Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Results 1 to 4 of 4

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Bug Cadouri & Glock

    Bug Cadouri: CT aleg day la care nu trebuie sa foloseasca arme (ex: hook day) si primesc una de la cadou. Din cate am inteles este ok sa folosesti arma din cadou, dar bugul acesta iti da o arma plina (ex: nu iti da deagle cu 4 gloante, iti da deagle cu incarcator full si amunitie full) din cadouri iar CT il folosesc astea sa faca kill-uri pe nedrept. (ex: hook day, au arma si trag dupa altii pana ii omoara).

    Bug Glock: Mai exista un bug in care unii T pot sa primeasca Glock cand incepe un day nou avand posibilitatea de a omori politistii fara vip.

  2. #2

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Night King View Post
    Bug Cadouri: CT aleg day la care nu trebuie sa foloseasca arme (ex: hook day) si primesc una de la cadou. Din cate am inteles este ok sa folosesti arma din cadou, dar bugul acesta iti da o arma plina (ex: nu iti da deagle cu 4 gloante, iti da deagle cu incarcator full si amunitie full) din cadouri iar CT il folosesc astea sa faca kill-uri pe nedrept. (ex: hook day, au arma si trag dupa altii pana ii omoara).

    Bug Glock: Mai exista un bug in care unii T pot sa primeasca Glock cand incepe un day nou avand posibilitatea de a omori politistii fara vip.
    Bug-ul cu glock-u a mai fost discutat dar acest bug apare doar cand iti dai revive cu comanda
    △ACAB 1312△

  3. #3

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Night King View Post
    Bug Cadouri: CT aleg day la care nu trebuie sa foloseasca arme (ex: hook day) si primesc una de la cadou. Din cate am inteles este ok sa folosesti arma din cadou, dar bugul acesta iti da o arma plina (ex: nu iti da deagle cu 4 gloante, iti da deagle cu incarcator full si amunitie full) din cadouri iar CT il folosesc astea sa faca kill-uri pe nedrept. (ex: hook day, au arma si trag dupa altii pana ii omoara).
    Și când a fost paștele a fost pluginul de cadouri și la fel și atunci, dacă primeai armă din cadou, aveai tot dreptul s-o folosești. Oricum, nu cred că o să mai lase mult cadourile pe server + măcar așa nu e plictiseală că știi că în orice moment un T/CT poate lua armă .

  4. #4

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Night King View Post
    Bug Cadouri: CT aleg day la care nu trebuie sa foloseasca arme (ex: hook day) si primesc una de la cadou. Din cate am inteles este ok sa folosesti arma din cadou, dar bugul acesta iti da o arma plina (ex: nu iti da deagle cu 4 gloante, iti da deagle cu incarcator full si amunitie full) din cadouri iar CT il folosesc astea sa faca kill-uri pe nedrept. (ex: hook day, au arma si trag dupa altii pana ii omoara).

    Bug Glock: Mai exista un bug in care unii T pot sa primeasca Glock cand incepe un day nou avand posibilitatea de a omori politistii fara vip.
    Da , asta este o problema de mult dar nu prea s-a plans nimeni de asta si le cam placea la toti asa... Data viitoare ma mai gandesc daca dezactivez functia de cadouri la anumite day-uri ca sa nu mai fie probleme

    Daca doresti sa ma contactezi:

    Skype : thelord353
    Discord : thelordacs
    Nu imi plac oamenii falsi cu doua fete !
    Daca esti un lingau amarat nu te mai obosi sa ma bagi in seama !
    Dupa cum vorbesti/cum te comporti isi da oricine seama ca esti un fals ,
    un zero care provoaca greata doar prin simplul fapt ca deschide gura !




    Valoare




Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •