Imi pare rau ca a durat asa mult anuntarea castigatorilor , initial am vrut sa anunt pana in 28 dar am zis sa va mai las timp sa va inscrieti si cat am fost plecat am racit , am ajuns pe 2 acasa fara chef de nimic si ieri am dormit toata ziua, probabil si azi tot asta o sa fac
Hai sa nu o mai lungim , castigatorii la acest concurs sunt:


Locul 1: Razvan +1 si VIP+SOUND+CE VREI TU 1 luna
Locul 2: Symb0L VIP+SOUND+CE VREI TU 1 luna
Locul 3: ZGunter VIP+CE VREI TU 1 luna

CE VREI TU = puteti alege ce doriti voi dintre VIP/SOUND/+1

Astept PM de la absolut toti CASTIGATORII dupa acest model :

Nick:
LINK topic cu castigatori:
LINK steam profile:
Alegerea facuta la "CE VREI TU":


Premiile o sa fie acordate doar dupa ce primesc acest pm!

Rezultatele de la restu participantilor sunt :

Razvan - 92
Symb0L - 87
ZGunter - 85
Menthol2k - 70
Bankai - 78
AndreiTheToxicGuy - 73
Adolf Hitler - 68

Chestionar rezolvat :



Desigur si alte raspunsuri care erau asemanatoare celor stabilite la inceput de mine(cele de mai sus) au primit punctajul maxim adica 5 puncte, strict greserile nu au primit nimic ! Fiecare daca doreste isi poate corecta singur chestionaru , la ultimele 4 raspunsuri am dat la toti intre 13-20 de puncte , depindea de complexitatea raspunsului !

Pe aceasta cale vreau sa va multumesc pentru ca ati ales sa participati la acest concurs si sa va felicit pe toti care ati participat la acest concurs si desigur sa felicit toti castigatorii de la acest concurs !
Felicitari castigatorilor inca o data si va doresc din nou un AN NOU FERICIT , fie ca si in 2019 sa ne vedem la aceste concursuri si ca totul sa mearga bine anul acesta !
Va pupi