Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  2
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Propunere sistem rank

    Sup boyz.
    Vin cu propunerea de a face niste schimbari sistemului de rank .
    Schimbare ce consta in : Sa scoateam deathurile , si sa fie un sistem de rank bazat doar pe killuri.
    Propun asta pt. a se ataca mai mult, fara sa si mai faca griji cei ce joaca la rank ca isi pierd rankul daca fac deathuri
    Also, propun ca un kill la T sa fie pus ca 3 killuri la rank . Sa dam si mai multe motive pt a ataca mai mult zombie.

  2. #2

    User Info Menu

    Pro - Sunt de acord cu faza cu death-urile , dar faza cu kill la T e prea banala si putin cam op , daca stai sa te gandesti.

    Buzatel.
    Builder.
    BB.

  3. #3

    User Info Menu

    sunt de acord

  4. #4

    User Info Menu

    Contra, motivul este următorul, daca death-urile nu ar mai fi luate in considerare la top, regula "Cine nu ataca nu joaca ct" nu mai are sens. Mai bine o regula de gen, "daca nu ai un anumit număr de death-uri, spre exemplu 1/3 din kill-uri ești eliminat din top", asta chiar i-ar stimula mai bine pe zm sa atace...

  5. #5

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by RayzeL View Post
    Contra, motivul este următorul, daca death-urile nu ar mai fi luate in considerare la top, regula "Cine nu ataca nu joaca ct" nu mai are sens. Mai bine o regula de gen, "daca nu ai un anumit număr de death-uri, spre exemplu 1/3 din kill-uri ești eliminat din top", asta chiar i-ar stimula mai bine pe zm sa atace...
    Eu zic ca are sens. Zombie sunt obligati sa atace , iar sistemul propus de mine i ar stimula si mai mult sa atace deoarece n ar avea nimic de pierdut .
    Chiar si acele 3 kill la T , mi se pare o idee buna , ii stimuleaza si mai mult.

  6. #6

    User Info Menu

    Cum sa scoti deathurile , oricum se abuzeaza si nu se ataca dupa regula asta nu o sa mai atace deloc.
    Last edited by Illegal; 09-04-19 at 22:31.

  7. Likes RayzeL liked this post
  8. #7

    User Info Menu

    Daca scoti deathurile n-o sa se schimbe nimic, cei care nu ataca nu ataca pentru ca n-au chef sa moara incercand sa faca baza. Spuneti clar si frumos pe y@ ca cine nu ataca, next joaca iar T, si il puneti la terro. Am modificat acum sa aveti acces la teammenu de la helper asa ca vreau sa vad adminii la treaba. Nu are rost sa schimb sistemul de rank pentru o chestie asa de banala, dupa ar fi prea op sa fii ct si prea useless sa fii zombie. Ramane asa zic eu, aveti acces la amx_teammenu, amx_t/ct/spec cam majoritatea (exceptand cei cu graduld e worker). Eu zic ca e o rezolvare mai simpla, voi ce ziceti?



  9. #8

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Ano Original View Post
    Daca scoti deathurile n-o sa se schimbe nimic, cei care nu ataca nu ataca pentru ca n-au chef sa moara incercand sa faca baza. Spuneti clar si frumos pe y@ ca cine nu ataca, next joaca iar T, si il puneti la terro. Am modificat acum sa aveti acces la teammenu de la helper asa ca vreau sa vad adminii la treaba. Nu are rost sa schimb sistemul de rank pentru o chestie asa de banala, dupa ar fi prea op sa fii ct si prea useless sa fii zombie. Ramane asa zic eu, aveti acces la amx_teammenu, amx_t/ct/spec cam majoritatea (exceptand cei cu graduld e worker). Eu zic ca e o rezolvare mai simpla, voi ce ziceti?
    Corect,dar zic sa putem muta și de la Enginer macar fiindcă putini au peste Enginer și mna.
    Stai liniștit tata că baiatu' duce!
    Cum sa coboare când știe doar sa urce!

  10. #9

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Alberto.# View Post
    Corect,dar zic sa putem muta și de la Enginer macar fiindcă putini au peste Enginer și mna.
    Am spus ca de la helper poti muta . Helper e deasupra de slot.



  11. #10

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Ano Original View Post
    Am spus ca de la helper poti muta . Helper e deasupra de slot.
    ex : am helper.. si sunt eu pe sv si 2 afk.. nu e clar ca as abuza daca as avea acc la teammenu si m as pune ct ca sa ma duc sa farmez?
    baga de la +1 mai bine

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •