Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  5
Likes Likes:  49
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17
  1. #11

    User Info Menu

    Partea proasta e ca daca lord ar da la toti abuzatori remove, atunci sa vedem cine mai abuzeaza. @TheLord si mersi pentru aparare si sunt facuti pentru a critica, ca unii au minte de gaina pe aicea.
    EDIT: cei care critica sunt Jemu Ryn ,Kess sa nu uitam si de frustratu de LioNNN si mai sunt , dar ce sa faci la alti gasesc defecte dar ei sunt stele csf. Mintea lor de 18+
    Last edited by aLink; 21-02-19 at 22:06.

  2. #12

    User Info Menu

    Auziti ma puli blegi, voi astia care criticati ca serverul e asa, ca scade si ca sloboz la tava, ia spuneti-mi voi mie cu ce ati ajutat serverul? Ce ati facut voi ca sa se schimbe ceva?
    Ca la cat de frumos vorbiti si ce frumos exemplificati cat de cacat este serverul in prezent, imi dati impresia ca ati incasat cateva gloante pentru JB si nu vi s-a facut statuie, da v as la muie sa va dau de lepre si curve masculine ce sunteti. ( scuzati-mi lipsa de respect fata de regulamentul comunitatii, dar dati-mi voie in acest reply sa fac rabat de la orice etica).
    Bun, deci, domnul @aLink esti nemultumit de multe, dar tu ce ai facut pentru a schimba ceva? Ca doar te-ai luat la pula pe server cu altii, ai bagat barfe peste barfe si ai facut reclamatii. In rest? Aaa, ai facut ore, ai avut activitate, foarte bine, ai facut asta pentru tine, pentru distractia ta si indirect pentru server, so? Altceva? Pula.
    Ati scris in plm 10 km de randuri, ati vorbit frumos si in doua saptamani se uita tot ce s-a scris aici.
    Ma luati cu abureli de 3 lei si cu vrajeli ieftine, dar e clar si se vede de la o posta( a se citi mama lui trag [ fac o paranteza-n paranteza: sper sa inteleaga gluma Trag, te pup*]) ca vi se rupe pula de server si asteptati voi schimbarea pulii mele.
    Nu pica din cer nimic ba, iar dupa cum se vede de ceva timp, serverul merge din inertie and that's all.

    Nu vreau sa va mai zic mai multe, nu vreau sa va mai tin eu morala si sa va scriu topicuri in care sa-mi expun dorinta de a face ceva impreuna cu voi, ca fiecare e cu pizda ma-sii, iar noi aici, indiferent cum s-o numi cacatul asta, comunitate nu suntem.
    Nu poti numi comunitate locul unde gasesti falsitate, barfa, prostie si batjocura. Nu ai cum fratele meu, sa o arzi tu sau altii pe aici cu vrajeli ca vrei schimbari cand voi ani si ani la rand ati facut din comunitatea asta coltul de rai al tarfelor ramase fara clienti sau a baietilor raniti in orgoliu, smecherasi cu bezna-n stomac sau arfisti pe banii parintilor.
    Am tot incercat, dar sincer e inutil. Sunteti prea fixati pe cacaturi si nu vedeti esenta.
    Vreti o schimbare, fiti voi.
    Renuntati la cacaturi si bucurati-va de server, ca ma pis pe vaicarelile voastre de maturi loviti in sentimente.

  3. #13

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Khajiit View Post
    Auziti ma puli blegi, voi astia care criticati ca serverul e asa, ca scade si ca sloboz la tava, ia spuneti-mi voi mie cu ce ati ajutat serverul? Ce ati facut voi ca sa se schimbe ceva?
    Ca la cat de frumos vorbiti si ce frumos exemplificati cat de cacat este serverul in prezent, imi dati impresia ca ati incasat cateva gloante pentru JB si nu vi s-a facut statuie, da v as la muie sa va dau de lepre si curve masculine ce sunteti. ( scuzati-mi lipsa de respect fata de regulamentul comunitatii, dar dati-mi voie in acest reply sa fac rabat de la orice etica).
    Bun, deci, domnul @aLink esti nemultumit de multe, dar tu ce ai facut pentru a schimba ceva? Ca doar te-ai luat la pula pe server cu altii, ai bagat barfe peste barfe si ai facut reclamatii. In rest? Aaa, ai facut ore, ai avut activitate, foarte bine, ai facut asta pentru tine, pentru distractia ta si indirect pentru server, so? Altceva? Pula.
    Ati scris in plm 10 km de randuri, ati vorbit frumos si in doua saptamani se uita tot ce s-a scris aici.
    Ma luati cu abureli de 3 lei si cu vrajeli ieftine, dar e clar si se vede de la o posta( a se citi mama lui trag [ fac o paranteza-n paranteza: sper sa inteleaga gluma Trag, te pup*]) ca vi se rupe pula de server si asteptati voi schimbarea pulii mele.
    Nu pica din cer nimic ba, iar dupa cum se vede de ceva timp, serverul merge din inertie and that's all.

    Nu vreau sa va mai zic mai multe, nu vreau sa va mai tin eu morala si sa va scriu topicuri in care sa-mi expun dorinta de a face ceva impreuna cu voi, ca fiecare e cu pizda ma-sii, iar noi aici, indiferent cum s-o numi cacatul asta, comunitate nu suntem.
    Nu poti numi comunitate locul unde gasesti falsitate, barfa, prostie si batjocura. Nu ai cum fratele meu, sa o arzi tu sau altii pe aici cu vrajeli ca vrei schimbari cand voi ani si ani la rand ati facut din comunitatea asta coltul de rai al tarfelor ramase fara clienti sau a baietilor raniti in orgoliu, smecherasi cu bezna-n stomac sau arfisti pe banii parintilor.
    Am tot incercat, dar sincer e inutil. Sunteti prea fixati pe cacaturi si nu vedeti esenta.
    Vreti o schimbare, fiti voi.
    Renuntati la cacaturi si bucurati-va de server, ca ma pis pe vaicarelile voastre de maturi loviti in sentimente.
    Noroc ca nu ai vazut cele 4 pagini postate in doar 2 ore de cand a facut topicul alink asta dar am sters tot ca era prea multa prostie pe aici , dar am si scris legat despre asta in postare... nu ai ce sa le ceri, toti comenteaza toti sar cu gura cand e vorba de topic de genul dar cum ai zis dupa doua saptamani totul se uita si ramane cum a fost

    Daca doresti sa ma contactezi:

    Skype : thelord353
    Discord : thelordacs
    Nu imi plac oamenii falsi cu doua fete !
    Daca esti un lingau amarat nu te mai obosi sa ma bagi in seama !
    Dupa cum vorbesti/cum te comporti isi da oricine seama ca esti un fals ,
    un zero care provoaca greata doar prin simplul fapt ca deschide gura !




    Valoare




  4. #14

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Khajiit View Post
    Auziti ma puli blegi, voi astia care criticati ca serverul e asa, ca scade si ca sloboz la tava, ia spuneti-mi voi mie cu ce ati ajutat serverul? Ce ati facut voi ca sa se schimbe ceva?
    Ca la cat de frumos vorbiti si ce frumos exemplificati cat de cacat este serverul in prezent, imi dati impresia ca ati incasat cateva gloante pentru JB si nu vi s-a facut statuie, da v as la muie sa va dau de lepre si curve masculine ce sunteti. ( scuzati-mi lipsa de respect fata de regulamentul comunitatii, dar dati-mi voie in acest reply sa fac rabat de la orice etica).
    Bun, deci, domnul @aLink esti nemultumit de multe, dar tu ce ai facut pentru a schimba ceva? Ca doar te-ai luat la pula pe server cu altii, ai bagat barfe peste barfe si ai facut reclamatii. In rest? Aaa, ai facut ore, ai avut activitate, foarte bine, ai facut asta pentru tine, pentru distractia ta si indirect pentru server, so? Altceva? Pula.
    Ati scris in plm 10 km de randuri, ati vorbit frumos si in doua saptamani se uita tot ce s-a scris aici.
    Ma luati cu abureli de 3 lei si cu vrajeli ieftine, dar e clar si se vede de la o posta( a se citi mama lui trag [ fac o paranteza-n paranteza: sper sa inteleaga gluma Trag, te pup*]) ca vi se rupe pula de server si asteptati voi schimbarea pulii mele.
    Nu pica din cer nimic ba, iar dupa cum se vede de ceva timp, serverul merge din inertie and that's all.

    Nu vreau sa va mai zic mai multe, nu vreau sa va mai tin eu morala si sa va scriu topicuri in care sa-mi expun dorinta de a face ceva impreuna cu voi, ca fiecare e cu pizda ma-sii, iar noi aici, indiferent cum s-o numi cacatul asta, comunitate nu suntem.
    Nu poti numi comunitate locul unde gasesti falsitate, barfa, prostie si batjocura. Nu ai cum fratele meu, sa o arzi tu sau altii pe aici cu vrajeli ca vrei schimbari cand voi ani si ani la rand ati facut din comunitatea asta coltul de rai al tarfelor ramase fara clienti sau a baietilor raniti in orgoliu, smecherasi cu bezna-n stomac sau arfisti pe banii parintilor.
    Am tot incercat, dar sincer e inutil. Sunteti prea fixati pe cacaturi si nu vedeti esenta.
    Vreti o schimbare, fiti voi.
    Renuntati la cacaturi si bucurati-va de server, ca ma pis pe vaicarelile voastre de maturi loviti in sentimente.
    Don't worry bro is just a joke !
    Atata timp cat adminii noi nu sunt primiti in familie vor fi tratati ca niste scursuri ale societatii si vor fi marginalizati,deci solutia este ca "gangul" de admini vechi sa le arate cum se admineaza,dar fara abuz ca altfel o sa se nasca o generatie de admini poate mult mai retardati ca cei din trecut.

  5. Likes N/A liked this post
  6. #15

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Khajiit View Post
    Auziti ma puli blegi, voi astia care criticati ca serverul e asa, ca scade si ca sloboz la tava, ia spuneti-mi voi mie cu ce ati ajutat serverul? Ce ati facut voi ca sa se schimbe ceva?
    Ca la cat de frumos vorbiti si ce frumos exemplificati cat de cacat este serverul in prezent, imi dati impresia ca ati incasat cateva gloante pentru JB si nu vi s-a facut statuie, da v as la muie sa va dau de lepre si curve masculine ce sunteti. ( scuzati-mi lipsa de respect fata de regulamentul comunitatii, dar dati-mi voie in acest reply sa fac rabat de la orice etica).
    Bun, deci, domnul @aLink esti nemultumit de multe, dar tu ce ai facut pentru a schimba ceva? Ca doar te-ai luat la pula pe server cu altii, ai bagat barfe peste barfe si ai facut reclamatii. In rest? Aaa, ai facut ore, ai avut activitate, foarte bine, ai facut asta pentru tine, pentru distractia ta si indirect pentru server, so? Altceva? Pula.
    Ati scris in plm 10 km de randuri, ati vorbit frumos si in doua saptamani se uita tot ce s-a scris aici.
    Ma luati cu abureli de 3 lei si cu vrajeli ieftine, dar e clar si se vede de la o posta( a se citi mama lui trag [ fac o paranteza-n paranteza: sper sa inteleaga gluma Trag, te pup*]) ca vi se rupe pula de server si asteptati voi schimbarea pulii mele.
    Nu pica din cer nimic ba, iar dupa cum se vede de ceva timp, serverul merge din inertie and that's all.

    Nu vreau sa va mai zic mai multe, nu vreau sa va mai tin eu morala si sa va scriu topicuri in care sa-mi expun dorinta de a face ceva impreuna cu voi, ca fiecare e cu pizda ma-sii, iar noi aici, indiferent cum s-o numi cacatul asta, comunitate nu suntem.
    Nu poti numi comunitate locul unde gasesti falsitate, barfa, prostie si batjocura. Nu ai cum fratele meu, sa o arzi tu sau altii pe aici cu vrajeli ca vrei schimbari cand voi ani si ani la rand ati facut din comunitatea asta coltul de rai al tarfelor ramase fara clienti sau a baietilor raniti in orgoliu, smecherasi cu bezna-n stomac sau arfisti pe banii parintilor.
    Am tot incercat, dar sincer e inutil. Sunteti prea fixati pe cacaturi si nu vedeti esenta.
    Vreti o schimbare, fiti voi.
    Renuntati la cacaturi si bucurati-va de server, ca ma pis pe vaicarelile voastre de maturi loviti in sentimente.
    Esti nemultumit ca nu ai primat bani sau ce plm ?
    Si cei care o bagat bani la lord pentru grade pe server deci aia nu au facut nimic/nu au contribuit chiar cu nimic?
    Deci stam prost cu prostia !

  7. #16

    User Info Menu

    Am donat si eu retardel pentru JB, in trecut ce e drept. Asa ca nu vorbi aiurea.
    O arzi in fata mea ca e prostia mare si ca ai facut multe pentru JB, de parca donatiile ajuta atmosfera serverului, colectivul si alte chestii aparte.
    Asta e problema ta si a altor ratati, credeti ca banul tine loc de orice, de aia si atitudinea de pizde bete pe aici.
    Inchid, ca imi e ca mi bag pl in istetimea ta si te trimit o saptamana pe la Mazare, asa ca am eu arfe si ca sufar de mine
    T/C, ca ai deschis subiectul asta din frustrare, nu din dorinta de a face vreo schimbare.

  8. Likes Snoop Dogg, Christian #GD liked this post
  9. #17

    User Info Menu

    Oricum trebuia sa raspund la topicul asta, fie ca vrei tu sau nu, pentru ca eu eram subiectul principal acolo, dar nu aveam chef de tine pe unde am fost plecat si imi era sila sa-ti scriu, dar stiam ce e pe aici.
    Mai mult topicul asta l-ai facut ca sa ma blamezi pe mine cum ca nu m-as ocupa de reclamatii si etc, din cauza ca nu ai primit aprobat la o cerere de up, pentru motivul ca nu stii sa pui un link de gt.

    Pai hai sa-ti zic yo cum sta treaba, ca si asa zici de altii ca sunt frustrati, aici intri si tu. Pai hai sa-ti explic iar:
    1. Vii cu cerere de up. https://alphacs.ro/showthread.php?10...ere-Up-RESPINS - fix atunci inchideam cererile de admin, daca puneai corect link-ul gt si indeplineai celelate cerinte, iti dadeam aprobat fara pro/contra, dar daca nu stii sa pui un link de gt, n-am ce sa-ti fac.
    2.

    Conversatia de dupa ce ai primit respins.
    3.

    Prima cerere de jos e cea pe care am respins-o initial pentru ca nu a pus link gt corect, dupa restul care sunt facute sunt respinse pt asteptarea celor 3 saptamani. Ai facut o cerere, am dat tc, dupa ai facut iar, la fel am dat tc si respins, si asa pana te-am banat 3 saptamani pana la urmatoarea cerere de up.

    Deci cine e frustratul?

    Si oricum ce ai facut tu in topic e un fel de reclamatie asupra lui Kess, dar o rezolvare nu ai fi scris vai de curul tau
    Si abuzul e de cand e sv-ul, doar ca sa stii rupeti pula cum ca acu 3 ani nu era abuz, cand abuzul era si pe vremea aia si cum ca din cauza abuzului sv-ul scade, ca si cum eu nu m-as fi ocupat de ele.
    Se dau minusuri pe banda rulanta, dar atat timp cat are bani si a 2-a zi vine la mine pt up, ce vrei sa fac? daca-mi dai tu banii lui de donatie ca sa nu-i iau, facem asa

    Nu sunt frustrat dar asta e adevarul. TheLord astept decizia ta ca cu strumf nu se poate discuta asa ceva.
    oka, atunci daca nu se poate discuta cu mine, cerile tale de up o sa fie inchise de lord, intrebarea o sa fie "cand?", nici eu nu stiu, ca nu se ocupa el cu cererile de admin doar asa, ca nu halesc frustratii ca tine
    Subsemnatu: "Te panichezi cand ma vezi ca pe un jamaican, cand fumez manca-mi-ai pula, jointul de un gram."
    Dragos Miron: "Daca vreau o floare, ma apuc din nou de legale."
    Specii: "Pace pentru Raku, pace pentru Sisu, marijuana si hasisu."
    Specii: "Am fumat de cand eram copil, stai chill, si-o sa fumez pana mierlesc, sa inverzesc in cimitir, sa am vecini, trandafiri cu spini, crin lin, maslini si ciuperci cu psilocybin."
    Dragonu': "De la LSD-ul asta, man, vad gandaci, si carabusi, si scarabei, vino mai in fata ca sa tragem niste key."
    Merme: "Vorbesti de LSD, dar hai sa tragem 2CB"
    La Familia: "Am in stanga, dreapta baietasi gata sa sara pentru mine."
    Chimie: "Specii se numea, brigada Liniste, asta era brigada mea."
    Sisu Tudor: "In Bucuresti, baietii alearga numai in brigada."
    Junk: "Bine ai venit in Romania, comercializam droguri legale."
    Samurai: "Si-mi amintesc cand te-am creat, tot eu te-am invatat sa judeci curat si imediat cand am avut nevoie te-ai aratat."
    Killa Fonic: "Nu ma doare daca ii bag direct in reanimare, dar parca simt pe fata lacrima unei mame."
    Cedry2k: "Sufletul meu ramane trist si nu-l mai pot amagi cu droguri."
    Nimeni Altu': "Cum pula mea, sa fiu atat de prost, probabil de la droguri, am avut senzatia ca te cunosc."
    Puya: "Poate e dur, poate credeti ca-s nebun, ca stilul asta de viata nu e ala bun, dar nu eu l-am ales, el m-a ales pe mine si acum stii bine, doar asta-mi curge-n vine."
    Bocaseca: "Si dupa la masa, gonit de fratiori cu care imparti, te desparti ca om de animal cu lacrimi pe obraz."
    Specii: "E adevarat, imi place viata, simt cu se usuca fata, noaptea trece dimineata, am nevoie de-un meleu greu, sa-mi taie greata, s-au dus de milioane pe KEY, cosmico-gangsta, si sticle mari si sticle mici si casa-i plina de seringi si bagabontii vad pitici, nici n-am observat ce zici, valori puternice din clasa disociative, droguri psihedelice, ciocul mic ca esti varza, stinge tigara, frecventa, perversa, dai foc la casa, asta-mi mai lipseste, lasa, partea proasta e testoasa, m-am facut la fel de varza, ca sa vezi sunt om de baza, in fiecare seara rupt, lupta preferata direct din necunoscut, SPECIAL K HOUSE, retine."
    Dragos Miron: "Le-am bagat pe toate, rupt de realitate, daca voiai sa dai de mine, ma gaseai in noapte, pe strazi intunecate."
    Phunk B: "Jucal has moro car socheres merundo."
    Bocaseca: "Dar tu te schimbi si folosesti cuvinte care nu te reprezinta ca sa fii iubit."
    Pacha Man: "Because I'm mad boy, I'm bad boy, I'm gangsta, eu nu sunt ca voi."

    Warning: Doar daca mergi in intuneric ai cum sa iesi la lumina!
    Adio omul vechi!!

    Note: "Am in grija o armata intreaga."

    Dragonu': "C-am vazut strazi grele, stricat am fost, dar prin lumina m-am intos si-s bucuros si zic la toti, adevarul, n-ai cum sa scapi, imparatia cerului regat luminat, suflet curat, impacat in etern, departe de moarte, pacate, blestem."
    Nimeni Altu': "Sunt doua aspecte, aparente nu pentru oricine, de multe ori ne faceam rau, ca sa ne fie bine."
    Dragonu': "Antropologic, din mediul anecdotic si alcoolic, un fost dependent, impertinent, aha, cu un foc perseverent mare si consecvent, dau cu viteza de flow, cu viteza cu care trage plamanul din stou', ca sa scuipe din nou."
    Dragonu': "Am luat-o de la capat si mi-am pus la gura lacat, fara droguri in special legale care te diseaca, era sa mor de atatea ori si am adunat atatea boli, e o greseala in noua ordine mondiala."
    Chimie: "Au urmat seri pline de seringi si ser, cu venin mizer, inchei al tau sincer."
    Dragos Miron: "De asta tin ca nepotul meu sa lase rap-ul, ca eu l-am inteles aiurea si era sa-mi rupa capul."
    Bocaseca: "Nu mai spune tot ce gandesti, tot ce gandesti, nu mai spune ce pandesti, nu mai spune tot ce vorbesti, se va intoarce impotriva tot ce gandesti, mintea ta e arma, nu pot sa ma sterg, daca aprinde sufletele, stinge, poti sa ma certi."
    Dragos Miron: "Ma doare-n pula cine esti, cand habar n-am nici cine sunt, stiu cine am fost si nu mai vreau sa ajung, un infectat introvertit plecat din lumea monstrilor si pierdut in lumea celor vii."
    Nimeni Altu':
    "In timp, si oamenii is la fel, aveam un unchi, si stii ca pana plec, orice as face n-am sa-l uit."

    Warning: "Asta nu e viata... nu e... si eu stiu. In focul vietii mele, eu ard de viu."

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •