Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  10
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Reclamatie [REZOLVAT]

    ► Nick CS: Yety
    ► Nick admin/player reclamat:p3trix
    ► Motiv: abuz slay
    ► Reguli incalcate:vreau si eu motivu si dovada pentru care imi dai slay
    ► Dovezi (poze/demo):https://imgur.com/a/lxbVjx8

  2. #2

    User Info Menu

    pentru am fost pe sv can so intamplat

  3. Likes Jamango liked this post
  4. #3

    User Info Menu

    Sunt martor, nu am o dovada pentru ceea ce s-a intamplat, dar vreau sa precizez faptul ca era HNS day si voi ati facut block la ambele usi alea celulei. Se observa in screen-ul tau precizat mai sus ca erai fix in usa, mort (adica primit slay) si day-ul.

  5. Likes petR1x liked this post
  6. #4

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by CasianIlarion View Post
    Sunt martor, nu am o dovada pentru ceea ce s-a intamplat, dar vreau sa precizez faptul ca era HNS day si voi ati facut block la ambele usi alea celulei. Se observa in screen-ul tau precizat mai sus ca erai fix in usa, mort (adica primit slay) si day-ul.
    e problema mea ca simon-ul a dat hns si eu eram in usa ?

  7. #5

    User Info Menu

    Imi cer scuze ca ma bag peste reclamatia altcuiva, dar a zis sa va bagati amandoi in usa sa faceti block, ceea ce nu este voie sa faci la un day de genul, poti vedea singur in regulament.

  8. Likes petR1x liked this post
  9. #6

    User Info Menu

    Dovada este chiar la Tine, în care se Vede că Murisei de la Comanda Mea de Slay Aplicată Corespunzător.

    sK@rTzZ! era Simon atunci și Înainte să dea HNS Day a spus de la Începutul Day-ului să vă Băgați și să Blocați Ieșirea, apoi am Acționat Eu prin Urmare fiindcă Stăteați în Fața Ușilor Celulelor de la Teroriști.





  10. Likes Casian Ilarion, CoNaN93, Snoop Dogg liked this post
  11. #7

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by petR1x View Post
    Dovada este chiar la Tine, în care se Vede că Murisei de la Comanda Mea de Slay Aplicată Corespunzător.

    sK@rTzZ! era Simon atunci și Înainte să dea HNS Day a spus de la Începutul Day-ului să vă Băgați și să Blocați Ieșirea, apoi am Acționat Eu prin Urmare fiindcă Stăteați în Fața Ușilor Celulelor de la Teroriști.
    Vezi ca ti-a luat-o tastatura razna un cuvant cu litera mica si un cuvant cu litera mare (la inceput)
    A si imi iau eu slay pentru asta pentru ca zis skartz sa ma pun in usa si nu am stiut ce day o sa dea?

  12. #8

    User Info Menu

    Daca e hns, nu e voie block. Scrie in regulament.
    Totodata, daca a dat HNS si erai la usa, te dai din ea, e easy. Nu faci pe smecherul si le razi in nas ca vezi domne nu e vina ta.
    All in one, reclamatie inutila.

  13. Likes CoNaN93, Snoop Dogg liked this post
  14. #9

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Khajiit View Post
    Daca e hns, nu e voie block. Scrie in regulament.
    Totodata, daca a dat HNS si erai la usa, te dai din ea, e easy. Nu faci pe smecherul si le razi in nas ca vezi domne nu e vina ta.
    All in one, reclamatie inutila.
    nu era niciun day dat si m-am pus in usa, dupa a dat hns si cum n-am vip nu ma puteam misca asa ca nu e motiv de slay, trb sa dea slay la vipul care mai facea block

  15. #10

    User Info Menu

    Să se Țină Cont că am Încercat să îi dau Slay V.I.P.-ului, totuși Nu a luat pentru că avea Imunitate, așa că în Limita Timpului Disponibil Nu am avut Posibilitatea să îi dau Quit și am Recurs la Metoda cea mai la Îndemână.





Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •