Am ajuns si la finalul acestui concurs , asta este prima editie organizata a acestui concurs pe server-ul acesta cat si pe server-ul de CS 1.6 , acum a venit doar ideea . Spre deosebire de JB 1.6 aici nu am vazut sa fie probleme cu pierderea morcovilor sau orice alte buguri cu aceste oua(morcovi), cum am zis si la celelalte concursuri voi nu prea folositi forum-ul deci nu prea stiu ce se intampla pe server daca nu veniti si raportati aici pe forum orice fel de problema .Dar totusi am monitorizat si aici zilnic daca apar probleme sau daca se pierd morcovii , dar nu am vazut sa fie probleme si asta ma bucura ca totul a decurs bine. O sa mai organizam astfel de concursuri , astfel de eventuri care sunt unice si pe alte servere nu se gasesc !
Presupun ca multi dintre voi nici nu ati stiut de acest concurs si la ce foloseste sistemul (daca nu folositi forum-ul csf ).

Haideti sa nu o mai lungim si sa anunt castigatorii !!!

Castigatorii la concursul "event cu morcovi" organizat pe JBGO.ALPHACS.RO editia de PASTE 2019 sunt:

Locul 1: Bubu cu 1698 de morcovi si a castigat +2 si VIP+SOUND doua luni - REZOLVAT
Locul 2: DarK cu 1432 de morcovi si a castigat +2 si VIP+SOUND o luna - REZOLVAT
Locul 3: LeoECute cu 910 de morcovi si a castigat +1 si VIP+SOUND o luna - REZOLVAT

Unde scrie langa premiul castigat "REZOLVAT" inseamna ca deja premiul a fost acordat si nu mai trebuie sa imi trimiteti nimic !

Poza interogare baze de date:

Felicitari tuturor castigatorilor cat si tuturor participantilor ! Rezultatele astea nu trebuie sa va dezamageasca deoarece suntem la prima editie cu acest concurs , editiile urmatoare poate o sa fie altfel organizate si o sa fie un sistem total diferit, dar asta ramane de vazut ce o sa facem in viitor .
Felicitari din nou si va doresc inca o data un Paste Fericit si o vacanta placuta (cat a mai ramas din ea )! Va pupix si va iubixxxxxx