Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  1
Likes Likes:  1
Results 1 to 9 of 9

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Reclamatie ?RyN?[REZOLVAT]

    ► Nick CS: AndreiTheToxicGuy
    ► Nick admin/player reclamat + SteamID: ?RyN? STEAM_0:1:438389840
    https://steamid.xyz/876779681
    ► Motiv: ma face terminat in chat
    + "nu ma enerva" (ultima poza)

    Nu e mare chestie, dar nu suport oamenii de genu
    ► Dovezi (poze):









    asta e consola...am iesit inainte sa se schimbe mapa

    Consider ca nu merita general daca isi permite sa ma faca terminat, atat pe mine, cat si pe "toti astia de pe jbgo"
    Last edited by andrei_.; 21-12-18 at 18:44.

  2. Thanks Nenea Tanti thanked for this post
    Likes Hawok. liked this post
  3. #2

    User Info Menu

    Da, cum ai zis in ultima poza, normal ca ma enervezi, spui ca sunt hackeri pe server cu bhop si prostii si ma iei pe mine cu "Ryn doarme", se vede si sus ce ai zis, cum de fix tu dintre toti in atata timp se simte el ofensat si face reclamatie ? nu sunt singurul care te-a facut terminat, te laudai tu pe chat ca ai bind pe cam, si deaia te-am facut si eu terminat, joci cu bind pe cam, campezi in baza si dupa ce apesi iar pe bind iesi tragand nu vezi ca esti un ofticat balfasz
    te plangi in topic ca nu suporti tu oamenii de genul dar numele tau face totul, chiar ca esti toxic bai baiatule...
    daca tot vezi postul lorde scoate !cam-ul ca nu-si are rostul, toti jucam egali si el sta dupa pereti cu cam-ul si cand suntem cu spatele isi scoate third person-ul si sare pe noi.. n-are rost bai fekete

    Si cand am zis toti terminatii de pe jbgo, m-am referit in special la tine si ninja cnz ala
    Last edited by ?RyN?; 21-12-18 at 20:49.

  4. #3

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by ?RyN? View Post
    Da, cum ai zis in ultima poza, normal ca ma enervezi, spui ca sunt hackeri pe server cu bhop si prostii si ma iei pe mine cu "Ryn doarme", se vede si sus ce ai zis, cum de fix tu dintre toti in atata timp se simte el ofensat si face reclamatie ? nu sunt singurul care te-a facut terminat, te laudai tu pe chat ca ai bind pe cam, si deaia te-am facut si eu terminat, joci cu bind pe cam, campezi in baza si dupa ce apesi iar pe bind iesi tragand nu vezi ca esti un ofticat balfasz
    te plangi in topic ca nu suporti tu oamenii de genul dar numele tau face totul, chiar ca esti toxic bai baiatule...
    daca tot vezi postul lorde scoate !cam-ul ca nu-si are rostul, toti jucam egali si el sta dupa pereti cu cam-ul si cand suntem cu spatele isi scoate third person-ul si sare pe noi.. n-are rost bai fekete

    Si cand am zis toti terminatii de pe jbgo, m-am referit in special la tine si ninja cnz ala
    am folosit bindul ala doar 2 runde...si am jucat mai bine de 30 de runde...
    Pana si eu, care sunt printre cei mai mari abuzatori de pe jbgo
    Nu imi permit sa fac oamenii terminati
    Poate asa in gluma
    Cu otake, cu zmok, cu symbol ( mai rar), cu bankai, cu vlady...cu care ma inteleg mai bine.
    Dar nu ma apuc sa ii fac terminati pe aia care sunt mai nabi...
    sau daca imi scapa si spun unui nab, imi cee scuze.
    Ca pana la urma sunt admin
    Daca nu eram admin ma apucam si ii faceam terminati pe toti in parte

  5. #4

    User Info Menu

    Nu eram singurul care zicea ca ala are hack...Erau mai multi care ziceau pe voice
    Si am zis pe chat ca am bind de cam findca se enervase unul
    Si am vrut sa se linisteasca...poate zicea ca am eall si dupa trebuia sa stai spec pe un terminat...Mi-a parut rau de tine

  6. #5

    User Info Menu

    hai acum ma iei cu vrajeli ca au zis pe voice si cacat, si tu ciuciu demo
    iesi acasa cu minciuni dinastea ieftine, ca nu a zis nimeni de ala ca are cod, odata ce sunt admin si vad u@-ul nu ma intereseaza ce zic aia la voice, ca sunt multi de mor odata si zic la misto "aim" , "wall" etc

  7. #6

    User Info Menu

    spui astea pe aici ca esti ca si player pe arena, daca erai pe jbgo aveai alta fata
    scuteste-ma

  8. #7

    User Info Menu

    Hai sa vedem...
    Intra pe jbgo sa vezi..Mai tarziu ca acum am treaba

  9. #8

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Boruto Uzumaki View Post
    Hai sa vedem...
    Intra pe jbgo sa vezi..Mai tarziu ca acum am treaba
    de azi nu mai am timp nici de jbgo, nici de surf, nici de arena

  10. #9

    User Info Menu

    Nu a injurat, nu a facut abuz de comenzi... Alta data nu mai reactiona asa ryn, avertisment T/C

    Daca doresti sa ma contactezi:

    Skype : thelord353
    Discord : thelordacs
    Nu imi plac oamenii falsi cu doua fete !
    Daca esti un lingau amarat nu te mai obosi sa ma bagi in seama !
    Dupa cum vorbesti/cum te comporti isi da oricine seama ca esti un fals ,
    un zero care provoaca greata doar prin simplul fapt ca deschide gura !




    Valoare




Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •