Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Results 1 to 8 of 8

Thread: Propunere...

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Propunere...

    Salut. Propunerea mea include sistemul de interlop.

    Cum ar fi daca am putea alege cine este interlopul? Poate suna ciudat la inceput dar asta e. Deci, cum ar fi daca cu o runda inainte de runda interlopului ai fi un vote. Deci sa nu fie cu "cine scrie primu /interlop castiga" dar "Primele 4 - 5 persoane (cred ca sunt deajunse) care scriu /interlop vor fi nominalizate pentru un vote". Totodata, dupa ce votul se termina, persoana castigatoare sa nu fie anuntata aceea runda sau in runda interlopului deoarece, recent, vad o gramada de simoni care impuni regulile lor aparent. Precum "prizonierul x a fost ales ca interlop" iar simon vine si spune "x, ai 3 secunde sa dai orbire sau te omor" si daca "x" nu da ce spune acesta, simon v-a spama (deobicei) tazerul pe el.

    Da, is constient ca multi oameni la vote o sa apese 1 ca asa sunt obisnuiti dar totusi macar cei care nu au bind cu "say /interlop" au o sansa de a intra in vote cel putin.

  2. #2

    User Info Menu

    la vote o sa fie doar adminii si vipi atat e mai bine cine scrie primul sa fie interlop asa au toti sanse egale.

  3. #3

    User Info Menu

    contra
    nare men r0st

  4. #4

    User Info Menu


    Nu ar avea rost .

  5. #5

    User Info Menu

    Nu are Rost.





  6. #6

    User Info Menu

    Contra
    O sa fie numai un interlop si kkt

  7. #7

    User Info Menu

    Contra .

  8. #8

    User Info Menu

    Hmm propunerea nu este rea, dar stiind ca toti voteaza 1 este cam nasol, e aceeasi chestie ca primul care scrie /interlop ca si asa primul o sa fie votat.
    Nu stiu daca are rost chestia asta, oricum daca ai fost o data interlop nu mai poti sa fi pe mapa aia din nou interlop deci au mai multi sanse
    T/C

    Daca doresti sa ma contactezi:

    Skype : thelord353
    Discord : thelordacs
    Nu imi plac oamenii falsi cu doua fete !
    Daca esti un lingau amarat nu te mai obosi sa ma bagi in seama !
    Dupa cum vorbesti/cum te comporti isi da oricine seama ca esti un fals ,
    un zero care provoaca greata doar prin simplul fapt ca deschide gura !




    Valoare




Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •