Oricum trebuia sa raspund la topicul asta, fie ca vrei tu sau nu, pentru ca eu eram subiectul principal acolo, dar nu aveam chef de tine pe unde am fost plecat si imi era sila sa-ti scriu, dar stiam ce e pe aici.
Mai mult topicul asta l-ai facut ca sa ma blamezi pe mine cum ca nu m-as ocupa de reclamatii si etc, din cauza ca nu ai primit aprobat la o cerere de up, pentru motivul ca nu stii sa pui un link de gt.

Pai hai sa-ti zic yo cum sta treaba, ca si asa zici de altii ca sunt frustrati, aici intri si tu. Pai hai sa-ti explic iar:
1. Vii cu cerere de up. https://alphacs.ro/showthread.php?10...ere-Up-RESPINS - fix atunci inchideam cererile de admin, daca puneai corect link-ul gt si indeplineai celelate cerinte, iti dadeam aprobat fara pro/contra, dar daca nu stii sa pui un link de gt, n-am ce sa-ti fac.
2.

Conversatia de dupa ce ai primit respins.
3.

Prima cerere de jos e cea pe care am respins-o initial pentru ca nu a pus link gt corect, dupa restul care sunt facute sunt respinse pt asteptarea celor 3 saptamani. Ai facut o cerere, am dat tc, dupa ai facut iar, la fel am dat tc si respins, si asa pana te-am banat 3 saptamani pana la urmatoarea cerere de up.

Deci cine e frustratul?

Si oricum ce ai facut tu in topic e un fel de reclamatie asupra lui Kess, dar o rezolvare nu ai fi scris vai de curul tau
Si abuzul e de cand e sv-ul, doar ca sa stii rupeti pula cum ca acu 3 ani nu era abuz, cand abuzul era si pe vremea aia si cum ca din cauza abuzului sv-ul scade, ca si cum eu nu m-as fi ocupat de ele.
Se dau minusuri pe banda rulanta, dar atat timp cat are bani si a 2-a zi vine la mine pt up, ce vrei sa fac? daca-mi dai tu banii lui de donatie ca sa nu-i iau, facem asa

Nu sunt frustrat dar asta e adevarul. TheLord astept decizia ta ca cu strumf nu se poate discuta asa ceva.
oka, atunci daca nu se poate discuta cu mine, cerile tale de up o sa fie inchise de lord, intrebarea o sa fie "cand?", nici eu nu stiu, ca nu se ocupa el cu cererile de admin doar asa, ca nu halesc frustratii ca tine