Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  2
Likes Likes:  5
Results 1 to 5 of 5

Thread: Reclamatie

  1. #1

    User Info Menu

    Reclamatie

    Username-ul tau: bLacK^BuLLeT
    Gradul tau pe forum: Server Admin
    Numele Moderatorului: cLicK
    Nemultumirea: Da TC la cerere ca asa vrea el.
    Dovada (link de la postul respectiv): https://alphacs.ro/showthread.php?103221-Cerere-Avatar
    P.S: Nici nu se oboseste sa faca avatar el vine si da TC direct !

  2. #2

    User Info Menu

    Daca trec 2 zile fara sa dati bump/up sau sa raspunda un designer la cerere aceasta se va inchide din cauza lipsei de interes!

  3. #3

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by cLicK View Post
    Daca trec 2 zile fara sa dati bump/up sau sa raspunda un designer la cerere aceasta se va inchide din cauza lipsei de interes!
    Au trecut 2 zile omule ? Am facut cererea ieri la ora 20:00 si ar veni azi dupa 00:00 sa fie 2 zile. Te bagi tu ca asa vrei puteai sa mergi frumos sa faci avatar cum face un Designer normal. O poza cand mi-ai spus ca ai Designer doar pentru culoare.. https://imgur.com/a/VPpc2iJ

  4. #4

    User Info Menu

    Da , asa am spus o chestie este sa vorbesc în bătaie de joc cu tn , ca vii tu pe server sa ma întrebi pe mine de ce ți-am dat TC și vorbești cu limbaju ala frumos ce ai scris mai în sus

  5. #5

    User Info Menu

    Bun.
    @cLicK in regulament scrie
    Daca trec 2 zile fara sa dati bump/up sau sa raspunda un designer la cerere aceasta se va inchide din cauza lipsei de interes!
    (2 zile = 48h). El a facut cererea ieri la ora 20:48, tu puteai sa ii dai topic closed azi dupa ora 20:48, insa tu i-ai dat la 16:26, daca nu ma insel mai avea 4 ore la dispozitie sa ii raspunda un designer sau sa dea up/bump. Mai mult a fost lipsa de interes din partea designer-ilor decat a lui.
    Daca voi nu va suportati pe server asta nu inseamna ca trebuie sa-i ignori cererea, esti designer pentru intreaga comunitate nu doar pentru "prieteni".
    In concluzie vei fi suspendat timp de 3 zile din functia de designer ca si asa il ai doar "de culoare"
    Topic Closed

    ☆☆☆☆☆☆☆☆
    CONTACT
    MyAnimeList : SageOTSP
    Facebook : Claudiu Obreja
    Instagram : claudiu_the_sage
    Discord : SageOTSP#6954
    ☆☆☆☆☆☆☆☆







  6. Thanks NeuTroN, AndyBlack thanked for this post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •