Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  10
Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 41
  1. #21

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Diablos View Post
    Cam-ul nu are rost o sa te incurce + ca nu pare interesant
    Pluginul de votare a mapelor din chat merge , dar poate sa fie interesant sa scrii in consola votemap <id/map> , prin id ma refer sa puna el de la 1 la cate mape sunt
    Cu ce doamne iarta-ma te incurca cam-ul daca nu il folosesti?
    Error 404: Neurons not found.

  2. Likes Buzatel, Illegal liked this post
  3. #22

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Kyuubi. View Post
    Cu ce doamne iarta-ma te incurca cam-ul daca nu il folosesti?
    Error 404: Neurons not found.
    Il baga degeaba drq , mai mult o sa incurce plunginu , tu daca stai afk si dai /cam si te ataca un zombie , o sa joci cu cam ?
    Sincer vreti cam doar pentru a vedea skin-urile , Ce sa vedeti skin de sonic [VIP Ct] , Predator [Skin Non-Vip Ct] si Alien [T]
    Degeaba vezi hand-urile altfel ca skin-ul este acelasi ce drq nu intelegeti

  4. #23

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Diablos View Post
    Il baga degeaba drq , mai mult o sa incurce plunginu , tu daca stai afk si dai /cam si te ataca un zombie , o sa joci cu cam ?
    Sincer vreti cam doar pentru a vedea skin-urile , Ce sa vedeti skin de sonic [VIP Ct] , Predator [Skin Non-Vip Ct] si Alien [T]
    Degeaba vezi hand-urile altfel ca skin-ul este acelasi ce drq nu intelegeti
    Daca unuia ii place sa joace third person lasa l sa joace asa, fiecare cum vrea . Nu incurca pe altcineva.
    Si daca vrea sa isi vada skinul ce treaba ai tu ma? Mai lasa dq posturile astea sa te afli si tu in treaba ca mai mult te faci de kkt cu aia 2 neuroni
    Last edited by Kyuubi.; 01-06-19 at 20:36.

  5. #24

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Kyuubi. View Post
    Daca unuia ii place sa joace third person lasa l sa joace asa, fiecare cum vrea . Nu incurca pe altcineva.
    Si daca vrea sa isi vada skinul ce treaba ai tu ma? Mai lasa dq posturile astea sa te afli si tu in treaba ca mai mult te faci de kkt cu aia 2 neuroni
    Te si cred... Tu ce parere ai @KillerElite de bagarea cam-ului ?

  6. #25

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Diablos View Post
    Te si cred... Tu ce parere ai @KillerElite de bagarea cam-ului ?
    Nu cred ca incurca pe cineva cu ceva .
    Poate punem.




  7. #26

    User Info Menu

    Eu propun sa adaugam comanda /roata ca roata norocului pe care o ai o data la zi si premiile sa fie:10 pana la 50 xp(depinde de sansa),credite la fel,bani pt spin,grenazi,arme gold.

  8. #27

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by dani101 View Post
    Eu propun sa adaugam comanda /roata ca roata norocului pe care o ai o data la zi si premiile sa fie:10 pana la 50 xp(depinde de sansa),credite la fel,bani pt spin,grenazi,arme gold.
    Avem deja "/spin" , e destul

  9. #28

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by dani101 View Post
    Eu propun sa adaugam comanda /roata ca roata norocului pe care o ai o data la zi si premiile sa fie:10 pana la 50 xp(depinde de sansa),credite la fel,bani pt spin,grenazi,arme gold.
    Cum a spus si @Buzatel , este spin.

  10. #29

    User Info Menu

    Propun sa se bage culori pe piesa cand le iei cu grabu , roz , albastru , galben , gri , negru etc

  11. #30

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Diablos View Post
    Propun sa se bage culori pe piesa cand le iei cu grabu , roz , albastru , galben , gri , negru etc
    Nu are rost

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •