Quote Originally Posted by George. View Post
Jbu nu moare doar că 1.6 moare
Jbu se tine bine fata de multe alte servere așa că nu ar trebui sa ne plângem, ce e drept nu putem tine cum era o data in 2014 stăteam juma de ora să mă conectez că nu exista asta cu "Connect me when a slot is free" ci stăteam tata sa spamez la click până intrăm
In concluzie @aLink fază e că moare csu și nu ai ce ii face, cândva mergea boost dar cum a zis și lord deci csf n csf
Serverul e muncit dar a apărut csgo acu și free deci acu 1.6 pierde chiar si mai multi playeri
Chestia cu spammu, exact lafel sa imi bag pula.
Si eu tot pe jb am crescut, tot aici am copilarit acolo 2 3 ani, si nu imi pare rau.
Si acu imi amintesc cand mi-am luat primu pc si am stat o saptamana non stop 24/24 pe jb sa fac activitate sau ore sau amn2, si sa ma joc sa fiu si eu "smecher" sa iau admin, si nu mi-a parut rau.. doar ca na.. nu moare sv-ul, adminii sunt cauza. Daca nu intrii in ei, nu faci nimic.. oricum eu te respect si pe tn si pe strumf, v-ati chinuit amn2 si ati facut ceva frumos, si altii sa isi bata joc de munca voastra.. nush cum permiteti.. daca era sv-u meu aveau remove din prima zi.. oricum e sv vostru si faceti ce vreti, oricum va pup, sanatate ! ♡