Hellau dragutilor dupa 2 zile de munca intensiva la acest update in sfarsit am reusit sa finalizez si sa il bag pe server.
Sursa cum a fost actualizata de asa multe ori pe parcursul verii a trebuit sa rescriu tot ce am bagat anul trecut iar in sursa asta si din acest motiv fac mai mult acest topic !

As avea rugamintea ca daca gasiti orice fel de BUG/EROARE/BUG LA SHOP SAU ORICE ALTA FUNCTIE/BUG VIZUAL LA MODELE/ORICE CE NU FUNCTIONEAZA BINE sa raportati cat mai rapid aici !
Sper ca totul a iesit perfect din prima si ca nu o sa fie probleme pana trec sarbatorile Acest an am lasat si Paintball Day , las asa pe parcursul zilei de azi sa vad daca pica server-ul din cauza a prea multe resurse , daca nu atunci ramane si paintball bagat anul acesta !
Multe chestii au ramas de anul trecut , multe chestii au fost bagate. Modelele in mare parte au ramas tot aceleasi ca anul trecut la knife-uri , prizonieri si simon (nu prea se mai creeaza modele pentru 1.6 si acestea au si modelul p_ adica ca sa vada alti playeri ce aveti in mana )

Ce am bagat nou si trebuie sa stiti (restu descoperiti voi pe server): am facut ca de acum si cei cu VIP sa primeasca SKIN LA SIMON. Simon fara VIP are skin-ul de mos scund si gras , iar SIMON cu VIP are skin tot de mos dar mai "aratos si slabut". La interlop am bagat skin de ELF ROSU si in rest au cam ramas ce au fost.

Sper ca o sa va placa acest update si ca o sa jucati cu drag pe server
Stati cu ochii si pe forum ca astazi/maine dau start si la concursurile de Craciun !

Va iubix si va pupix