Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  1
Likes Likes:  1
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Thread: Propunere

  1. #1

    User Info Menu

    Propunere

    M-am gandit la o metoda bine nu m-am gandit numai eu am preluat-o de la andrei . ideea consta in a baga un plugin ca pe cs 1.6 ca toti ct inafara de simon sa aiba mute ar usura mult munca adminilor si nu ar mai primii admini planger ca tot sv peste simon etc !
    Last edited by BANKAI.; 04-01-19 at 22:41.

  2. #2

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by BANKAI. View Post
    M-am gandit la o metoda bine nu m-am gandit numai eu am preluat-o de la andrei . ideea consta in a baga un plugin ca pe cs 1.6 ca toti ct inafara de simon sa aiba mute ar usura mult munca adminilor si nu ar mai primii admini planger ca tot sv peste simon etc !
    De multe ori cand sunt eu pe sv dau eu mute @all si unmute la simon
    pun ambele comenzi in consola ca sa fie totul instant si comanda nu se intrrupe
    ptoblema e ca nu am ce sa le fac la generali
    nu am acces pe ei

  3. #3

    User Info Menu

    Da d-ar s-a fie o comanda de ex. un gardian vede un prizonier evadat , s-a isi de-a unmute si s-a ii spuna lui simon ce face cu el , s-au alte chesti, si daca vor vorbi aiurea s-a le de-a mute 5 runde un admin! BUNA IDEE!!

  4. #4

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by MenthoL2k View Post
    Da d-ar s-a fie o comanda de ex. un gardian vede un prizonier evadat , s-a isi de-a unmute si s-a ii spuna lui simon ce face cu el , s-au alte chesti, si daca vor vorbi aiurea s-a le de-a mute 5 runde un admin! BUNA IDEE!!
    pe 1.6 aia scriu pe chat
    cum ar trebui sa sounem si noi

  5. #5

    User Info Menu




  6. #6

    User Info Menu

    E foarte interesant ca aceste propuneri vin tocmai de la acei admini pentru care "chat-ul nu exista"

  7. Thanks BANKAI. thanked for this post
  8. #7

    User Info Menu

    https://imgur.com/a/Syx8jUZ (((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
    Ce viata

  9. #8

    User Info Menu

    Interesanta idee dar dc sa scrii cand poti abuza de voice chat ca si admin

  10. #9

    User Info Menu

    Asa trebuia sa fie de cand ii serverul asta dar na, lord e bun cu voi si va face pe plac, daca nu ar mai fi comanda de mute/unmute la multi nu le convenea si plecau

    SAU platiti pentru voice cum este si la fratii nostrii de pe 1.6
    ☆☆☆☆☆☆☆☆☆
    Contact
    Discord : Symb0L#4530
    <- Principal
    <- Principal
    <- Secundar
    ☆☆☆☆☆☆☆☆☆


  11. #10

    User Info Menu

    da stiu orcum cand te prind pe sv ai ban pwp

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •