Mai am txt cu toate propunerile voastre si ce era mai "important" sa spun le-am selectat acum cateva luni intr-un .txt separat din care am facut tot ce era scris acolo. Mai jos gasiti update-urile , cititi toti cu atentie mare si astept pareri cat mai rapid !

DACA CEVA NU FUNCTIONEAZA BINE RAPORTATI CAT MAI RAPID ! (in caz de CRASH la chestiile de mai jos , cand se da gun day de ex. raportati cat mai rapid !!!!!!!!)

UPDATE 14/01/19:
◆ De acum nu mai puteti sa folositi comanda de amx_givejbmoney pana cand mai raman 15 minute din mapa (pana cand timeleft indica 15 minute sau mai putin)
◆ La Find The Gift Day cei care primesc SLAY de acum primesc si 5 dolari ! (nu vedeam rostul ca la acest day cum era propunerea sa fac sa dea arme la cel care gaseste cadoul si sa isi omoare colegii, asa este mai okay deoarece puteti de ex. sa nu gasiti cadoul, daca bag si chestia cu armele atunci deja nu isi mai are farmecul)
◆ Am adaugat si la urmatoarele day-uri sa nu mai puteti folosii comanda de /BOX: SnowBallDay , PaintBallDay, SinucigasDay, HookDay, RataDay, HarryPotterDay, HNSDay
◆ Daca esti INTERLOP la LR se dezactiveaza functia de INTERLOP si nu o sa fie mai fie HS ONLY pentru el (asta a fost rezolvata deja in 2018)
La GunDay am facut urmatoarele modificari:
◆ ◆ Daca sunt 9 sau mai putini prizonieri cei GARDIENII primesc 150 HP si GARDIENII cu VIP 335 HP
◆ ◆ Daca sunt mai mult de 9 prizonieri atunci GARDIENII primesc 175 HP si GARDIENII cu VIP 335 HP (am calculat la 20 prizonieri x100 HP si la 7 GARDIENI x175 hp (aici daca luam 3 GARDIENI Normali si 4 VIP tot nu ajunge la 2000 HP in total cu modificarile de mai sus (asta fara sa includem vrun VIP la prizonieri), deci GunDay ramane tot la fel de greu pentru GARDIENI dar cu o sansa in plus, propunerea a fost facuta acum mult timp si am decis sa o implementez))





Astept pareri despre acest UPDATE !!!! Ce va place ce nu va place , daca totul functioneaza corect etc. !!!