Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  10
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 27

Thread: Propunere

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Propunere

    Propun ca regula cu scurtu sa se adauge iar , de ce ? Uitati motive
    1. Exista boost
    2. Adminii care pot construii nu sunt mereu on de ex ieri cereau multi help si aveam worker din motive neclare chiar daca a trecut suspendu
    3. Multi playeri sunt noi , deci ei nu stiu sa faca 2x , 3x bine , si isi fac air base sau surf base , dar noi discutam despre air base deci mor mereu , se oftica si vor iesii dupa svr , de ce? Scurtu este permis , sa zicem ca , killer isi face o baza air , face air ca nu prea stie bn sa faca baza si face un tunel foarte lung sau air , si scurtu este permis , normal ca se va oftica , asa ca nu va mai plangeti aoleu vrem sa scoatem scurtu pt ca nuj ce bla bla.
    Edit: 4. Si la baze de sol exista scurt , de ce? bug unstuck , mi s-a intamplat odata si m-am ofticat tare , fara vip n-ai sanse

    Last edited by sKz; 11-05-19 at 14:39.

  2. Likes CoNaN93 liked this post
  3. #2

    User Info Menu

    sunt de accord cu tine oita pt ca si eu patesc asa si unii disperatiiii de top15 fac si bug

  4. #3

    User Info Menu


    -bolza-
    Builder

  5. #4

    User Info Menu


    Nu vreau sa mai dau rage

  6. #5

    User Info Menu

    Amuzant este ca eu chiar nu stiu sa fac alte baze decat air si tunel. )))
    Regula a fost scoasa la cererea voastra pentru ca v-ati luat doar dupa teorie..in practica este un rahat..toti cer help imediat dupa 00 si chiar nu sunt atatia admini cu acces de help.
    Eu sunt pentru aceasta propunere..vedem ce zice Ano. (Cel care a tot insistat la scoaterea regulii.)




  7. #6

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by KillerElite View Post
    Amuzant este ca eu chiar nu stiu sa fac alte baze decat air si tunel. )))
    Regula a fost scoasa la cererea voastra pentru ca v-ati luat doar dupa teorie..in practica este un rahat..toti cer help imediat dupa 00 si chiar nu sunt atatia admini cu acces de help.
    Eu sunt pentru aceasta propunere..vedem ce zice Ano. (Cel care a tot insistat la scoaterea regulii.)
    Eu am dat contra

  8. Likes CoNaN93 liked this post
  9. #7

    User Info Menu

    ca e killer pro

  10. #8

    User Info Menu

    Regula cu scurtu , nu trebe scoasa cum am spus .Cand iti faci baza air/tunel/sol te gandesti la ce se va intampla Drept urmare ai timp sa construiesti .. Sunt total trebe sa ne perfectionam in a construi.Cine are baza buna rezista ,cine nu sta si se oftica.

  11. #9

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Diablos View Post
    Propun ca regula cu scurtu sa se adauge iar , de ce ? Uitati motive
    1. Exista boost
    2. Adminii care pot construii nu sunt mereu on de ex ieri cereau multi help si aveam worker din motive neclare chiar daca a trecut suspendu
    3. Multi playeri sunt noi , deci ei nu stiu sa faca 2x , 3x bine , si isi fac air base sau surf base , dar noi discutam despre air base deci mor mereu , se oftica si vor iesii dupa svr , de ce? Scurtu este permis , sa zicem ca , killer isi face o baza air , face air ca nu prea stie bn sa faca baza si face un tunel foarte lung sau air , si scurtu este permis , normal ca se va oftica , asa ca nu va mai plangeti aoleu vrem sa scoatem scurtu pt ca nuj ce bla bla.
    Edit: 4. Si la baze de sol exista scurt , de ce? bug unstuck , mi s-a intamplat odata si m-am ofticat tare , fara vip n-ai sanse

    iar sa se considera scurt daca la e incapabil sa puna un acoperis frate ? PE BUNE ?
    Frate cand iti faci o baza oricare tip ar fi ea air sau jos, fa o cum trebuie, daca zombie pot ajunge mai usor la tine E STRICT PROBLEMA TA nu a lor. Deci fa ti o baza calumea.

    PROPUN sa fie sanctionat scurtul doar atunci cand faci bug ca sa intri in baza. Sa sanctionam bugurile
    Bafta

  12. #10

    User Info Menu

    Se poate face scurt foarte usor intr-o baza air , chiar daca ai pus pereti , face scurt de pe o piesa si sare direct pe limita , sau ultima limita daca ai mai multe si gata ..... Mi se pare foarte aiurea fara regula scurt

    Foreman
    BB
    Buzatel

  13. Likes HailStorm liked this post
Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •