Cu ocazia sarbatorilor de iarna am decis sa organizam un nou concurs , ca si pana acum (in anii precedenti) o sa fie organizate intre 3-5 concursuri de Craciun ! Asta este al 4-lea concurs de Craciun !
Am decis ca si al 4-lea concurs sa fie unul mai "nou" si destul de usor pentru voi toti ! Un concurs de acest gen a fost organizat cand server-ul a implinit 4 ani si am vazut ca a avut destul de multi participanti !
Al 4-lea concurs este unul de tip CHESTIONAR ! O sa aveti de completat un chestionar si cel care face punctaj mai mare castiga !

Ce aveti de facut la acest concurs?
Este foarte simplu ! Trebuie sa completati un chestionar si cei care fac cele mai mari punctaje castiga ! O sa fie 3 locuri castigatoare !

Informatii & Regulament:

1. Prima oara trebuie sa descarcati chestionarul de aici : https://www118.zippyshare.com/v/MNQXEK4W/file.html (ATENTIE LA RECLAMELE DE PE SITE ! APASATI DOWNLOAD DUPA PROBABIL VA DA PE ALT SITE SI TOT PE LINK-UL INITIAL ADICA https://www118.zippyshare.com/v/MNQXEK4W/file.html APASATI DIN NOU DOWNLOAD !)
2. Deschideti fisierul descarcat si completati chestionarul !
3. La punctele 17-18-19-20 o sa fiti punctati pentru complexitatea raspunsului si desigur daca nu este un raspuns complex sau lung dar este de ex. amuzant/frumos/etc. va poate aduce punctaj maxim !
4. Toate informatiile pentru completarea chestionarului le puteti gasi pe FORUM/INTERNET/GAMETRACKER/ETC.
5. Fiecare intrebare valoreaza 5 puncte si sunt 20 de intrebari ! Punctajul maxim este de 100 de puncte (20x5 = 100)
6. Dupa ce completati chestionarul trebuie sa il redenumiti cu NICK CS VOSTRU.txt ex. thelord.txt dupa care sa il urcati pe https://zippyshare.com/ (apasati pe BROWSE , selectati fisierul si apasati pe START UPLOAD)
7. Link-ul de DOWNLOAD (desigur cu fisierul vostru) il trimiteti mie(TheLord) prin PM pe forum: https://alphacs.ro/member.php?1-TheLord optiunea SEND NEW PM sau direct link pentru PM: https://alphacs.ro/private.php?do=newpm&u=1 , TITLUL PM-ULUI sa fie NEAPARAT : Chestionar JB.ALPHACS.RO !!
8. Nu vreau sa vad doua chestionare identice , riscati DESCALIFICARE (daca absolut totul este identic si ultimele 4 intrebari) !
9. O sa fac un topic nou cu punctajele voastre obtinute la aceste chestionare , cum primesc un chestionar il verific si o sa editez direct cu NUME + PUNCTAJ OBTINUT!(asta o sa fie in topicul nou)
10. ATENTIE !!! NU postati in acest topic chestionarele si nici raspunsurile ! Va inscrieti strict dupa model si faceti strict cum am spus mai sus!


Model Inscriere:

Nick CS:
Am citit Informatii&Regulament:
Stiu cum sa trimit chestionarul completat lui TheLord(DA/NU):
Dorinta de Craciun(nu este obligatoriu de completat):

Premii:

Locul 1: +1 si VIP+CE VREI TU 1 luna
Locul 2: VIP+CE VREI TU 1 luna
Locul 3: CE VREI TU 1 luna

CE VREI TU = puteti alege ce doriti voi dintre VIP/SOUND/VOICE/QUIT

Acest concurs se inchide pe data de 02/01/2019 dupa care in cel mai scurt timp o sa anuntam si castigatorii concursului !

Din nou am ajuns la un final de topic cu un concurs de Craciun organizat pe server-ul nostru , JB.ALPHACS.RO, asa cand ma gandesc la anii precedenti timp de 8 ani am organizat aceste concursuri, timp de 8 ani am incercat mereu sa va oferim tot ce este mai bun pe acest server , sa facem o atmosfera cat mai placuta de Craciun pe server pentru si numai pentru VOI , pentru a doua noastra familie ! (am nod in gat si mi-au dat lacrimile sincer , doar cand ma gandesc ca deja al 8-lea an , 8 ani am rezistat si am tinut in picioare acest server , mereu am avut ambitia si puterea de a va face aceste update-uri , concursuri , video-uri etc.etc. si ca rasplata mereu de Craciun sau de sarbatori revin si veteranii server-ului si ne ajuta sa facem aceste chestii (decorare mape/poze/etc.etc.etc) si faptul ca vad ca atat jucatorilor noi cat si celor vechi le place ceea ce facem ma face mereu sa stiu ca nu facem nimic degeaba si ma face sa ma simt foarte bucuros este un plus in atmosfera mea de Craciun si cand vad mai ales jucatori noi care deja dupa cateva zile de jucat se simt ca intr-o familie(cum spun si multi dintre ei) si nu ca un strain/player nou ma face sa ma simt si mai bucuros deoarece stiu cum suntem noi si asa ceva nu se vede pe alte servere, comunitati). Va multumesc pentru tot , va iubesc pe toti si mereu o sa va port in suflet chiar si dupa ce toate astea o sa dispara (candva , cine stie cand tot o sa dispara, nimic nu tine pana la nesfarsit..) Paranteza cam lunga , probabil o sa apara acest text in topic-ul de Craciun ca sa nu va mai umplu la concursuri...

Cu ocazia asta am ajuns si la finalul acestui topic ! Ceea ce vreau sa va mai spun este ca sa va distrati la acest concurs , sa va inscrieti intr-un numar cat mai mare si vreau sa va doresc un Craciun foarte fericit alaturi de cei dragi si desigur alaturi de JB.ALPHACS.RO cat si de comunitatea AlphaCS.RO !
Cum zic mereu, nu uitati ca toti cei care va inscrieti la acest concurs sunteti deja CASTIGATORI ! Nu trebuie sa va dezamageasca rezultatele de la un concurs , o sa mai fie organizate multe altele inafara de asta !
Va doresc mult succes la acest concurs si sa stiti ca Lorducu va iubix si va pupix mereu