca o familie adevarata si sa facem intr-un fel sa rezolvam problema nu ?

Baga-ti cateva criterii pentru imunul acela . Nu mai vreau ca toti cocoseii care se cred Nelson sa vina si sa fwta serverul , acum cateva zile , am auzit ca Tornado asta [ Care are quit ] vroia sa ii dea quit lui Moxu ( Ne-a spus zeKer ) .. Ganditi-va si voi putin , sa vina un Nelson dasta cu bani multi si cu pla de 2cm. sa vina sa ii dea quit lui Moxu , vorba unuia de mai sus. Va ve-ti trezii si voi cu ban pe IP. [ E o expresie ] ... Lasa-ti quit-ul . Daca bagati ceva criterii pentru imun nu ve-ti mai avea nevoie de quit nu ?.
Mai astept cateva raspunsuri de la voi. Respect.!

Nu nu am bagat nimic in buzunar. Da vezi playeri donand, calculeaza Host 3 servere 30 euro + host forum + domeniu. Nu pe gigel nu l-am platit, si el e de pe jb cum sunteti si voi, l-am ajutat ma ajutat, suntem prieteni ne injuram in fiecare zi =)).
Nu am apelat la nimeni, nu dau bani pentru asemenea chestii deoarece in 3 ani deja in domeniu JB va pot face ce doriti voi orice day orice orice ce va puteti imagina pe jb. Dar cum sunt si asa multe chestii si suntem limitati la resurse ca mapele de jb au foarte multe resurse, nu prea ne mai putem permite sa bagam inca un day, ca o sa pice serveru de mai multe ori... ETC ETC. In concluzie nu am dat bani pentru asa ceva la nimeni . Da doar pentru baiatu cu mapa pe care tot de vreo 5-6 ani il stiu.

Hostu , si acuma sunt 70 de euro in host pentru 2 servere si mai trebuie platit si dr + webhostu.
De 3 ani jumate de cand am jb-u, eu din banii care ii scoatem aici nu am bagat in buzunar nici 20 de bani cu care sa imi iau o guma;).



SI cu strumf , am zis maidemult sa facem asa si de aia cand sunt pe server care zicea ca vrea ct ii bag, si admini out daca se baga. Dar o sa facem si asa , fara admini ct.
De 3 ani jumate nu a avut 1 tupeu sa dea ban cu lastu mie sau lu strumf ca stiti foarte bine ca dupa va dam remove + ban permanent.

Nu nu o sa bagam niciun criteriu pentru IMUN.

KinderBueno.
31-01-15, 14:10
Deci tot degeaba . Ok , eu v-am respectat mereu pentru munca depusa , chiar daca Anzo s-a dus voi i-ati ridicat umbra .. De aceea iti respect toate deciziile . Poti da T/C.

Linus @ AlphaCS
31-01-15, 14:26
:pro; Are mare dreptate Kindar.

Morphi.
Jb.
>?<

TheLord
31-01-15, 15:09
Quit mai au inca 2-3 zile toti, dupa car ele scot la toti si gata. Am dat la vreo 3-4 pentru o luna atat.

Cum am zis nu are rost sa bagam criterii la imun. Ca dupa o sa fie haos pe server. Va zic de ce? Deoarece voi acuma toti sunteti asa "abea astept sa ii scoata imuni ca il execut direct".
O sa fie mai multe certuri etc etc.

Hai bafta.