Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  5
Results 1 to 10 of 23

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #13

    User Info Menu

    aia e ,gag si reclamatie pe forum.. nu ai putut sa ii faci, aia eee
    ai vrut unshake, ma rooog.. deja fac prea mult off topic cu tine si prea mult ph
    Puteai sa i dai fac daca te ai simtit jignit si sa i faci o reclamație pe forum pentru a primii un av si sa se potolească
    Eu unul consider abuz cum sa dai unshake pentru asa ceva o comanda de creator aplica pentru niate vorbe goale care puteau fi mascate și ignorate sau folosind comanda de "amx_gag" ca nu degeaba exista comanda si o reclamație pe forum ca nu degeaba exista categoria "Reclamații" Si scrie frumos sub el "daca un admin greșește reclamal" ca sa primească av si sa ajunga undeva jos si sa înceapă din nou
    Suporți consecințele repet, puteai folosi amx_gag daca te ai simtit jignit si intrai pe forum si ii puteai face relcmaatia
    Si cand te a amenințat uite ce putea primii raul → Amenintari: ◆ ◆ si pentru gag ii puteai sau sa il reclami pe forum si primea av. Pentru înjurătură/jignire daca chiar te ai simtit
    Eu unul consider abuz o comanda de creator folosită pe asemenea chestii banale, strumf decide acum daca puteai face ce am spus eu si ca ai folosit comanda degeaba si asa de rcon iti bati pl. de el
    Last edited by dEv.; 10-02-19 at 22:39.

  2. Likes ConceptioN liked this post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •