Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  3
Results 1 to 10 of 10

Thread: Cerere Unban

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Cerere Unban

    ► Nick CS:Fratele Petarda
    ► Motiv pentru care ai luat ban:Hack
    ► Durata banermanent
    ► Dovezi:https://imgur.com/a/hVGeOaE
    ► Steam ID-ul (Click aici):STEAM_0:1:465894600

  2. #2

    User Info Menu

    @Fratele Petarda poti face si reclamatie https://alphacs.ro/forumdisplay.php?2040-Reclamatii , dupa model


    Kymy te astept cu demo pentru acel ban pana deseara

  3. #3

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by T3m!n@tor4 View Post
    @Fratele Petarda poti face si reclamatie https://alphacs.ro/forumdisplay.php?2040-Reclamatii , dupa model


    Kymy te astept cu demo pentru acel ban pana deseara
    Nu merci astept demo

  4. #4

    User Info Menu

    bun deci as vrea sa incep prin a va spune ca imi asum faptul ca am dat ban fara dovezi si ca imi voi asuma ori ce sanctiune ori cat de mare ar fii
    eu va jur pe ce am pe casa ca de cand is pe server chiar daca sunt de aproape un an si stiu ca nu e asa mult am incercat sa nu intru in mari pelele si asa am inceput sa fiu ,,adorat" de multe persoane si de cand am gradul cu acces la ban va jur pe copii mei ca nu am dat un ban fara merit
    eram pe server si eram doar noi doi si la fiecare runda faceam lr si il bateam mai mereu pana cand am observat ca la un moment dat a stat cam 10 sec afk am zis in mintea mea ca na poate lo fii chemat cineva dar dupa runda ai 10 ture la rand nu apucam nici sa trag ca imi luam cap si incercam chiar sa ma ascund dupa ziduri si imi luam cap prin zid
    deci in concluzie chiar daca as primi ceva va rog sa nu ii dati unban si nu pentru ca as avea ceva cu el doar ca e un copil frustrat care atunci cand pierde isi baga aimul si wall
    Last edited by kymy; 15-02-19 at 21:46.

  5. Likes Blue, Adolf Hitler liked this post
  6. #5

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by kymy View Post
    bun deci as vrea sa incep prin a va spune ca imi asum faptul ca am dat ban fara dovezi si ca imi voi asuma ori ce sanctiune ori cat de mare ar fii
    eu va jur pe ce am pe casa ca de cand is pe server chiar daca sunt de aproape un an si stiu ca nu e asa mult am incercat sa nu intru in mari pelele si asa am inceput sa fiu ,,adorat" de multe persoane si de cand am gradul cu acces la ban va jur pe copii mei ca nu am dat un ban fara merit
    eram pe server si eram doar noi doi si la fiecare runda faceam lr si il bateam mai mereu pana cand am observat ca la un moment dat a stat cam 10 sec afk am zis in mintea mea ca na poate lo fii chemat cineva dar dupa runda ai 10 ture la rand nu apucam nici sa trag ca imi luam cap si incercam chiar sa ma ascund dupa ziduri si imi luam cap prin zid
    deci in concluzie chiar daca as primi ceva va rog sa nu ii dati unban si nu pentru ca as avea ceva cu el doar ca e un copil frustrat care atunci cand pierde isi baga aimul si wall

    Am stat afk pt ca mi am pus tinta pe awp din consola si cred ca asta nu se pedepseste cu nimic + te vedeam prin pereti la lr deci nu ma mai face copil frustrat ca nu ai motiv

  7. #6

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by kymy View Post
    bun deci as vrea sa incep prin a va spune ca imi asum faptul ca am dat ban fara dovezi si ca imi voi asuma ori ce sanctiune ori cat de mare ar fii
    eu va jur pe ce am pe casa ca de cand is pe server chiar daca sunt de aproape un an si stiu ca nu e asa mult am incercat sa nu intru in mari pelele si asa am inceput sa fiu ,,adorat" de multe persoane si de cand am gradul cu acces la ban va jur pe copii mei ca nu am dat un ban fara merit
    eram pe server si eram doar noi doi si la fiecare runda faceam lr si il bateam mai mereu pana cand am observat ca la un moment dat a stat cam 10 sec afk am zis in mintea mea ca na poate lo fii chemat cineva dar dupa runda ai 10 ture la rand nu apucam nici sa trag ca imi luam cap si incercam chiar sa ma ascund dupa ziduri si imi luam cap prin zid
    deci in concluzie chiar daca as primi ceva va rog sa nu ii dati unban si nu pentru ca as avea ceva cu el doar ca e un copil frustrat care atunci cand pierde isi baga aimul si wall
    Fratele petarda iti sarea aimu in dr@ci puneai la piscor sare la cap/chest si normal ca si-a dat smooth ca sa nu detecteze

  8. #7

    User Info Menu

    Ținta din consolă e un avantaj nedrept și se pedepsește ca atare

  9. #8

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Ainsley View Post
    Ținta din consolă e un avantaj nedrept și se pedepsește ca atare
    e un bug cu consola, nu e comanda

    oricum nu e un avantaj pentru ca atunci cand nu ai scope pus pe awp nu are acuratete buna

    In concluzie e bug de la valve si lord nu poate sa faca nimic in legatura cu asta. si nu cred ca poti sa interzici asa ceva

    Ca sa nu plangeti aveti un tutorial mai in jos

    https://steamcommunity.com/sharedfil...?id=1343554551
    ☆☆☆☆☆☆☆☆☆
    Contact
    Discord : Symb0L#4530
    <- Principal
    <- Principal
    <- Secundar
    ☆☆☆☆☆☆☆☆☆


  10. Likes S3by liked this post
  11. #9

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Symb0L View Post
    e un bug cu consola, nu e comanda

    oricum nu e un avantaj pentru ca atunci cand nu ai scope pus pe awp nu are acuratete buna

    In concluzie e bug de la valve si lord nu poate sa faca nimic in legatura cu asta. si nu cred ca poti sa interzici asa ceva

    Ca sa nu plangeti aveti un tutorial mai in jos

    https://steamcommunity.com/sharedfil...?id=1343554551
    dar e centrata pe mijloc Hmmmmmm

  12. #10

    User Info Menu

    Au primit toti unban T/C

    Daca doresti sa ma contactezi:

    Skype : thelord353
    Discord : thelordacs
    Nu imi plac oamenii falsi cu doua fete !
    Daca esti un lingau amarat nu te mai obosi sa ma bagi in seama !
    Dupa cum vorbesti/cum te comporti isi da oricine seama ca esti un fals ,
    un zero care provoaca greata doar prin simplul fapt ca deschide gura !




    Valoare




Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •