Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  6

View Poll Results: Care este brandul dvs favorit ?

Voters
23. You may not vote on this poll
  • Huawei

    7 30.43%
  • Apple

    3 13.04%
  • Samsung

    10 43.48%
  • OnePlus

    0 0%
  • Sony

    0 0%
  • Xiaomi

    1 4.35%
  • HTC

    0 0%
  • Google

    0 0%
  • LG

    0 0%
  • Oppo

    0 0%
  • Asus

    0 0%
  • Nokia

    1 4.35%
  • Allview

    1 4.35%
  • Meizu

    0 0%
  • Other brand (post cu alegerea facuta)

    1 4.35%
Multiple Choice Poll.
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Alegere brand favorit (2018-2019)

    Cred ca titlul este destul de evident, Vot + un post. (daca se poate, vreau sa vad detalii, nu "votez aifon")

  2. Likes Mihai.!? liked this post
  3. #2

    User Info Menu

    Ca si in editia 2017-2018 votez tot Huawei. Mi se pare o alegere foarte buna in functie de raportul calitate-pret. Noul model p20 n-a dezamagit si inca isi pastreaza calitatea. Deci da, votul meu merge la Huawei

    ☆☆☆☆☆☆☆☆
    CONTACT
    MyAnimeList : SageOTSP
    Facebook : Claudiu Obreja
    Instagram : claudiu_the_sage
    Discord : SageOTSP#6954
    ☆☆☆☆☆☆☆☆







  4. Likes xeleron liked this post
  5. #3

    User Info Menu

    Razer phone, e un pret decent chiar si pentru mine, ador cum arata in coltuir ( nu e ca celelalte telefoane ), componentele sunt mai mult decat bune si fiind de la razer, zic ca ar fi un telefon super
    ( Nu cunosc nimic dar macar astea le stiu )

  6. #4

    User Info Menu

    Sincer as merge pe Nokia pt că am așteptări de la 9 pureview
    Altfel daca e fiasco One+ sau Huawei

  7. #5

    User Info Menu

    samsung. am.avut mini 2 primu tel samsung j5 2016 acm am un s8 plus. Fata de iPhone imi plac mai mult( bateria tine bine de tot ) momentan nu frameaza sau chestii de genu. Singuru dezavantaj la samsung mi se pare ca tel dupa timp se misca mai greu. Cel putin eu n.am.vazut iphone sa se miste urat dupa timp

  8. Likes petR1x liked this post
  9. #6

    User Info Menu

    samsung, am un j5 2016 de 2 ani, cum a spus si cbg problema e ca mai tarziu o sa aiba mici probleme, dar nu asa grave, in rest chiar merge bine, mai ales pe jocuri, ca din cate stiu aifonul e doar pt poze si ca samsung-ul pt jocuri

  10. Likes petR1x liked this post
  11. #7

    User Info Menu

    huawei,pt ca e foarte bun la jocuri (e p10 mate pro),memoria este destula(128GB),calitatea camerei este decenta,pretul este accesibil si cel mai mult imi place ca nu se sparge repede ca iphone ul
    #fortza.huawei

  12. #8

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Otake View Post
    huawei,pt ca e foarte bun la jocuri (e p10 mate pro),memoria este destula(128GB),calitatea camerei este decenta,pretul este accesibil si cel mai mult imi place ca nu se sparge repede ca iphone ul
    #fortza.huawei
    Nu exista asta, ca un model de la un brand anume se sparge mai repede sau deloc, sticla este sticla si sticla se sparge, stai linistit. Nu crede in toate cacaturile. Spre exemplu, detin un XS Max, acum cateva luni mi-a alunecat cam de pe la nivelul pieptului si sticla s-a crapat putin pe spate. Aici totul tine de noroc.
    Last edited by xeleron; 09-02-19 at 16:28.

  13. #9

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by xeleron View Post
    Nu exista asta, ca un model de la un brand anume se sparge mai repede sau deloc, sticla este sticla si sticla se sparge, stai linistit. Nu crede in toate cacaturile. Spre exemplu, detin un XS Max, acum cateva luni mi-a alunecat cam de pe la nivelul pieptului si sticla s-a crapat putin pe spate. Aici totul tine de noroc.
    Ce crezi ca n am avut iphone?L am scapat pe asfalt si pa ecran,pe asta l am scapat mai mult de 10 ori si a aparut doar o zgarietura si la iphone am avut folie si la asta nu.
    +ca astia de la apple au intrat in pana de idei cu Iphone urile astea X,Xs,Xs max etc,niste porcarii sa dai niste bani in plus ca sa ti iei un tel mai mare cu aceleasi specificatii.
    Last edited by Blue; 09-02-19 at 16:53.

  14. #10

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Otake View Post
    Ce crezi ca n am avut iphone?
    Am spus eu ceva ? eu doar ti-am detaliat realitatea.

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •