Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  3
Results 1 to 5 of 5

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Host schimbat! [IMPORTANT]

    Dupa cum ati observat in zilele trecute forumul a fost pe OFF dupa care la multi nu a mai mers. Am fost nevoiti sa schimbam firma de webhosting din motive banale. Daca faceam eu manual mutarea la webhostingul nou nu mai faceam acest topic dar din cauza timpului si al chefului am rugat pe cei de la webhostul nou sa mute tot de pe cel vechi la ei.
    Fisierele FTP sunt toate okay (alea au fost verificate) bazele de date tot asa din cate am verificat pe graba sunt in stare perfecta cat si setarile din cpanel.


    Dar totusi va rog sa verificati si voi daca forumul functioneaza corect, daca toate functiile si sistemele de pe el functioneaza corect ex. sistem like, reputatie, tag etc. etc. (imposibil sa fie probleme) si sa verificati daca paginile se incarca chiar mai repede, daca ele sunt securizate (lacatul de sus) si daca se incarca tot. Verificati si sistemul de mail daca primiti confirmari pe mail, daca primiti cererea de resetare parola etc.
    Lasati aici un raspuns la ce am zis mai sus si lasati si un raspuns la : ce parere aveti de webhostul acesta, merge mai bine, se incarca mai rapid?

    Last edited by Jemu; 31-12-18 at 02:25.

    Daca doresti sa ma contactezi:

    Skype : thelord353
    Discord : thelordacs
    Nu imi plac oamenii falsi cu doua fete !
    Daca esti un lingau amarat nu te mai obosi sa ma bagi in seama !
    Dupa cum vorbesti/cum te comporti isi da oricine seama ca esti un fals ,
    un zero care provoaca greata doar prin simplul fapt ca deschide gura !




    Valoare




  2. Likes Adolf Hitler, xeleron liked this post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •