Hello , kf injineru @Strumf ? Hai ca a mai trecut un an si uite ca iar am ajuns la acest topic de ziua ta. Anul acesta nu mai stiam ce sa fac, chit ca de 2-3 zile ma gandeam daca mai are rost sa fac ceva cu cei de pe JB de ziua ta , o cantare , o caterinca ceva cum ne faceam noi pe vremuri dar am ajuns la concluzia ca decat sa te incurc cu chemarea pe server (poate nici nu esti acasa etc. ca nu mai avem timp ca pe vremuri) mai bine raman la ideea de a face din nou o felicitare de ziua ta.

Am aplicat abilitatile mele de PHOTOSHOP sa fac o felicitare , o idee care mi-a venit asa pe moment in seara asta , adica sa fac un TORT cu realizarile noastre de 9 ani de cand ne cunoastem , cu tot ce am reusit noi sa facem impreuna in tot acest timp de cand suntem prieteni !


Dragă Cătălân, cu ocazia zilei tale de nastere , ziua in care acum deja ai implinit 23 de ani vreau sa iti doresc un calduros si sincer LA MULTI ANI! Iti doresc sa ai parte numai de bine , sa ai spor in viata , sa ai succes si ambitie in tot ceea ce iti propui sa realizezi anul acesta cat si in viitor! Iti doresc din nou un calduros LA MULTI ANI alaturi de familia ta si alaturi de cei dragi tie (adica alaturi de noi gayutuleeeee )!

Nu cred ca are rost sa iti mai scriu romane, stii doar sentimentele sincere alui lorducu fata de tine , mereu imi dau lacrimile cand fac topicurile astea , cand fac topicurile de pe JB de LMA/CRACIUN etc. si acolo mereu cand ma gandesc ca noi doi am reusit sa realizam toate chestiile astea mereu ma bucura chestia asta.(daca totusi vrei romane te uiti la topicurile de LMA stii doar ca acolo mereu zic si chestiile ce ar merge scris in acest topic de ziua ta)

Totusi sa explic un pic poza, am facut un tort cu realizarile noastre de cand ne-am cunoscut.
Prima felie reprezinta ca ne-am cunoscut si ne-am imprietenit , a doua felie este prima incercare a noastra de a face un server acesta avand modul DEATHRUN, a 3-a felie reprezinta cea mai mare realizare a noastra de cand suntem prieteni adica server-ul JB.ALPHACS.RO! A 4-a felie reprezinta tot acest succes al nostru , server-ul de JB si cum a fost de la inceputuri mereu TOP1, la a 5-a felie am pus si momentul cand ne-am intalnit prima oara , da din nou am folosit poza facuta de atunci cu fetele noastre si cum fugeai tu dupa tren ))). A 6-a felie reprezinta deschiderea comunitatii ALPHACS.RO de catre noi deoarece anzo a fost inchis , din nou o realizare imensa , am reusit sa creeam o comunitate mare si frumoasa! A 7-a un proiect mai micut , adica acs-boost urmat de a 8-a felie unde am reusit impreuna cu ajutorul membrilor comunitatii sa cumparam LICENTA+TEMA pentru forum! Ultima felie reprezinta dupa cum scrie si acolo ca o sa ramanem brothers for life (desigur este un pic gay , dar am zis sa plasez si poza aia ca asta reprezinta adevarul).

Te pupix si te iubix bai moldovica (mi-au dat iar lacrimile te iubix baaaaaaaaaaaaaa)

Cum nu se poate ziua ta de nastere sa fie fara iote ca l-am chemat si pe el , asculta ce canta ca el mereu canta doar ADEVAR!


BONUS( este si gica acolo ca asa a facut ala gifu acum o luna, dar nu conteaza nu il mai taiem )!!