Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  3
Likes Likes:  1
Results 1 to 5 of 5

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Reclamatie BANKAI [REZOLVAT]

    ► Nick CS:RobertJoker
    ► Nick admin/player reclamat + SteamID: BANKAI
    ► Motiv:MUTE/UNMUTE ABUZIV + Abuz comenzi
    ► Dovezi (poze):https://imgur.com/a/sTs8uHN

  2. Thanks BANKAI. thanked for this post
  3. #2

    User Info Menu

    in prima poza ala a fost fk si in a 2 poza era final de runa si mi-am dat unmute ca sa zic ceva . O sa zii zic si lui jamy si lui alex popey sa sacrie aici sa iti zica ca slay-ul a fost dat bine pt ca facut fk . daca vrei mai exact sa iti reamintes comanda era asa cine mai face box moare si fix dupa ce a zis comanda m-a omorat

  4. #3

    User Info Menu

    nu am vrut sa ma bag neaparat dar am fost de fata atunci la mute unmute mai eram eu si bankai si era box si pentru ca erau multi ct in jur nu puteam sa facem box si mai ales ca avem amandoi vip si aveam 200 hp si pentru ca dura ceva un ct la omarat pe bankai fara motiv iar el a dat mute unmute pentru ca a fost fk iar cat despre slay nu stiu nimic

  5. Thanks BANKAI. thanked for this post
  6. #4

    User Info Menu

    In prima poza , BANKAI i-a dat slay lui teculescu pentru ca el a facut fk , si zic ca a facut freekill pentru ca simon a spus cine mai face box moare si defapt simon nici nu daduse box si teculescu l-a omorat pe BANKAI fara motiv.
    In a doua poza , BANKAI si-a dat mute unmute pentru a-ti spune pentru ce i-a dat slay lui teculescu si tu tot ii spuneai lui ca BANKAI a dat fara motiv.
    Mute/Unmute nu a fost abuziv , a fost ca sa iti spuna de ce a dat slay lui teculescu.
    Slayul a fost acordat lui teculescu pentru freekill.

  7. Thanks BANKAI. thanked for this post
  8. #5

    User Info Menu

    Cand si-a dat mute/unmute vad ca erau 0 terro.... deci final de runda.

    La mute/unmute mai bine faceti demo ca daca veniti cu o poza e mai greu....

  9. Likes BANKAI. liked this post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •