Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  2
Results 1 to 5 of 5

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Server deschis in Beta Testing

    Dupa cum puteti vedea si in titlu, am hotarat sa deschid serverul de minecraft in Beta Testing.


    Ce e beta testing?

    - Toti jucatorii vor putea intra pe server si vor juca normal si vor face propuneri si raportari buguri pe forum la sectiunea Rapotari buguri/probleme (https://alphacs.ro/forumdisplay.php?...uguri-probleme) iar dupa ce majoritatea problemelo vor fi rezolvate se va da un restart la toate conturile si la mapa, iar cei care au ajutat vor primi o recompensa.


    Cat va tine beta testing-ul?

    - Este decis sa tina doua saptamani; totusi serverul poate fi deschis pentru toti mai repede sau mai tarziu(in functie de cat suntem de siguri ca totul e pregatit).

    Daca pimesc grad/donez inainte de incheierea beta testing-ului mai raman cu gradul?

    - Toti cei care doneaza sau primesc un grad inainte de incheierea beta testing-ului primi gradul dupa marea deschidere, iar daca gradul este pe o perioada de timp (ex. 50 zile), detinatorii gradului vor primi alte 20 zile pe langa cele care raman.


    Daca am cumparat un kit inainte de incheierea beta testing-ului, o sa imi ramana si dupa?

    -Toti cei care au cumparat un kit in timpul beta testing-ului vor prim un kit nou dupa marea deschidere.


    Ce recompense vor primi cei care au ajutat?

    - Recompensele au fost setate la un kit mai bun si bani(ingame).




    Serverul v-a fi deschis in beta testing pe data de 29.04.2019 la ora 00:00 !

    Pentru mai multe detalii lasati un reply sub acest post!

    UPDATE: Data de deschidere a serverului a fost schimbata la 20.05.2019
    Last edited by 1S1S; 10-05-19 at 22:41.

  2. Likes Mihai.!?, KillerElite liked this post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •