Prefer sa va fac un paste aici la ce am scris in topic-ul de Craciun despre acest video la categoria de JB deoarece ilustreaza exact sentimentele mele cat si ce trebuie scris si stiut despre acest video!
Topic-ul de Craciun: https://alphacs.ro/showthread.php?101876

"Mai bine vreau sa vorbesc un pic despre SEARA DE CRACIUN , seara in care am fost pe server si impreuna cu voi am reusit sa facem un video minunat de Craciun , nici nu am ezitat sa facem acest video , nu am stat mult pe ganduri si spre deosebire de alti ani (mereu toata lumea este fericita dar acum parca a fost altfel) toata lumea a fost fericita , radea , se distra si toata lumea a ajutat in egala masura sa realizam un video extraordinar de Craciun ! A existat ca de fiecare data "oaia neagra" care facea fix invers la ce trebuia dar asta a dat un plus la atmosfera de pe server !(imi pare rau daca am scapat o injuratura ) In seara de CRACIUN de la ora 2:00 pana dimineata la 7:00 am stat toti ca pe vremuri pe server si cu multa distractie si voie buna am reusit sa facem ceva, a fost chiar o seara magica , cu veterani pe server care au ajutat sa coordonam jucatorii , cu jucatori noi care au intampinat cu mare drag ideea de a face un video , de a face ceva special anul acesta si cum am spus cu multa bucurie ! Pentru mine ceea ce a fost in seara de Craciun a fost cu adevarat magic , sa vad atatia oameni fericiti (asta doar seara ca a doua zi pe server plin a fost si mai frumos!) , oameni care chiar tin la server-ul nostru de atata timp si ar face orice sa mearga totul bine , oameni care nu au vrut niciodata nimic doar sa ma vada pe mine fericit (trag kiss you chit ca ai fost enervat de good in seara aia , tu nu ai renuntat sa ma ajuti sa facem acest video si sa iasa cat mai frumos ! ) , oameni, oameni.. Totusi am reusit ca jucatori de pe ambele servere JB.ALPHACS.RO si JBGO.ALPHACS.RO sa se uneasca si impreuna sa realizeze un video extraordinar ! Asta a fost mai mult intentia noastra cu acest video , si DA , AM REUSIT ! In concluzie , a fost o seara magica si minunata in care din nou ati reusit sa demonstrati ca putem sa fim uniti, putem sa fim O FAMILIE unita si impreuna sa realizam orice ne propunem !"

Video de Craciun : "Dorinta de Craciun!"


Multumiri inca o data tuturor celor care au ajutat la realizarea acestui video ! Tuturor celor de pe JB.ALPHACS.RO si JBGO.ALPHACS.RO !