Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  4
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: Propunere

  1. #1

    User Info Menu

    Propunere

    Propun sa se micsoreze hp la zm, sa mor eu e prea mult, pentru playeri care nu au credite e imposibil sa reziste 1 runda ct.
    Si sa se micsoreze si timpul rundei, e prea mult frate 6-7 minute sau cat o tine.

  2. #2

    User Info Menu

    e imposibil sa reziste o runda ct? serioS? daca stii sa-ti faci baza ii bati lejer

  3. #3

    User Info Menu

    baa propui nu-mai kkt

  4. #4

    User Info Menu

    Scorpion daca ai jucat pana acum pe sv de copii lasa-ne frate te rog eu
    Abdu ca sa rezisti o runda de 7 minute fara arma gold ar trebui sa faci baza cu 4 duck sau air foarte grea dar in aia nu prea ataca unii deci cam tot ca mine este

  5. #5

    User Info Menu

    Daca stii cat a jucat assassin pe sv la un timp .... pfoai , si cand avea TIC la scoala , nu asculta de diriga lui , el intra pe cs , pe bb se juca cu noi

  6. Likes KillerElite, Ano Original, CoNaN93 liked this post
  7. #6

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Buzatel View Post
    Daca stii cat a jucat assassin pe sv la un timp .... pfoai , si cand avea TIC la scoala , nu asculta de diriga lui , el intra pe cs , pe bb se juca cu noi
    )))))
    cu hp la zm lasam asa ca va dau credite de fiecare data cand intru pe server si nu prea exista player care sa nu-si permita arma gold...la timpul rundei schimbam daca chiar vreti. Votati mai jos daca sa il micsoram sau sa-l lasam asa

  8. #7

    User Info Menu

    Lasa l asa ca daca il micsorezi nu mai pot face killuri la tero+cand sunt beat nu nimeresc gaura si mor mai repede mna..=)

  9. Likes Ano Original liked this post
  10. #8

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Buzatel View Post
    Daca stii cat a jucat assassin pe sv la un timp .... pfoai , si cand avea TIC la scoala , nu asculta de diriga lui , el intra pe cs , pe bb se juca cu noi
    Baa cand aveam informatica atata ma))) ca doar ma lasa dupa ce-mi faceam in ward.))

  11. #9

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by `ScoRp1oNN^^ View Post
    Baa cand aveam informatica atata ma))) ca doar ma lasa dupa ce-mi faceam in ward.))
    WTf men tu la informatica lucrezi in ward ? ce informatica faci ma borico ))))

    On: daca micsorezi hp si lasi armele gold o sa fie prea op . Daca scoti hp tre sa scoti si armele gold . Dar eu zic ca prind bine ca mi plac laserele alea. xaxaxa
    Frate tu oricum vrei sa l faci clasic af, dar mna, nu poti sa vii sa le schimbi tot sv bro .
    Cat despre timp, poate ar merge mai putin .

  12. #10

    User Info Menu


    Dacă știi să faci baza poți să câștigi și fără credite.Eu de exemplu îmi iau gold doar daca vad ca se trece prea ușor , in rest joc cu arme normale, și economisesc credite.Incearca și tu

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •