Cu ocazia sarbatorilor pascale o sa organizam mai multe concursuri unde puteti castiga diferite premii pe server !
Al 2-lea concurs o sa fie unul foarte simplu , adica aveti treaba simpla de facut , doar trebuie sa postati in acest topic ! La acest concurs trebuie sa deschideti un OU din poza de mai jos si la final o sa aflati ce premiu ati castigat ! Fiecare OU contine un premiu diferit sau poate nu contine nimic

Ce aveti de facut?
Este foarte simplu ! Trebuie doar sa postati in acest topic dupa modelul de mai jos si sa alegeti ce OU vreti sa deschideti din poza ! ( poza de mai jos ). Ex. alegere: A-2

Regulament & Informatii:

1. Alegerea aveti voie sa o faceti doar intre A-E si 1-5 ! (ex. A-3 , D-5 nu F-7 sau A-6 in caz contrar riscati descalificare)
2. Aveti voie sa alegeti o singura data , dupa ce postati in acest topic nu mai aveti voie sa va schimbati decizia ! La cine apare ca a editat post-ul o sa fie automat descalificat ! ( in caz ca gresiti ceva si abea ati postat ma puteti contacta si va editez eu post-ul sau il sterg si postati din nou)
3. Aveti voie sa alegeti si cadourile deja alese ! (daca cineva a ales de ex. A-3 si voi aveti voie sa alegeti A-3)
4. Toata lumea are voie sa participe la acest concurs indiferent de GRAD/ACCESE !
5. Premiile deja sunt stabilite si poza finala este pregatita , in momentul anuntarii castigatorilor o sa postez poza in acest topic si va acord premiile castigate !
6. ATENTIE !!! Nu toate cadourile sunt castigatoare , unele pot sa nu contina nimic , altele sa contina premii micute sau chiar premii foarte mari!
7. Ce mai este de zis la acest concurs este doar ca sa va DISTRATI ! Va urez bafta tuturor participantilor !

Poza:



Model inscriere:

Nick CS:
Ou ales ( A-E+1-5):
Am citit informatiile:
De ce iubesti pastele?(nu este obligatoriu de completat):

Ex.:

Nick CS: TheLord
Ou ales ( A-E+1-5): C-4
Am citit informatiile: Da
De ce iubesti pastele?(nu este obligatoriu de completat): nu stiu

Premii:

Premiile o sa fie afisate la inchiderea concursului in poza finala ca sa ramana totul un MISTER ! Va iubix dragutilor

Acest concurs se inchide in data de 02/05/2019 dupa care in cel mai scurt timp o sa anuntam si castigatorii concursului !

Va pupix si va iubix si sper ca o sa va placa acest concurs dragutilor
Cu ocazia asta va doresc SARBATORI FERICITE alaturi de cei dragi si o vacanta cat mai placuta (desigur celor care aveti vacanta )!
Va doresc mult noroc la acest concurs ! Sa fie cat mai multi castigatori !