Quote Originally Posted by TheLord View Post
Hmmm acum ca ma gandesc si verific codul mi-am dat seama ce problema ar putea aparea.
Deoarece salvarea este asa de simpla in baza de date adica NICK+MORCOVI atunci daca intrati pe server de exemplu cu numele "Dorel" faceti credite pe el de ex 50 si dupa a doua oara intrati din greselea cu numele "Player" pe care aveti 0 credite si SCHIMBATI NUMELE DIRECT PE SERVER in "Dorel" atunci automat creditele voastre o sa fie pe 0 cand luati cadou se adauga +1/+2 morcovi la 0 si se salveaza pe numele "Dorel". Problema este imposibil sa apara daca intrati doar cu numele "Dorel" sau chiar daca intrati cu numele "Player" atunci iesiti de pe server si schimbati numele in "Dorel" dupa care intrati iar pe server
In cazul asta poate sa apara problema de "resetare morcovi". Am verificat in intregime codul , totul trebuie sa functioneze perfect deci nu este problema la el... problema o sa fie de acum daca va manca in cur sa faceti prostioare
Chestia asta merge si invers , daca pe "Dorel" aveti 50 de morcovi si pe server schimbati numele in "oricenume" luati un cadou atunci pe "oricenume" o sa continue numaratoarea de la 50 de morcovi.

Acum ramane asa sistemul , nu cred ca are rost sa fac sistem de login , daca chiar o sa faceti prostii atunci o sa fac sistem simplu de login cat se poate de simplu ca sa va securizez morcovii de asta este mai stabil cs go , salvare pe nume+steamid esti boier

Tot ce este scris aici a fost FIXAT , citit mai jos!

Am avut 140 de morcovi facuti Luni fara sa-mi schimb nicku , cand am intrat ieri am avut 0 morcovi . Explain me this (O_o)