Quote Originally Posted by kymy View Post
bun deci as vrea sa incep prin a va spune ca imi asum faptul ca am dat ban fara dovezi si ca imi voi asuma ori ce sanctiune ori cat de mare ar fii
eu va jur pe ce am pe casa ca de cand is pe server chiar daca sunt de aproape un an si stiu ca nu e asa mult am incercat sa nu intru in mari pelele si asa am inceput sa fiu ,,adorat" de multe persoane si de cand am gradul cu acces la ban va jur pe copii mei ca nu am dat un ban fara merit
eram pe server si eram doar noi doi si la fiecare runda faceam lr si il bateam mai mereu pana cand am observat ca la un moment dat a stat cam 10 sec afk am zis in mintea mea ca na poate lo fii chemat cineva dar dupa runda ai 10 ture la rand nu apucam nici sa trag ca imi luam cap si incercam chiar sa ma ascund dupa ziduri si imi luam cap prin zid
deci in concluzie chiar daca as primi ceva va rog sa nu ii dati unban si nu pentru ca as avea ceva cu el doar ca e un copil frustrat care atunci cand pierde isi baga aimul si wall
Fratele petarda iti sarea aimu in dr@ci puneai la piscor sare la cap/chest si normal ca si-a dat smooth ca sa nu detecteze