Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  10
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 27 of 27

Thread: Propunere

  1. #21

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Hidan View Post
    Nu Nu NU NU NU.

    Am observat ca doar playerii/adminii care nu pot face x2/x3 , majoritatea din ei au dat pro , ziceai acolo nust ce de playerii noi , ca intra si fac baza si noi facem scurt si se oftica si iese , pai oricum daca el e incepator , moare si fara regula scurt , iti garantez eu , e naspa regula deoarece multi abuzeaza de ea , nu e corect ca cineva care face baza buna sa fie in aceeasi oala cu cineva care are 10 gauri dar nu se poate scurt , cum a zis si kiuuby , de ce mai avem cap ? se poate usor de pus obstacole sa nu fie posibil scurt , numai sa ai cap pe umeri..
    Killer eu am observat cum faci tu baza , vorbesti cu jumatate de server , iti bagi piese dupa piese , asa este si normal ca nu apuci baza si iti face scurt..
    Putini vad ca mai gandesc normal cu regula asta..
    tu vorbesti ma care joci la bug si faci block la tero,era mai ok cand nu era voie scurt+mai stateau si playerii pe sv

  2. Likes -bolza- liked this post
  3. #22

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by ericsefu05 View Post
    tu vorbesti ma care joci la bug si faci block la tero,era mai ok cand nu era voie scurt+mai stateau si playerii pe sv
    Hmm , vorbesti dar vorbesti a prost ..
    Se vede ca nu prea ai experienta de asta vrei sa se bage scurtu , tin minte cand imi ziceai ca ma telportez nust ce

  4. #23

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Hidan View Post
    Nu Nu NU NU NU.

    Am observat ca doar playerii/adminii care nu pot face x2/x3 , majoritatea din ei au dat pro , ziceai acolo nust ce de playerii noi , ca intra si fac baza si noi facem scurt si se oftica si iese , pai oricum daca el e incepator , moare si fara regula scurt , iti garantez eu , e naspa regula deoarece multi abuzeaza de ea , nu e corect ca cineva care face baza buna sa fie in aceeasi oala cu cineva care are 10 gauri dar nu se poate scurt , cum a zis si kiuuby , de ce mai avem cap ? se poate usor de pus obstacole sa nu fie posibil scurt , numai sa ai cap pe umeri..
    Killer eu am observat cum faci tu baza , vorbesti cu jumatate de server , iti bagi piese dupa piese , asa este si normal ca nu apuci baza si iti face scurt..
    Putini vad ca mai gandesc normal cu regula asta..
    TU azi ai facut scurt la andreea cu double jump , fragar nub , nu stiti sa rezistati la ct

  5. Likes CoNaN93 liked this post
  6. #24

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Kyuubi. View Post
    Nu o baga bro , lasa asa. Pe bune.
    Bai expertu-le , tu faci un 2x si iei un ak gold si te dai mare smecher , fa si un 4x scurt si rezista fara gold daca esti tare-n clanta

  7. #25

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Ano Original View Post
    Voi ati cerut sa scoatem regula, acum o vreti inapoi
    Mai spuneti daca sa o rebagam sau daca sa o lasam asa...mai asteptam pareri ca dupa n-o s-o bag bine ca unii o sa-mi ceara sa o scot
    Bago Ano iara , de cand ati scos regula cu scurtu is numa 10 playeri pe svr dintre care 3 boti.

  8. Likes ericsefu05 liked this post
  9. #26

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Hidan View Post
    Hmm , vorbesti dar vorbesti a prost ..
    Se vede ca nu prea ai experienta de asta vrei sa se bage scurtu , tin minte cand imi ziceai ca ma telportez nust ce
    am zis eu ca s pro in bb? dar stiu ce i ala bug si apropo poate vrei si niste doveziiiiiii

  10. #27

    User Info Menu

    Pentru ca mai multi sunteti pro decat contra, am decis ca regula cu "scurt" sa fie readaugata.
    Nu vreau sa mai vad propuneri legata de aceasta regula.
    Code:
    Orice BUG sau orice alt mijloc de a ajunge in baza unui Builder (CT) fara a intra prin intrarea principala se sanctioneaza cu slay/kick, nicidecum cu ban!

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •