Quote Originally Posted by Ano Original View Post
Poza e facuta de acum vreo 2-3 ani de un baiat ce e bun rau pe photoshop dar care a fost pe alphacs doar in trecere. In timpul ala mi-a lasat si un cadou, pe care il poti vedea la profilul meu . Nu vad sani, nu vad nuditate si nu vad nimic exagerat intr-o poza in care o tipa isi bea cafeaua / ceaiul...sau care e faza? Daca pun poze cu tipe inseamna ca e ceva indecent? Te exciti cand vezi fruntea femeii? Hai mai las-o moarta cu arogantele si baga la cap ce ti-am spus ca te-ar ajuta mai mult decat sa tii gura cu mine. Iti strici doar sanatatea. Eu faceam exact ca tine acum un an, bagam pipe, green, alcool...si pentru ce plm cand mai bine tragi de tine la sala sau la un sport si ai rezultate si faci ceva mult mai semnificativ cu viata ta (plus ca arati chiar penibil in poza de profil cu pipa in gura...imi dau seama daca te-as vedea pe strada cu ea ce caterinca as face ) Nu mai dau replyuri, scrie-mi pe privat daca mai vrei ceva. Nu o lua in nume de rau, dar uita-te cate likeuri am primit eu la "hate-ul" din primul comentariu si uita-te cate ai primit tu la asta...ce crede lumea deci? Hai salut si seara faina. (Va pup si pe voi mucosilor care cititi ce am scris )
2 like-uri ,cu asta m-ai convins . Iti scriu aici ca se vede ca iei ce vad altii mai personal si asa poate ajungem la o concluzie ; n-are rost sa vorbim nush cat in privat ca nimeni nu-i parintele nimanui sa-l indrume pe celalalt ce sa faca si nu am vreun motiv sa ma cert cu tine . Daca ziceai altfel ce mi-ai spus as fi luat-o ca un sfat nu ca ai facut misto de mine si poate as fi apreciat . N-am nimic cu tn ba si de regula in general am respect pt designeri ca-mi place munca lor . Crede-ma ca poate si eu de5 ani m-as fi lasat de fumat , dar pana la urma fiecare are viata lui si atata timp cat nu ma cunosti personal n-ai dreptu sa ma judeci dupa aparente . Hai sa nu mai continuam ca n-are sens , fiecare o fi avand dreptate in ce spune si aia e , poate si mie mi se pare ca unii copii care abia incep liceul posteaza poze de genu si isi dau filme dar eu is deja student si cred ca am dreptu sa-mi asum o chestie de genu . Cum eu am generalizat faza cu avataru asa n-am stiut nici eu povestea din spatele lui cum n-o stii nici tu pe a mea . Imi pare rau daca te-am jignit cu cv na, poate gresesc eu ca m-am aparat sau prin ce spun acm . Ma pun sa invat ca in 4 ore am examen , hai pace @Ano Original