Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  3
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: bug oua

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    bug oua

    A cazut sv si s-au resetat morcovii
    Poza cu morcovii mei befor si after
    http://imgur.com/gallery/cl03euY

  2. #2

    User Info Menu

    Si eu am patit la fel.

  3. #3

    User Info Menu

    Eu nu..

    Soooooo........

  4. #4

    User Info Menu

    A dat ieri un ratat flood si probabil a dat sistemul peste cap sau ceva gen @TheLord zi-le tu pe scurt

  5. #5

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by ?RyN? View Post
    A dat ieri un ratat flood si probabil a dat sistemul peste cap sau ceva gen @TheLord zi-le tu pe scurt
    Ok ... dar le putem recupera cumva ??? Daca aveam 200 nu era nimoc dar am strans aproape 800

  6. #6

    User Info Menu

    A spus TheLord ca a luat evidenta la oua in fiecare dimineata si seara. La sfarsitul event-ului cred ca cele 800 de oua ti se vor lua in considerare.

  7. #7

    User Info Menu

    Eu normal aveam 500 si ceva morcovi

  8. #8

    User Info Menu

    Am scos salvarea in baza de date cand iesiti de pe server deoarece era inutila si in caz ca apare bug-ul cu morcovi 0 macar la retry nu se salveaza valoarea 0.
    Deci (salvarea in baza de date la disconnect era mai optima deoarece se executa o singura data cand iesiti de pe server , dar ca sa nu fie probleme cand da crash server-ul am decis sa pun la fiecare ou luat salvare in baza de date , sper ca nu asta cauzeaza probleme) , revenim DECI cand intrati pe server va recomand sa scrieti /morcovi si sa verificati daca ii aveti daca aveti 0 atunci NU LUATI OUA DE PE JOS CA VA CONTINUA DE LA 0 !!!!!!! Daca va apare 0 atunci iesiti de pe server si intrati iara PANA VA DETECTEAZA SISTEMUL cati morcovi aveti , deoarece poate da baza de date rateuri si in caz ca nu va detecteaza variabila care salveaza morcovii este implicit pe valoarea 0 si va continua de acolo si daca luati oua automat va salveaza valoarea 0 + morcovii luati.

    Deci repet !!!! Cand intrati pe server scrieti /morcovi si daca aveti 0 intrati iar PANA VA DETECTEAZA CATI MORCOVI AVETI !!!!!!!! FOARTE IMPORTANT DACA AVETI 0 ATUNCI SA NU LUATI OUA DOAR DUPA CE VA DETECTEAZA CATI MORCOVI AVETI.

    Daca doresti sa ma contactezi:

    Skype : thelord353
    Discord : thelordacs
    Nu imi plac oamenii falsi cu doua fete !
    Daca esti un lingau amarat nu te mai obosi sa ma bagi in seama !
    Dupa cum vorbesti/cum te comporti isi da oricine seama ca esti un fals ,
    un zero care provoaca greata doar prin simplul fapt ca deschide gura !




    Valoare




  9. #9

    User Info Menu

    daca am luat oua de pe jos ce mai fac?

  10. Likes HailStorm liked this post
  11. #10

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Deni$ View Post
    daca am luat oua de pe jos ce mai fac?
    le mananci.

  12. Likes GoguZew, Snoop Dogg liked this post
Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •