Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16

Thread: Propunere

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Propunere

    Sa se scoata in mortii ei de regula „Scurt” , este prea tampita , daca un admin isi face baza si e incapabil sa astupe calumea , sa ii fie interzis zm-ului sa poata intra pe gaura? De unde naibii ati luat aceasta regula?
    Practic de aceasta regula beneficiaza doar adminii , gen daca sunt doar playeri pe sv si el face acest „ Scurt” player-ul dat ce face? Nu poate face nimic.
    Da sa fim sinceri , regula asta nu e buna de nimic , doar sa se abuzeze de ea , deoarece cum am mai spus unii sunt prea inapti sa poata construi o baza cum trebuie si folosesc aceasta regula in folosul lui.
    Iar cand faci scurt este aproape echivalent cu boost-ul , pai ce naibii facem aici , ne jucam fifa?
    Scurtu este atunci cand tu fiind tero ai gravitatie si speed si poti sari instant in baza ct-ului, pai da daca e asa atunci de ce drq s-a mai pus gravitatie si speed , sa fie doar de forma , sa sai ca un disperat pe mapa?
    Eu nu pot sa inteleg aceasta regula....
    Stiu sigur ca acum vor fi niste „destepti” care o sa zica ca regula e folositoare etc.. aia is acei incapabili sa construiasca o baza buna..
    deci nust , da la sigur aceasta regula nu este buna..

  2. #2

    User Info Menu

    nu are rost

  3. #3

    User Info Menu

    Tu sigur esti spart in cap

  4. #4

    User Info Menu

    BOORIING

  5. #5

    User Info Menu

    alt batut in cap..

  6. #6

    User Info Menu

    Daca stai sa o iei asa..si FS e regula doar cand sunt adminii..si FR la fel..
    Repet. Un builder isi poate astupa baza ca sa evite up-ul.




  7. #7

    User Info Menu

    Pai uite ce zici tu acum , ca un ct isi poate astupa baza ca sa evite up-ul , pai da daca el e noob si nu poate astupa si aia fac „scurt” gata ban?
    Ce naiba...

  8. #8

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Hidan View Post
    Pai uite ce zici tu acum , ca un ct isi poate astupa baza ca sa evite up-ul , pai da daca el e noob si nu poate astupa si aia fac „scurt” gata ban?
    Ce naiba...
    UP este un lucru , Scurt alt lucru . UP este atunci cand intri intr-o baza , dar cu ajutorul colegiilor tai , ca sa traga cei de la ct in voi si sa nu fie FS/Free shot . Scurt = Intrarea intr-un build printr-un alt loc decat cel special construit se sanctioneaza cu slay / ban si se numeste "Scurt", deoarece scurtezi distanta de a intra in build. Dar tu intri singur , si acel ct nu are voie sa traga in tine pentru ca s-ar considera FS/Free shot. Si uite asa exista UP

  9. #9

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Hidan View Post
    Pai uite ce zici tu acum , ca un ct isi poate astupa baza ca sa evite up-ul , pai da daca el e noob si nu poate astupa si aia fac „scurt” gata ban?
    Ce naiba...
    Pai poate nu a avut suficiente piese. Ai spus cv mai jos de sv lui lord. Am mai spus si o mai spun.
    Serverul lui lord e sv lui lord. Asta e al meu.




  10. #10

    User Info Menu




    Nu are rost , si tu vrei sa scoti aceasta regula doar pentru ca ai luat ban

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •