Quote Originally Posted by TheLord View Post
Acum propuneti cat mai multe chestii PE CARE LE VRETI VOI ca dupa cand termin CE VRETI VOI sa fie bagat incep cu ce vreau eu sa bag si nu stiu cate chestii o sa citesc de aici cand ajung la etapa aia.

Puteti propune gen sa scot afisarea meniului la SIMON cand cineva cere reptarea comenzii/heal/etc. care este o chestie enervanta.
Puteti propune sa organizam meni-ul lui simon alt fel , un pic mai simplu ca prim meniu cu o singura pagina si sa fie un meniu alternativ de unde poate selecta lucrurile care si asa nu prea sunt folosite , gen comenzi simon/numaratoare matematica etc. si in cel principal sa lasam selecatrea unui day, box etc. CE ESTE IMPORTANT.

Momentan am facut niste modificari in HUD dar inca nu implementez doar cand termin mai multe chestii.
Tot asa puteti propune cum spunea symbol , la freeday sa scot respawnu sau sa il las , sau la orice day ce modificare vreti , ce day vreti sa bag sa scot sa etc.
Ce sisteme noi vreti ORICE DOAR PROPUNETI AICI cat mai sunt acasa 2 saptamani sa le fac ca a venit cheful grav de a face ceva.
Ca tot am pierdut in plm 3 saptamani degeaba acasa (adica am fost la examene dar in rest stateam degeaba si ma jucam) astea 2 sa nu le pierd degeaba si sa facem cat mai multe chestii.
propun sa ramana decat 1 runda la zeus day
adica nu mi se pare corect ca knife day (doar cu cutite) da aiba 1 singura runda, iar zeus day sa aiba 2