Quote Originally Posted by ASSaSS1N Boss View Post
Nu frate eu mi-am opus punctul meu de vedere, ca si tu pe jb erai un abuzator si abuzai la greu si nu-ti făceam recla mulți admini ca iti eram prieteni, iar pe bb e altfel,aici majoritatea sunt copii si le duce capu la recla ,normal ca am un comportament agresiv fata de Ei ca sunt sifonari si eu dacă sunt prost le facem recla.
Zi si tu abdulah are tupeu si are doar 12 asta diablos 13 ani si restul copii stick 21 (14) si tot asa , sunt sifonari si cand faci si tu ceva gata recla ne vedem pe forum
Tu ma ei la răspunde de ce mi-am dat ban, dar tu si cu diablos vati băgat în seama si ma ți luat raspundere , cand eu ma înjuram cu killer si facem glume , si imi mai dădea si kick aia a fost de amuzament nu te bagi in seama doar sa fi băgat în seamă, odată ce el imi permite asta e alta trb.
Mai dau un exemplu:
Cand sa certat bles cu petrix si sau înjurat de mame de familie noi toți râdeam si ascultam, si nici unu de acolo nici unu ma ca eram 27 nu ia facut recla , de ce?
In acel sv eram o familie si ne dădeam seama ma asta e de trb il las in pace nu am trb, ba asta e sifonar nu e de treabă ia ii facem recla si scăpăm de el.
Aici toți sifonari toții
eu nu eram prezent pe sv , si toti care nu se bagau le era frica si sincer nu stiu de ce si se certa petrix cu bles , care a luat remove apropo , si pe langa asta si pe jb si peste tot trebuie sa castigi respectul tuturor si sa fii amic/prieten cu toti , favor pe favor intelegi
oricum am inteles fiecare ce ai avut de spus, in privinta gradului ne mai gandim , daca are killer ceva de adaugat , adauga el