Am reusit sa decid si castigatorii la aceste concursuri si pe server-ul de CS:GO ! Am scris in topicuri ca pe 02 inchidem concursurile si am planuit ca tot pe data aia sa si anunt castigatorii dar am fost obosit ieri si am adormit rapid Deci anuntam astazi castigatorii
Imi place ca sunt participanti chit ca forumul este folosit mai putin de catre cei care joaca pe JBGO decat de catre cei care joaca pe JB 1.6, totusi este frumos ca ati participat si ca ati decis sa acordati timp pentru a face o poza la un ou sau chiar sa il decorati/vopsiti , dragutilor

Sa nu lungim prea mult textul ca stiu ca nu va place ca sunteti niste gayuti si vreti sa vedeti o data castigatorii

Castigatorii la concursul "OU INCONDEIAT" organizat pe JBGO.ALPHACS.RO editia de PASTE 2019 sunt:

Locul 1: Adolf Hitler si a castigat +2 si VIP+SOUND 1 luna - deoarece ai deja GENERAL primesti 2 LUNI din ambele beneficii - REZOLVAT
Locul 2: ^Hades^ si a castigat +1 si VIP+SOUND 1 luna - deoarece ai deja GENERAL primesti inca o LUNA VIP - REZOLVAT
Locul 3: dev. si a castigat VIP+SOUND 1 luna - REZOLVAT


Unde scrie REZOLVAT acolo am acordat deja premiile si nu trebuie sa imi mai trimiteti nimic!!!!

Ca in fiecare an si anul acesta am facut un video cu castigatorii cat si cu participantii acestui concurs:

Felicitari tuturor castigatorilor cat si tuturor participantilor ! Toti sunteti castigatori la acest concurs si rezultatul nu trebuie sa va dezamageasca niciodata ! O sa mai organizam concursuri anul acesta la care va asteptam cu drag pe toti !
Din nou chiar daca pastele a trecut va doresc un Paste Fericit si vacanta placuta (cat a mai ramas din ea )