Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  5
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 23
  1. #11

    User Info Menu

    Ok.. sa mi spui cine iti spune cuvintele astea sa ma dau bine pe langa el..
    Fac drq din cauza unui hmm.. asaa.. p////st si ahaamm.. t//////rminat aha.. off topic si imi iau infra din cauza unui ahaaam.. av.....tat si cu ma.sa ahaaaa... ce/////toare la ahaaaa./// coltul pro/////uatelor

    aia e.. abuzasi

  2. #12

    User Info Menu

    Aia e, mi am facut treaba, am executat corect comenzile.

  3. #13

    User Info Menu

    aia e ,gag si reclamatie pe forum.. nu ai putut sa ii faci, aia eee
    ai vrut unshake, ma rooog.. deja fac prea mult off topic cu tine si prea mult ph
    Puteai sa i dai fac daca te ai simtit jignit si sa i faci o reclamație pe forum pentru a primii un av si sa se potolească
    Eu unul consider abuz cum sa dai unshake pentru asa ceva o comanda de creator aplica pentru niate vorbe goale care puteau fi mascate și ignorate sau folosind comanda de "amx_gag" ca nu degeaba exista comanda si o reclamație pe forum ca nu degeaba exista categoria "Reclamații" Si scrie frumos sub el "daca un admin greșește reclamal" ca sa primească av si sa ajunga undeva jos si sa înceapă din nou
    Suporți consecințele repet, puteai folosi amx_gag daca te ai simtit jignit si intrai pe forum si ii puteai face relcmaatia
    Si cand te a amenințat uite ce putea primii raul → Amenintari: ◆ ◆ si pentru gag ii puteai sau sa il reclami pe forum si primea av. Pentru înjurătură/jignire daca chiar te ai simtit
    Eu unul consider abuz o comanda de creator folosită pe asemenea chestii banale, strumf decide acum daca puteai face ce am spus eu si ca ai folosit comanda degeaba si asa de rcon iti bati pl. de el
    Last edited by dEv.; 10-02-19 at 22:39.

  4. Likes ConceptioN liked this post
  5. #14

    User Info Menu

    Nu ma, chestia este ca el a facut abuz sound de aceea i am dat unshake, jnjuraturile sunt un plus adaugate de mine, sa se vada limbajul unui admin de pe server. Pentru injuraturile acelea i am dat gag 3 sau 5 minute, nu mai tin minte.
    Si in ceea ce priveste rcon ul, nu cred ca ar trebui sa iti dai tu cu parerea, un pulifrici, despre ce fac eu cu el. Daca porti atata invidie mai bine numai juca pe server. Stii si tu ca tu faceai mai mult abuz decat mine, sj sunt sigur de asta.

  6. Likes CoNaN93 liked this post
  7. #15

    User Info Menu

    Vorbe goale, vorbe foarte goale, dovezile anul viitor cred?
    Prezinți dovada cum ca a facut abuz de sound si cum ca i ai dat gag, bine zis abuzam, acum mai am grad cu ce sa abuzez? Nu.. După toate reclamațiile pe care le am avut, m am invatat minte de la ultima reclamație pe care am avut o
    Dar oricuuum.. Ce ai spus tu sunt vorbe goale, o reclamație dovezi nu este luata in considere, aici pune asta in locul tau, tu ai adus dovezi doar cum ca te a jignit si ca te a amenințat cu ban, cum pe langa asta puteai sa l sanctionezi cu gag si cu amenințarea il puteai reclama pe forum, dar tu cocoș tu nu accepți asta si folosesti o comanda de creator pentru un nimic care putea fi sancționat cum am spus eu mai sus
    Mna.. adu dovada cum ca i ai dat gag pe mapa jail_simple_mr de cand ti am facut reclamația nu de acum sau de maine ca ii dau gag, ca șmecherii din astea faceam si eu la vechiile mele reclamații..
    Imi place ca vrei sa scapi cu coada intre picioare, dar din pacate cu mine nu merge frumosule cu vorbe goale si 0 dovezi,
    Si se scrie "nu mai juca pe server" micut thextreme ce esti

  8. #16

    User Info Menu

    Fraiere, se vede la tine pe demo cum face abuz.

  9. Likes CoNaN93 liked this post
  10. #17

    User Info Menu

    Da.. da.. am vazut.. baga la sound(pentru idiotii ca tine o spun ironic) si un limbaj pe care il puteai masca cu gag imediat.. dar tu la ce cocos te simti ii dai unshake pentru asa ceva o comanda, sa spun mare, comanda de creator aplicata aiurea, care puteai folosii comanda amx_gag si comanda "search google alphacs - JB.ALPHACS.RO - RECLAMATII - RECLAMATIE RAUL"
    stai cuminte.. si nu incerca sa scapi asa usor..

  11. #18

    User Info Menu

    Viata ta iti cere refresh.
    Nu vezi cat de prost esti? Pe demo se vede cum ca raul face abuz sound. Dar pentru un prost ca tine ce sa zic? Tu crezi ca i am dat unshake pe limbaj, nu, i am dat unshake pentru abuz sound, pentru limbaj i am dat gag 3 sau 5 minute cum ti am mai zis inaptule.

  12. Likes CoNaN93 liked this post
  13. #19

    User Info Menu

    Dovada cu gag ul? Unde este? si pe demo nu se aude nici un pic de sound s sunt steam on..
    Abuz sound? hmm.. pe demo nu se aude nici o muzică Abuz sound hmm..
    Dacă ar fi asa ceea ce nu este asa, ai rcon, "amx_rcon amx_kick raul" dar tu cocos comanda de creator pentru asa ceva
    Acces-ul la sounds nu implica dreptul la abuz, nu făcea spam, nici, nu preaa oprea sound urile pe demo se vede cum baga un sound si dupa el il oprea dupa nu a mai bagat nimic, Nu stiu ce demo ai vazut tu, dar schimba ochii
    Last edited by dEv.; 12-02-19 at 10:46.

  14. #20

    User Info Menu

    Esti paralel tare cu viata, de ce ar trebui sa aduc o dovada la un gag pe care l am dat? Am adus doar o poza ca sa se vada limbajul lui cretinule.
    Tu nu poti sa intelegi ca i am dat unshake pentru abuz sound ? Asa de low mind esti? Nu vezi ca esti prajit la creier? Du te in plm sa ti l schimbi ca nu mai proceseaza bine informatiile transmise.

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •