UPDATE 08/02/2019

♦ De acum puteti trece prin oricine (CT prin T si T prin CT , ca sa nu va mai blocati cand faceti surf si sa evitam block-ul cand va spawneaza la jail)
♦ De acum cand cumparati ceva din SHOP se inchide meniul si trebuie sa il deschideti din nou cu !shop (sa nu mai spamati HEAL)
♦ Am creat un nou sistem care BALANSEAZA echipele automat din 2 in 2 minute (mesaje de avertizare cand esti mutat : https://i.imgur.com/gLeGAFJ.png si un mesaj in chat)
♦ Mesajele cu "x joined to Terrorist's" si "x joined to Counter-Terorist" au fost scoase
♦ Mesajele cu "X saved Y" au fost scoase
♦ Am creat un sistem de !respawn care va permite sa va respawnati de 3 ori intr-o runda prin comanda !respawn (am limitat la 3 folosiri pe runda sa nu se faca abuz de comanda si sa se foloseasca doar in situatii extreme unde nu se poate iesii din jail)

Astept pareri despre acest UPDATE , daca DEPISTATI ORICE FEL DE BUG LEGAT DE ACEST UPDATE VA ROG SA RAPORTATI CAT MAI RAPID IN ACEST TOPIC PENTRU A PUTEA REZOLVA !!!!!!!
Cu asta am terminat si fisierul de "todo" notat in pc cu ce mai trebuia sa fac pe server-ul acesta , daca mai aveti propuneri nu ezitati sa le scrieti la aceasta categorie sau chiar in acest topic !