Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  1
Results 1 to 10 of 10
  1. #1

    User Info Menu

    Abuz mediocru' ! A luat problema in fapt !!! Check it RECLAMATIE RAUL![REZOLVAT]

    ► Nick CS: |Raul4dnx|(Manager)
    ► Nick admin/player reclamat + SteamID: -
    ► Motiv: Abuz de grad ! + goneste playeri dupa server le-am luat apararea si a inceput sa faca abuz ! halal "MANAGER"
    ► Dovezi (poze): https://imgur.com/a/ZfAddmG / https://imgur.com/a/l5Yt14P / https://imgur.com/a/qPKFV9o / https://imgur.com/a/I9bByUN
    Este ultima spita din staff,din cate am auzit a platit pentru manager !
    Sunt foarte multe bisericute pe server si asta duce sv-ul in jos !
    Il bate meniul de admin!!! SE POATE INTREBA ALTI MEMBRI DIN STAFF
    MERITA O SENTINTA PE MASURA ( Adus in staff si cu timpul sa creasca)
    Respect din partea lui stew la brigada

    EU NU MA VAND POATE TE CUMPAR ! ! !

  2. Likes Iamgabrielcatalin liked this post
  3. #2

    User Info Menu

    Sunt total de acord nu se fac astfel de abuzuri din ce ai postat aici se vede ca a dat comanda pe doi admini. Steve i a luat aparearea unui player pe care raul la injurat iar dupa raul a inceput cu mute si pe stew si pe jdeejax,le vorbeste urat playerilor,se comporta superior cu staffu,nu merita sa aiba grad pe sv atat am avut de zis.

  4. #3

    User Info Menu

    Daca suntem staff ne respectam,nu ca daca ai tu manager esti smecher si vii repede sa faci regulile pe server,pe langa ca nu ai niciun drept sa controlezi playerii ce sa faca,simplu,nu meriti gradul ala sa ti bati joc de oameni aiurea.bafta

  5. #4

    User Info Menu

    MARE CONTRA
    Daca un grad nu se comporta si nu respecta regulile se sanctioneaza . Daca are grad nu inseamna ca poate sa injure pe cine vrea . Cineste REGULAMENTUL
    reply by lRaul4dNx *MANAGER*

  6. #5

    User Info Menu

    @Raul4dNx Astept dovezi la mute dat pe stewie si jdeejax

    va mai zic 1 data

    NU AVETI VOIE SA APLICATI COMENZI PE ALTI ADMINI DAR AVETI VOIE SA II EXECUTATI IN CAZ DE ABUZ
    EX: BAN IN MASA MARE
    KICK IN MASA MARE
    LIMBAJ LA MICROFON/CHAT
    ETC... sper ca realizati ce este abuz si ce nu...

    Normal ca aveti voie sa aplicati comenzi pe alti admini daca vedeti ca abuzeaza dar TREBUIE SA AVETI DOVADA PE ORICE COMANDA DATA.. si un amarat de kick in caz de reclamatie..

    te mai las pana deseara sa pui dovezi pana atunci ma uit la cele 4 demo-uri

    Si nu mai fiti asa rai intre voi.. va cam fute grija ca vine un donator si are grad peste voi? donatori au fost si vor fi mereu sa bagati la cap asta.
    sper ca v-am lamurit si sper ca va linistiti cu totii si fitii drecu ca o familie ca aveti admin sa aveti grija de server nu sa va certati.


    EDIT: CINE SE MAI BAGA IN RECLAMATII FARA DOVEZI PRIMESTE INFRACTION! SA NU MAI VAD POSTURI AIUREA
    Last edited by Symb0L; 25-03-19 at 18:19.
    ☆☆☆☆☆☆☆☆☆
    Contact
    Discord : Symb0L#4530
    <- Principal
    <- Principal
    <- Secundar
    ☆☆☆☆☆☆☆☆☆


  7. #6

    User Info Menu

    )) Raul, te-ai pus in gura cu mine si cand ai simtit ca gata ai fugit de pe sv deci lasa tu povestile cu ciNeste (citeste) regulamentul si si tot asta mai departe, eu am vazut personal comportamentul tau cu adminii playerii nu este unul adecvat, te crezi zeu ca ai ajuns din nimic manager? daca nu stiai stafful e acelasi player doar ca are ceva surplusuri pentru a sanctiona pe cei care incalta regulamentul sv (hack,limbaj etc) in final pentru tot staful nu va credeti zei la urma urmei oameni suntem toti si toti suntem egali. Acum in privinta sanctionarii n-ai ce sa zici sv si comunitatea nu are nevoie de admini incopetenti care il loc sa isi faca treaba se dau doar mari si tari ca au grad...remove complet si daca vrea sa fie in staff cu noi lasatil sa faca ore cum au facut si ceilalti. Ms de atentie.

  8. #7

    User Info Menu

    Cum poate un staff sa execute manageru.?) este functia aia de imunitate) plus ca acum au iesit asa probleme in rest cu reclamatii au fost foarte rar si mai des din cauza copiilor)

  9. #8

    User Info Menu

    Dovezile se vad in demo multumesc

  10. #9

    User Info Menu

    un link la demo te rog, vreau sa il vad si eu

  11. #10

    User Info Menu

    Raul +1 Avertisment pentru Limbaj. Ai o varsta, da-ti seama ca e doar un server si tu trebuie sa ai grija de el nu sa te iei in gura cu alti admini si cum vorbesc ei.. faza aia cu "adevarat va spun" nu inteleg ce te deranjeaza si mute degeaba pe jdeejax, cel putin eu nu l-am vazut pe jdeejax sa injure.

    Ce plm aveti coaie comportati-va frumos ca ne faceti de rusine, daca nu va suportati unul pe altul va da-ti mute din csgo nu din adminmenu si gata ce e asa greu?
    Cum a spus si ryn in reclamatia facuta de dev, nu mai postati aiurea ca va sanctionez, daca aveti dovezi le puneti aici si argumentati, daca nu aveti dovezi nu va bagati.

    hai sper ca va impacati
    ☆☆☆☆☆☆☆☆☆
    Contact
    Discord : Symb0L#4530
    <- Principal
    <- Principal
    <- Secundar
    ☆☆☆☆☆☆☆☆☆


Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •