Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  1
Likes Likes:  2
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Thread: Propunere

  1. #1

    User Info Menu

    Propunere

    propun să se adauge reverse spartaaa day, gen ctii sa aiba scut dar dintr-un hit sa moara cel de la t, și cei de la t sa aiba un ak,m4,dgl cu un singur glont, dupa ce il trage sa ii dea alt glont, ca la lr

  2. Likes N/A liked this post
  3. #2

    User Info Menu

    nu are rost

  4. #3

    User Info Menu

    Contra ce rost ar avea ?

  5. #4

    User Info Menu

    E mai bine asa.

  6. #5

    User Info Menu

    mai bine propuneai sa se duca gloantele infinite

    Mai bine lasati voi day urile asa ca lord are de lucrat la jbgo , la surf etc
    Last edited by keSs; 09-02-19 at 00:56.

  7. #6
    Rowst Guest
    eu zic PRO dar intrebarea este, cine o sa faca accest day?
    am propus si eu ceva acum o saptamana lord nu a dat nici macar tc dar sa faca un day, e ocupat probabil si nu are timp asa ca nu mai propuneti nimic

  8. Thanks abDu thanked for this post
  9. #7

    User Info Menu

    Cum sa-mi pui la CT un scut in mana si sa le dai celor de la Terro, arme pac pac.
    Eu am 5 jucatori la CT, iar voi la terro sunteti 25, deci?
    V-am mai zis eu voua, e PRISON BREAK a se citi PUSCARIE, serparie, mititica, facultate( sal trag 3d), nu e Guardian Break.
    Ori prizonierii sunt persecutati de gardieni, ori jucam un war3 pe low mode.

    Mi se pare ca s-a dus clasicul JB, unde daca avea BHOP x2 insemna sa ai VIP si daca luai tigaie, erai serif.
    Acum ai baghetele pulii in puscarie, ai iepurasi si obezi grasi drept skins, ai bulgarasi iarna/vara/toamna si primavara, ai drujbe de oriunde, laser knife, alea alea..da ce pula mea facem noi din acest joc nu inteleg.
    Okay, am inteles, e la moda, si scuzati-ma ca-s de moda veche, deja sunt expirat, citez, "voi va futeti in cur, cand eu ma fut in pat"


    Contra.
    Nope, bullshit

  10. Likes keSs, Snoop Dogg liked this post
  11. #8

    User Info Menu

    △ACAB 1312△

  12. #9

    User Info Menu

    Nu are Rost.





  13. #10

    User Info Menu


    Cum zice si Khajit ......

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •