Quote Originally Posted by Smokita View Post
Aici am si eu ceva de adaugat :
-Sa se castige VIP o luna pt cine face cele mai multe puncte la sf de luna.
-Nu stiu cati dintre voi stiti pluginul de pe unele servere de 1.6,dar prin asta un admin iti poate face ss la ecran si te pune sa postezi poza pe imgur.com .
Edit:Sa se bage ca default la manusi cum era pe JBGO inainte sa ai maini subtiri.
S-a organizat acum un concurs in care o sa se ofere premii lunar pentru cei care sunt in TOP3.
Nu cred ca exista asa ceva pe cs go sa faci snapshot la jucator, adica sa spunem ca va pot executa comanda asta dar nu stiu daca isi are rostul.
Lasam mainile default aici.. pe jbgo lasam "maini subtiri" ca are manecile de prizonier



Quote Originally Posted by Dar View Post
Salut as avea trei propuneri :
1.Sa poți cumpăra vipul sa nu mai fie plătit pe luna!
2.Sa puneți muzica la fiecare final de runda
3.Ca și vip sa îți alegi o muzica când intri adică când intri sa se bage automat pentru 10 secunde!
A fost implementat muzica cand intra un VIP pe server + mesaj in chat. La final de runda muzica nu prea isi are rostul, resurse in plus nu isi au rostul.
La vip inca nu tinem evidenta detaliata pentru cei care doneaza, deci se poate considera momentan ca este permanent, cand o sa incepem sa tinem evidenta atunci primiti o luna in plus si o sa fie lunar.

TC