Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  6
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Thread: R.i.p

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    R.i.p

    Cum poti sa furi un cont in 2k19

    1. Intri si joci pe servar

    2. Vrei admin

    3. Te duci pe gametracker si cauti un nick care este inactiv si cu ore multe

    4. Faci cerere admin cu acel nick pe forum si iti faci cont pe forum cu acel nick ca sa nu bata la ochii da numai ca pui Asky98 ca na, Asky deja e luat Cerere Gardian *Asky*[RESPINS]
    Nick CS:Asky
    Varsta:21
    Microfon (DA/NU)A
    Donez (DA/NU)ricand , la orice oră din zi și din noapte
    Am orele necesare pentru acest grad (DA/NU)A ,am avut o perioadă în care m-am lăsat , dar m-am pus din nou pe treabă.
    Link GameTracker CLICK (scrieti NICK acolo): https://www.gametracker.com/player/A....64.254:27015/

    5. Primesti respins pentru ca nu ai activitate, tu in cere spui ca ai avut o perioada in care nu ai mai jucat si ca te pui dinou pe treaba (Am orele necesare pentru acest grad (DA/NU)A ,am avut o perioadă în care m-am lăsat , dar m-am pus din nou pe treabă)

    6. Dupa ce vezi ca nu iti merge cu aplicatie pe forum zici sa donezi, dupa iti iei grad si totu bine.

    Oameni buni, Acest Asky98 este un fake, Eu sunt adevartu Asky (https://alphacs.ro/member.php?25385-Asky) Data inscrieri pe site ( 04-05-17)

    Cand m-am apucat prima data pe servar am jucat si am facut ore si activitae indestula incat sa fac o cere pentru slot ( https://alphacs.ro/showthread.php?63...k-Asky-APROBAT ) dovada cu aplicatie si cu gametracker-ul il gastiti in acel link in care este aplicatie

    Cer ca Acestui (Asky98) pe forum si (Asky) pe servar sa i fie schimbat nick-u.

    Cine crede ca este corect ceea ce spun eu aici va astept cu un Pro, multumesc.

  2. Likes Christian #GD, GoguZew, Morgan, 3l_M@C!0 liked this post
  3. #2

    User Info Menu

    O dată ce nu ai mai intrat o perioada lungă de timp logic ar fi ca oricine sa poata juca cu numele tau. Însă totuși este munca ta .. și respect asta . Și un mare -rep pentru toți care fură alte nume doar pentru ore. Succes cu recuperarea contului și ce pot să zic te aștept din nou pe server.

  4. #3

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Sergiu Risciuc View Post
    O dată ce nu ai mai intrat o perioada lungă de timp logic ar fi ca oricine sa poata juca cu numele tau. Însă totuși este munca ta .. și respect asta . Și un mare -rep pentru toți care fură alte nume doar pentru ore. Succes cu recuperarea contului și ce pot să zic te aștept din nou pe server.
    Ultima data cand m-am jucat pe servar a fost acum vreo 2-3 saptamani, deci nu a fost chiar asa de multa inactivitate

  5. #4

    User Info Menu

    Da frt si cum te simti ?

  6. #5

    User Info Menu

    Okay.
    Notat in calendar.

  7. #6

    User Info Menu

    @TheLord, @Strumf, vad ca are admin Asky si nu e el.
    De ce plm are ala admin cu activitate 0, nu stiu, dar va rog sa rezolvati problema, eventual remove.

  8. #7

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Khajiit View Post
    @TheLord, @Strumf, vad ca are admin Asky si nu e el.
    De ce plm are ala admin cu activitate 0, nu stiu, dar va rog sa rezolvati problema, eventual remove.
    Tu nu ai ce sa faci in privinta asta nu?

  9. #8

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Asky View Post
    Tu nu ai ce sa faci in privinta asta nu?
    Nu am FTP eu, deci nu.
    Iar d.p.d.v regulamentar e totul okay, pt ca tu nu ai admin si ai pierdut numele e problema ta. Problema e ca nu are activitate si a primit slot sau ce a primit el.
    Cand plecati de pe server, nickname-ul vostru nu ramane rezervat, daca vine altul si face activitate + ore aia e.

  10. Likes Christian #GD liked this post
  11. #9

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Khajiit View Post
    @TheLord, @Strumf, vad ca are admin Asky si nu e el.
    De ce plm are ala admin cu activitate 0, nu stiu, dar va rog sa rezolvati problema, eventual remove.
    Pai era inactiv nicku ala , a venit ieri asta si a si donat pentru grad , credeam ca el este acum plm stie eu i-am bagat pe nick-ul ala

    Daca doresti sa ma contactezi:

    Skype : thelord353
    Discord : thelordacs
    Nu imi plac oamenii falsi cu doua fete !
    Daca esti un lingau amarat nu te mai obosi sa ma bagi in seama !
    Dupa cum vorbesti/cum te comporti isi da oricine seama ca esti un fals ,
    un zero care provoaca greata doar prin simplul fapt ca deschide gura !




    Valoare




  12. #10

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by TheLord View Post
    Pai era inactiv nicku ala , a venit ieri asta si a si donat pentru grad , credeam ca el este acum plm stie eu i-am bagat pe nick-ul ala
    Zic eu ideea , lorde schimbai numele si gata nu facem atata tentant pentru nimic.
    Ii schimbi numele si gata.

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •