Nick CS: (c) Abdulah
Cea mai frumoasa experienta de pe server: Pai.. dacă stau sa mă gândesc, prima dată am intrat, eram pareza, si vedeam că comenzi se dau in chat, nu se mai scrie in consola amx_slay si alea, se dadea direct /slay, in momentul ala m-am atașat de server instant, m-a atras foarte mult, am incercat să ajung în staff, prima oara nu a mers, n-aveam ore, a 2-a oara furasem un nickname, nu avea activitate dar a 3-a oara a fost cu noroc, intrasem cu numele meu *CodaT.* și făcusem destul de multe ore, stăteam toată ziua pe server, aveam eu 50 ore p-acolo, fac o cerere, bam văd prima dată un pro, eram fericit, ziceam că pro ul ăla e ca acceptat, mai vin 2-3 prouri, apoi ce să vezi, 1 contra, in momentul acela, ziceam că s-a dus șansa mea să intru in staff și că nu mai are rost, că am stat atât timp degeaba, intr-un sfârșit, am fost acceptat, de TheLord, normal, pe atunci, aveam skype, ii dau eu acolo nick : CodaT. parola: mihai.danut2000 și ce să vezi, parola aia era idu meu de skype, mă gândeam, dacă îi dau mesaj să îmi schimbe parola.. credcă o sa spună că deja vreau prea multe, nu mai schimbasem nimic, aparent nu intrase nimeni pe contul meu, am intrat eu pe server, bam bam, ma uitam cine avea nickname mai de prost voiam sa il mut, il vad pe unu Yety# zic, bă ăsta sigur e unu care nu stie nici o comandă, scriu in chat /t yety# nu ai microfon, dupa 2 minute, banat de yety# 2 ore n-am microfon.. asta a fost cea mai frumoasă experiență dacă o pot numi așa.. când am luat Gardian pe server.
Scrisoare pentru mosul cu ce imi doresc: Pai.. aș dori să revin în staff, poate și vip dacă se poate, aș fi dorit să donez.. dar sunt unii care nu-și permit să bage bani în jocuri.. eu fiind unul dintre ei.. nu vreau mai mult, știu că dacă-ți dorești multe, posibil să nu primești nimic, dacă-ți dorești putin, primești mai mult decât ți-ai dorit.. și mna.. sper că voi avea noroc și voi reveni în staff, de data asta comportându-mă mai bine cu toti playerii.. regret acum pentru comportamentul pe care l-am avut față de mulți de pe server..multumesc de șansa acordată