Dragilor, pentru urmatorul UPDATE o sa fac niste modificari majore in unele cazuri.
Insa daca in celelalte cazuri luam decizia singur, aceasta modificare nu o pot face chiar de capul meu asa ca va intreb in felul urmator.

Doriti sa schimbam sistemul skinuri ?

- Daca in momentul de fata noi avem urmatorul sistem : 15 tipuri de skin-uri la m4a1, ele fiind ordonate de la cel mai slab skin la cel mai bun, iar in functie de raritate sa i se stabileasca pretul.

- Iar noul sistem la care m-am gandit eu este : 15 tipuri de skin-uri de m4a1, skinurile nu au o ordine anume, iar fiecare skin sa aiba un dmg si recoil propriu.

Ex : Am M4A1 Poseidon cu dmg : 1.2 x iar recoilul 0.15, mai am un skin de M4A1 1Es cu dmg 1.4 iar recoilul 0.09
Asta ar insemna ca nu conteaza skinul ci bonusurile pe care le ofera acel skin, de asemenea in functie de bonusurile skin-urilor sa se stabileasca si pretul de la market, si totodata m-am gandit sa facem si o comanda "Fuziune Skinuri" "Combina Spinuri" care sa arate ceva de genul :

1. Alege Skinul pe care doriti sa-l pastrati ( M4A1 Poseidon - 1.2x dmg si 0.05 recoil )
2. Alege Skinul pe care doriti sa-l combinati ( M4A1 1Es - 1.5 dmg si 0.7 recoil )

3. Fuziune Partiala skin - PRET : XXX Euro ( sa se calculeze in functie de diferentele skinurilor )
4. Fuziune Totala skin - PRET : YYY Euro ( sa se calculeze in functie de diferentele skinurilor )

Din fuziunea partiala a celor doua sa iasa : M4a1 Poseidon cu - 1.35 DMG si 0.6 recoil ( media dintre cele doua )
Din fuziunea totala a celor doua sa iasa : M4a1 Poseidon cu - 1.5 DMG si 0.5 recoil ( se seteaza cele mai bune bonusuri dintre cele doua )


Ce parere aveti, se merita ?