+5€ de la @Alberto.#
Total: 115€

Am completat eu cu @Strumf restul de 5€ si ce comisioane mai erau luate asa ca am ajuns la suma de 120€ !!!!!!
Multumim tuturor celor care au decis sa ne ajute cu o donatie la aceasta strangere de fonduri si sper ca aceste boosturi o sa ajute server-ul sa fie cat mai plin in perioada de vara !

Dupa cum stiti din suma totala a fost deja cumpat un boost acum 2 luni si asta inseamna ca au mai ramas 80€ adica bani de inca doua boosturi lunare!( acum doua luni am cumparat din acesti bani un boost , dar acum o luna deoarece a fost ziua server-ului am cumparat impreuna cu @Strumf din banii nostri o luna de boost)

Poza cu suma ramasa: https://i.imgur.com/jKLJ4bH.png

Va multumim din nou pentru tot ajutorul venit din partea voastra ! Cum am spus , sper ca nu o sa fie degeaba aceste boosturi si o sa ajute server-ul sa fie ca pe vremuri! Chiar suntem bucurosi ca am reusit sa facem aceasta strangere si totul a decurs okay !
Multumiri din nou tuturor celor care au donat! @?RyN? @Alberto.# @KillerElite @Yety# @petR1x @Florinel @Khajiit @RauL
Va pupix si va iubix dragutilor


Momentan inca nu dau T/C la topic , daca mai are cineva ceva de adaugat este liber sa o faca ! Nu inchid topicul deoarece vreau sa va mai tin la curent cand achizitionam din nou boost ! (acum expira cel cumparat de luna trecuta deci pana pe 20 o sa achizitionam din nou o tura)