Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  2
Likes Likes:  5
Results 1 to 3 of 3
  1. #1

    User Info Menu

    Concurs/Event Paste JBGO.ALPHACS.RO !

    Salutare dragutilor
    Am decis sa creez si pe CS:GO un sistem ca pe 1.6 (nu am vazut sa existe asa ceva pe internet sau plugin privat deci putem spune ca este unic cu event unic si desigur facut de THEBOSS ). Am creat si pe JBGO pluginul de "cadouri"/"oua" cum vreti voi sa ii spuneti care pe 1.6 este bagat de Craciun si Paste, adica cand un player moare pica din el un cadou/ou care va ofera diferite chestii. Pe JBGO am trecut direct la ideea mea noua de pe 1.6 adica sa fac un event cu morcovi , deci am creat sistemul direct cu acest mini "event" implementat in el, cititi mai jos sa aflati mai multe informatii!

    VA ROG SA TESTATI SI SA VERIFICATI TOT CE TINE DE ACEST SISTEM. Din cadouri pe langa morcovi primiti diferite avantaje random adica:
    - + bani
    - +35HP + bani
    - M4A1 cu 5 gloante + bani
    - DEAGLE cu 5 gloante + bani
    - gravity mai mare + bani
    - speed mai mare + bani
    - armura + bani
    - he grenade + bani
    - flash + bani
    - un cadou din care nu primiti absolut nimic

    In caz ca nu dispar cadourile cand le luati de pe jos , in caz ca raman cadourile cand incepe o runda noua sau orice alt bug detectati va rog sa raportati cat mai rapid !


    Comenzi disponibile pe server legate de acest concurs/sistem:

    /morcovi - va afiseaza cati morcovi aveti in total
    /event - va afiseaza in chat un mesaj catre acest topic (pentru a afla informatiile despre event)

    Ce trebuie sa faceti la acest concurs de Paste?

    Este foarte simplu , trebuie sa luati OUALE care pica din jucatori cand mor si din ele primiti (pe langa cadourile pe care vi le ofera aceste oua):
    - din fiecare cadou (cu exceptia cadoului in care IEPURASUL nu iti aduce nimic) o sa primiti random intre 1 si 2 MORCOVI !
    - aveti sansa ca din aceste oua sa va pice "SAC CU MORCOVI" care va ofera random intre 3 si 5 MORCOVI !

    La finalul concursului primii 3 jucatori care au cei mai multi MORCOVI o sa castige premiile de mai jos ! (sau o sa facem un SHOP din care fiecare isi cumpara ce doreste VIP/SOUND etc. ramane de vazut cat de mult o sa adunati )

    Regulament:

    1. Nu aveti voie sa FAVORIZATI jucatori si sa ii lasati OUA (ca este admin sau nu), cine are dovezi cu favorizari il rog sa ma anunte ca sa descalific jucatorul respectiv.
    2. Sa va distrati dragutilor

    Premii:

    Locul 1: +2 si VIP+SOUND doua luni
    Locul 2: +2 si VIP+SOUND o luna
    Locul 3: +1 si VIP+SOUND o luna

    In caz ca nu aveti grad o sa primiti POLITIST si +1 sau +2.

    IMPORTANT !!! Morcovi primiti din OUA doar daca sunt 10 sau mai multi jucatori ONLINE!
    Spre deosebire de JB 1.6 aici salvarea este cat se poate de sigura pe NICK+STEAMID adica nu puteti sa furati nick-ul cuiva daca are multi morcovi si sa va dati drept el Ma mai gandesc daca fac un TOP5 cu cine au cei mai multi morcovi sau fac o comanda /morcov nume si sa vedeti cati morcovi are acel user, dar asta ramane de vazut daca fac sau nu !

    Nu trebuie sa va inscrieti la acest concurs , daca jucati pe server automat sunteti inscrisi !
    Las acest topic deschis pentru PARERI sau daca depistati ceva bug la acest sistem sa raportati cat mai rapid !

    Acest concurs se inchide in data de 02/05/2019 dupa care in cel mai scurt timp o sa anuntam si castigatorii concursului !(inca ramane de vazut pe ce data inchidem concursul , daca tinem mai mult update-ul de paste atunci se inchide un pic mai tarziu si acest concurs)

    Va pupix si va iubix haidati ca am revenit in forta cu ceva nou si frumos , sper ca o sa va placa si voua
    Cu ocazia asta va doresc SARBATORI FERICITE alaturi de cei dragi si o vacanta cat mai placuta (desigur celor care aveti vacanta )!
    Va doresc multa bafta la acest concurs si fie ca cel mai harnic sa castige !


    Daca doresti sa ma contactezi:

    Skype : thelord353
    Discord : thelordacs
    Nu imi plac oamenii falsi cu doua fete !
    Daca esti un lingau amarat nu te mai obosi sa ma bagi in seama !
    Dupa cum vorbesti/cum te comporti isi da oricine seama ca esti un fals ,
    un zero care provoaca greata doar prin simplul fapt ca deschide gura !




    Valoare




  2. Thanks GoguZew thanked for this post
  3. #2

    User Info Menu

    Anuntam castigatorii curand ! T/C

    Daca doresti sa ma contactezi:

    Skype : thelord353
    Discord : thelordacs
    Nu imi plac oamenii falsi cu doua fete !
    Daca esti un lingau amarat nu te mai obosi sa ma bagi in seama !
    Dupa cum vorbesti/cum te comporti isi da oricine seama ca esti un fals ,
    un zero care provoaca greata doar prin simplul fapt ca deschide gura !




    Valoare




  4. #3

    User Info Menu

    Am facut poza la ultima interogare din baza de date din care o sa luam locul 1,2 si 3 !
    Deci de acum nu mai luam in considerare daca faceti morcovi in + , dupa anuntarea castigatorilor o sa scoatem sistemul !

    Daca doresti sa ma contactezi:

    Skype : thelord353
    Discord : thelordacs
    Nu imi plac oamenii falsi cu doua fete !
    Daca esti un lingau amarat nu te mai obosi sa ma bagi in seama !
    Dupa cum vorbesti/cum te comporti isi da oricine seama ca esti un fals ,
    un zero care provoaca greata doar prin simplul fapt ca deschide gura !




    Valoare




  5. Thanks oNoPiSoP thanked for this post
    Likes -Marian- liked this post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •