Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  2
Likes Likes:  10
Results 1 to 9 of 9
  1. #1

    User Info Menu

    Biceps Update GODMODEDAY + LR [BUG REPORT]!

    UPDATE 09/12/18:

    ◆ Am adaugat trei LR noi:
    1. Race - aici prizonierul trebuie sa aleaga un start si end point. Dupa ce alege trebuie sa concureze cu CT-ul de la start point pana la end si primul care ajunge castiga.
    2. Hot Potato - primiti un deagle si trebuie sa il aruncati unul la altul , la care "bubuie" sa zicem asa moare.
    3. Rebel - daca alegeti rebel va da arma si deveniti rebeli , aici cei de la CT trebuie sa va omoara si voi tot asa puteti sa omorati CT (ca primiti arma)
    ◆ Am adaugat GodModeDay
    ◆ La FreeDay am scos GodMode de la CT ca sa fie un pic mai realist modul. Gardienii pot sta la arme daca vor si prizonierii nu au voie sa intre la arme !
    ◆ La FreeDay am scazut timpul rundei de la 5 minute la 3 minute




    Deci vreau sa verificati tot din ce am bagat nou , de asta am si facut acest topic , ca sa raportati orice BUG DETECTAT cat mai rapid ca sa pot rezolva !
    Cele 3 LR-uri trebuie sa functioneze totul perfect , rebelul nu are ce sa nu functioneze perfect , hot potato tot asa (daca incercati sa faceti bug la el tot voi muriti) si la race probabil o sa apara probleme dar daca va jucati cinstit nu o sa fie probleme nici acolo Sa le verificati astea daca ramaneti ultimii si daca depistati orice BUG sa raportati aici cat mai rapid !



    Acum chestia mai importanta este GODMODE DAY ! Este prima mea contributie la modul acesta , scriptul de godmodeday inca nu sunt multumit de el deoarece parca l-am facut pe graba , dar restul bugfixurile din scripturile modului principal adica SIMON,HUD si LR le-am facut cu atentie si acolo totul trebuie sa functioneze corect.
    Scriptul de la godmode o sa il rescriu probabil daca apar probleme si o sa il fac cu cea mai mare atentie. Dar daca totul functioneaza perfect ramane asa.


    Deci verificati GODMODE DAY daca totul functioneaza perfect, dupa ce se da day-ul sa apara SUS DAY CURENT si CINE ESTE SIMON. Sa nu il scoata pe SIMON de la SIMON dupa ce se da acest DAY. La LR cu arme sa puteti omora gardianul cu care dati LR (adica sa nu ii ramana GODMODE) si sa nu puteti da in cei din CT atata timp cat este GODMODE DAY. Verificati amanutit toate detaliile (chiar si cele pe care nu le-am spus mai sus) si orice BUG DETECTAT sa il raportati CAT MAI REPEDE AICI !

    Verificati si freeday daca este totul okay si spuneti si despre asta ce parere aveti , sa ramana asa fara godmode la freeday?

    Verificati si daca lipseste ceva din mod sau daca depistati orice suspect ca poate am lucrat pe o versiune mai veche a modului , nu stiu sigur si sa nu fie probleme

    Va pupix si sper ca totul functioneaza corect



    Ps.: am actualizat si pluginurile de !ws , !knife etc. sa mearga bines, o sa fie actualizate in curand si cu itemele noi!

    Daca doresti sa ma contactezi:

    Skype : thelord353
    Discord : thelordacs
    Nu imi plac oamenii falsi cu doua fete !
    Daca esti un lingau amarat nu te mai obosi sa ma bagi in seama !
    Dupa cum vorbesti/cum te comporti isi da oricine seama ca esti un fals ,
    un zero care provoaca greata doar prin simplul fapt ca deschide gura !




    Valoare




  2. Thanks Blue, Ainsley thanked for this post
  3. #2

    User Info Menu

    Tenx lorde ai facut si tu cv bun odata in viata

  4. #3

    User Info Menu

    Totul merge ok , dar vream sa bagi la lr sa fie ak vs ak , m4 vs m4 ceva de genu

  5. #4

    User Info Menu

    totul este k buna treaba lorduc

  6. #5

    User Info Menu

    Vezi la Freeday sa scoti respaw-ul ca inca este

  7. #6

    User Info Menu

    rupere tati dabea astept sa mi se repare pc sa joc pwp

  8. #7

    User Info Menu

    ◆ Am optimizat scripturile de la HUD si SIMON acum functioneaza totul perfect cu dezactivare simon si cum arata in hud cine este SIMON ( ca era bug si aparea la fiecare day Simon: NIMENI NU ESTE SIMON )


    Daca doresti sa ma contactezi:

    Skype : thelord353
    Discord : thelordacs
    Nu imi plac oamenii falsi cu doua fete !
    Daca esti un lingau amarat nu te mai obosi sa ma bagi in seama !
    Dupa cum vorbesti/cum te comporti isi da oricine seama ca esti un fals ,
    un zero care provoaca greata doar prin simplul fapt ca deschide gura !




    Valoare




  9. Likes Adolf Hitler, S3by liked this post
  10. #8

    User Info Menu

    Deci nu sunt probleme cu GODMODE DAY? Functioneaza totul perfect?


    ◆ Am blocat comanda de sm_ban @me (consola cat si chat)

    Ca sa nu va mai banati singuri cand intra cineva cu reclama , o sa blochez si numele @me sa nu se mai poata intra cu el dar momentan este frumos sa vezi cat de fustrati sunt cei de la 1tap si vin cu reclama la noi
    Oricum toata lumea stie ca NE PISAM PE 1TAP

    Pt hateri care o sa citeasca acest topic de pe 1TAP ca doar stim ca o sa vina aici si o sa ne suga pula , nu blochez @me la nume intentionat dragutilor
    public laconectusgefreakpula
    Char variabila
    Getnume
    if strcmp blabla
    kick(freak, "muie1tapfututimormantumati")
    return samapispemortiitaifreak

    ca sa nu credeti ca lorducu nu stie , ca lorducu va da clasa nu cum faceti voi copy paste de pe hlmod.ru


    Daca doresti sa ma contactezi:

    Skype : thelord353
    Discord : thelordacs
    Nu imi plac oamenii falsi cu doua fete !
    Daca esti un lingau amarat nu te mai obosi sa ma bagi in seama !
    Dupa cum vorbesti/cum te comporti isi da oricine seama ca esti un fals ,
    un zero care provoaca greata doar prin simplul fapt ca deschide gura !




    Valoare




  11. Likes Adolf Hitler, Blue, Symb0L liked this post
  12. #9

    User Info Menu

    Vad ca totul este okay , va pupix si iubix T/C

    Daca doresti sa ma contactezi:

    Skype : thelord353
    Discord : thelordacs
    Nu imi plac oamenii falsi cu doua fete !
    Daca esti un lingau amarat nu te mai obosi sa ma bagi in seama !
    Dupa cum vorbesti/cum te comporti isi da oricine seama ca esti un fals ,
    un zero care provoaca greata doar prin simplul fapt ca deschide gura !




    Valoare




Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •